Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Oops...Tomek mea culpa...ze taki nieuswiadomiony jestem..Nie wiem jak Michalowi w oczy spojrze :icon_mrgreen: czolem bije tymczasem...Znaczy sie Mister 2006 nie ma sie czego obawiac nie bedzie zdetronizowany :wink:

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , wreszcie znalazłam to forum. Chętnie dołącze się na jakieś wypady weekendowe. Alex dzięki za wskazówki na to forum.

 

Witam , wreszcie znalazłam to forum. Chętnie dołącze się na jakieś wypady weekendowe. Alex dzięki za wskazówki na to forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to elzia ,- bedziesz miala sposobność poznać naszego mistera ,- tak na uch podpowiem,ze trzeba szybko sie zapisac na koszulkę z wizerunkiem ( bo mozna sie niezalapać ) - ale to tak miedzy nami na ucho ..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wszyscy ciekawi Mistera 2006 meldują się we Fordonie.Będą podane informacje o wypadzie do Piły.A ci co sobie zasłużyli :banghead: w piątek 18.05 na 3 dni lecą na Mazury :)

 

 

Tomek po powrocie dostarcze Ci foty o te co prosiła Pikpok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeszcze zostana zapasowe koszulki to jestem chetny na rozmiar XXL. Mam nadzieje ze dzisiaj spotkamy sie w licznym gronie.

Dla nowo przybylych - tutaj jest fotka ktora wygrala wybory :

http://www.misterforum.jpg.pl/?329743,11744,296889

Jak bede mial jakies podobne rewelacyjne ujecie to moze w tym roku tez wystartuje - moge liczyc na Wasze poparcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał to Twoja praca czy hobby ;) ??

 

Praca ! hobby to przeciez motocykle

 

 

Praca ! hobby to przeciez motocykle

 

Mam przez to rozumiec ze nikt z Was mnie w tym roku nie poprze ?

 

Jak ktos bedzie mial swoja ciekawa fotke to ustapie i pomoge z kampania. Dobrze by bylo wystawic jakas kobiete do mis i wspolnie ja poprzec aby sie nie rozdrabniac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro wszyscy ciekawi Mistera 2006 meldują się we Fordonie.Będą podane informacje o wypadzie do Piły.A ci co sobie zasłużyli :buttrock: w piątek 18.05 na 3 dni lecą na Mazury :icon_biggrin:

Tomek po powrocie dostarcze Ci foty o te co prosiła Pikpok

Serdecznie zapraszam. Zdasz mi relacje z wypadu na Mazury i pogadamy co z tym wypadem do Piły.

Życzę udanego weekendu.Obyście mieli piekną pogodę.Daras pozdrów ferajnę ode mnie i Moni i uważajcie na siebie. :notworthy:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw chcial bym przeprosi za offtopa ktory za chwile nastapi ale wydaje mi sie ze paru osoba ta informacja sie przyda:

Jesli ktos jest zainteresowany mam dostep do tanich czesci samochodowych, praktycznie wszystkich marek samochodow, wrazie co pisac na GG. 117869 lub tel. 664136896. oczywiscie czesci nowe :icon_biggrin: (na GG zazwyczaj jestem niewidoczny)

 

pzdr. Waldas

 

ps: jeszcze raz sorry za offtopa ale tulko tutaj jest torun i okolice :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszam. Zdasz mi relacje z wypadu na Mazury i pogadamy co z tym wypadem do Piły.

Życzę udanego weekendu.Obyście mieli piekną pogodę.Daras pozdrów ferajnę ode mnie i Moni i uważajcie na siebie. :icon_biggrin:

Pogoda musi byc ok. Janusz cały tydzien msze w tej intencji odprawiał :biggrin: .Zaproszenie Twoje wedle rozkazu przyjmuje :notworthy: i jak przyjedziemy to Chełmza musowo zaliczona .Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...