Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma jakieś informacje na temat wypadku który miał miejsce dzisiaj w Toruniu?

Podobno zginął motocyklista.Jak zwykle wymusił kierowca auta.

 

 

Witam

No i sprawa zaczyna sie rozjasniac okazuje sie ze kierowca puszki (polonez truck ) wymusil pierszenstwo :banghead: :banghead:

oczywiscie w radiu gra przez chyba pol dnia mowili ze motocyklista zawinil bo nieopanowal motocykla :icon_mrgreen: :banghead:

szkoda słow na to wszytsko podobno mlody chlopak byl mial brac slub w ten weekend.

 

 

[*][*][*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw sie przywitam- Czesc wszystkim.

 

z tego co slyszalem to cebra zatrzymala sie przy 137 km/h. Mysle, ze nie ciezko wymusic natym skrzyzowaniu. Polonez pewnie ruszal a chwile po tym pojawil sie moto zza łuku..

 

Przyczyną zgonu była peknięta czaszka. Gosc wyposazony byl w kask firmy lazer, krotkie spodenki i koszulke t-shirt :icon_rolleyes:

 

Dlaczego pisze o skorupie? bo z niej zrobila sie piłka do rugby.

 

Pozdrawiam kolegow z miasta aniołów, jedzcie ostrożnie :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W artykule pisza ze polonez uderzył w motorowerzyste - 137 to niezły osiąg jak na 50 cm.

Napiszcie czy ktos znal tego goscia ktory zginal i jaki to byl dokladnie motocykl

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=31364&st=600

 

i nie było 137km robol gadał że tyle na liczniku sie zatrzymało tylko ciekawe jak to sprawdził skoro licznik cyfrowy :smile:

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oni to sprawdzili, ale maja na pewno swoje metody.. ( prokuratura albo drogowka). Ile w tym prawdy?- nie wiem, pisze to co uslyszalem.

Natomiast to nie byl zaden k***a motorower tylko najnowszy model Cebry 600 rr. Dziwna sprawa bo polonez mial lekkie wniecenie ( tak jakby ktos DUZy sie o niego oparl) nawet lakier nie odszedl..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre....ale artykuł :bigrazz: :clap: prasa jak widać ma najwiarygodniejsze informacje :banghead:

następnym razem (oby nie było następnego), że to była motolotnia....

Slyszałam ze chłopak miał sie zenić, ale oczywiscie może to być kolejna plota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slyszałam ze chłopak miał sie zenić, ale oczywiscie może to być kolejna plota...

 

To nie plota a dokładnie za 3 tygodnie miał sie chajtnąć akurat znałem [*]Irka[*]

Media nie wiedzą co pisać czy gadać nawet słyszałem wywiad w radiu z Kruś Kwiatkowską i ona też gadała o motorowerze jeśli CBR 600rr to motorower to ja też taki chce ;-/

 

Byłem na miejscu wypadku po 10 minutach :)

Edytowane przez siwydr

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie mam prosbo pytanie - czy nie ma ktos z was dostepu do gientarki?? bo musze ladnie zgiac rury bo robie sobie stojak do moto ( pod tylni wahacz ) i wszystko gra tylko nie mam gdzie zgiac rurek ;)

 

Moze ktos pomoze koledze?? bede :) no i sie napewno jakos dogadamy :wink:

 

A tak pytanie na boku jak smarujecie lancuch jesli nie macie ani stojaka ani stopki centralnej??

 

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruleś.,jak znajdziesz giętarkie do rur to daj znac,chętnie powyginam sobie materiał na gmole.tez mam problem z jej poszukaniem

 

 

no pomyslalem sobei ze taki zaklad ktory nazywa sie TOWIMOR napewno ma gientarke teraz tylko zlapac kogos kto tam pracuje wole z polecenia pojechac niz na przypal z flacha tam pojechac i szukac chetnego do pomocy :flesje: w opracowaniu tej flachy :flesje:

 

jak ktos cos gdzies cos w tej sparwie uslyszy kiedys prosze o cynka

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...