Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witem wszystkich. W niedzielę około godziny 16 wyjeżdżam w trasę do Chełmno-Łódź. Może ktoś się podłączy na jakiś kawałek chociaż? Pozdrowienia dla wszystkich.

 

Mnie chyba raczej w CCH nie bedzie w tym czasie ale jak co to sie odezwe- do włocławka moze bym Cie odprowadził.....

 

wkoncu bym zobaczył Twojego b6 :icon_biggrin:

 

 

ps a Gażniki zrobiłes??

 

aha i dzieki za pozdro

 

narazie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda musi byc ok. Janusz cały tydzien msze w tej intencji odprawiał ;) .Zaproszenie Twoje wedle rozkazu przyjmuje :) i jak przyjedziemy to Chełmza musowo zaliczona .Pozdrawiam.

Już nie mogę sie doczekać ;-).

Zuzia już prawie gotowa.Jeszcze tylko linka gazu do wymiany została bo czekam na przesyłkę.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu bym zobaczył Twojego b6 :evil:

ps a Gażniki zrobiłes??

Jakoś się nie udało. Zresztą za dużo nie stracisz bo wczoraj po dwóch tygodniach postoju w garażu Suzi nie chce mi odpalić (brak isrky). Wracam dzisiaj do Łodzi znowu autobusem (zapoconym, śmierdzącym i niewygodnym :flesje: ). Jak wrócę za miesiąc to spędze kupę czasu w garażu dochodząc co jest grane, biorąc pod uwagę to że wcześniej miałem tylko Jawę i jeszcze nie bardzo wiem który kabel do czego. A tak do Włocka to fajnie by razem śmignąć bo fajna trasa (szczególnie obwodnica Torunia:))

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku takze jedziemy na Lednice - to jest 2 czerwca. Co do wyjazdu jeszcze sie dogadamy, najwaszniejsze aby wszyscy zarezerwowali sobie ten dzien i przygotowali maszyny. Jesli chcecie wiedziec jak tam jest zapytajcie Tomka - po prostu nie mozna nie jechac.

Na pewno po powrocie bedzie problem z zonami bo wszystko idzie na zywo ale... bedziemy sobie radzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku takze jedziemy na Lednice - to jest 2 czerwca. Co do wyjazdu jeszcze sie dogadamy, najwaszniejsze aby wszyscy zarezerwowali sobie ten dzien i przygotowali maszyny. Jesli chcecie wiedziec jak tam jest zapytajcie Tomka - po prostu nie mozna nie jechac.

Na pewno po powrocie bedzie problem z zonami bo wszystko idzie na zywo ale... bedziemy sobie radzic

No właśnie lachony same pchały się na motocykl żeby przejechać przez RYBĘ i być w telewizji ;-) Gdybym miał wtedy żonę to na bank doszłoby do rozwodu. :)

Niestety w tym roku nie dam rady bo idę na weselicho.Cholera gdybym wiedział że to właśnie 2 czerwca to bym sobie zarezerwował ten dzień.

 

Witam,

Cos Was nie widzialem dzis w Trampie przy moscie...Tylko Wojtek Alterego na swoim sprzecie przyciagnal..

Pozdrowienia,

Alex

Mieliśmy przyjechać ze znajomymi ale zasiedzieliśmy się w Kruszwicy potem w Przyjezierzu i w Kamionkach oraz w Inie przy tężniach. :P

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "Ridersach" znalazłem zaproszenie, wklejam poniżej. Może "Grupa Fordon" mogła by tam się wybrać?...

 

Dnia 01.06.2007 w godz. 10.00-15.00 Pałac Lubostroń

w Lubostroniu koło Łabiszyna organizuje Festyn Integracyjny "Zielone Serduszko". Jest to impreza dla dzieci niepełnosprawnych i zdrowych z regionu.

W związku z tym zwracam się z gorącą prośbą do Państwa Klubu. Czy ktoś z Państwa mógłby ubogacić, ubarwić program naszego festynu swoim przybyciem? Myślę, że sam Państwa przyjazd byłby niezwykłym przeżyciem dla dzieci, a gdyby jeszcze zechcieli Państwo powozić dzieci byłoby to dla nich pieknym gestem.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o zrozumienie naszej intencji i wsparcie tej szlachetnej akcji.

KONTAKT:

Karolina Malak

Pałac Lubostroń

89-210 Łabiszyn

tel./fax:052/3844623

e-mail :biggrin: @palac-lubostron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "Ridersach" znalazłem zaproszenie, wklejam poniżej. Może "Grupa Fordon" mogła by tam się wybrać?...

 

Dnia 01.06.2007 w godz. 10.00-15.00 Pałac Lubostroń

w Lubostroniu koło Łabiszyna organizuje Festyn Integracyjny "Zielone Serduszko". Jest to impreza dla dzieci niepełnosprawnych i zdrowych z regionu.

W związku z tym zwracam się z gorącą prośbą do Państwa Klubu. Czy ktoś z Państwa mógłby ubogacić, ubarwić program naszego festynu swoim przybyciem? Myślę, że sam Państwa przyjazd byłby niezwykłym przeżyciem dla dzieci, a gdyby jeszcze zechcieli Państwo powozić dzieci byłoby to dla nich pieknym gestem.

Zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o zrozumienie naszej intencji i wsparcie tej szlachetnej akcji.

KONTAKT:

Karolina Malak

Pałac Lubostroń

89-210 Łabiszyn

tel./fax:052/3844623

e-mail :( @palac-lubostron.pl

Wojtek pojechałbym gdyby to była sobota albo niedziela z resztą rok temu byłem z Ridersami w Inowrocławiu w domu dziecka i było miło a dzieciaki miały frajdę.

Edytowane przez Tomek xj550

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...