Skocz do zawartości

kawa zx9 99rok,gaśnie jak puszcze sprzęgło na biegu!!!


tomjawor1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jesienią zjechałem było wszystko ok,postawiłem na stojak, i już uruchomiłem silnik.Moja kawa gaśnie gdy włącze bieg na sprzęgle chodzi, a jak puszcze sprzęgło na biegu to gaśnie(coś jakby zapłon odłączało),na biegu na wciśniętym sprzęgle chodzi.Co to za zjawisko :?:,a na neutralu chodzi normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienią zjechałem było wszystko ok' date='postawiłem na stojak, i już uruchomiłem silnik.Moja kawa gaśnie gdy włącze bieg na sprzęgle chodzi, a jak puszcze sprzęgło na biegu to gaśnie(coś jakby zapłon odłączało),na biegu na wciśniętym sprzęgle chodzi.Co to za zjawisko :?:,a na neutralu chodzi normalnie.[/quote']

to zjawisko, to rozstawiony podnóżek, tydzież uszkodzony czujnik w podnóżku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehheh pare tematow nizej bylo cos podobnego :lol: na 100000% czujnik rozlozenia stopki czyli nic nowego :P masz go przy stopce i przy klamce pozbac sie tego ustrojstwa zeby nie bylo niespodzianek

 

przy klamce przewody musza byc zwarte aby jechac nie wiem jak przy stopce bo umnie go jzu dawno ktos w kosmos wywalil :P

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozbac sie tego ustrojstwa zeby nie bylo niespodzianek

może lepiej niech to naprawi bo niespodzianke to będzie miał jak się zapomni że ma zapięty bieg i puści sprzęgło albo naciśnie na rozrusznik.

a może po prostu czujnik przymarzł i ciagle jest wciśnięty :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na biegu wcisnie rozrusznik i sie nic nie stanie jest zabezpoieczenie spiete z czujnikiem luzu a czujniki sie psuja i jak ktos nie wsiada 1 raz na moto to zawsze sklada stopke

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok spoko jego sprawa, nie będe się spierał.

Ja osobiście wole mieć wszystko sprawne w motocyklu,zwłaszcza jeśli chodzi o tak drobną usterkę którą można szybko naprawić. a ty uważaj na siebie bo rutyna potrafi czasem doprowadzić do nieciekawych sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh tyle razy co nia szlifowalem asfalt i nigdy nie wyglebilem sie ale mam juz nawyk i sprawdzam zawsze czy zlozylem

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zjawisko, to rozstawiony podnóżek, tydzież uszkodzony czujnik w podnóżku ;)

 

Nie jestem specjalista od Kaw, ale czy czasem nie ma ona czujnika w sprzegle, ktory uniemozliwia ruszenie gdy moto jest na biegu a sprzeglo nie jest wcisniete ?

Gdy ten czujnik nie bedzie prawidlowo dzialal to chyba objaw powinien byc podobny do opisanego wyzej.

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...