Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...muszę jednak wlać w Wasze serca kroplę goryczy - jednak co MC to MC. Dostali wyraźnie większe pstrągi od naszych :icon_evil:

Ale my za to mamy większe te, no te...aaa nie będę się już przechwalał bo to nieładnie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no hejka witam chętnie się na kawkę przejadę ale dopiero za około 11dni moja piękna będzie sprawna (chyba) na razie tylko śledzę posty i zgrzytam zębami

 

 

 

jest ból bo ja też na swoją czekam ale na szczęście przed majem zdążę odebrać:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A 'som' jakieś "kąpromitujące" foty ? :icon_razz:

no pewnie że są... otwieram pierwszą i ze strachu krzyknąłem: o ku*wa diabeł! :icon_mrgreen:

 

dołączając się do licznych podziękowań chciałbym dla odmiany podziękować :biggrin: do następnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie że są... otwieram pierwszą i ze strachu krzyknąłem: o ku*wa diabeł! :icon_mrgreen:

 

dołączając się do licznych podziękowań chciałbym dla odmiany podziękować :biggrin: do następnego!

 

Wiem Grzesiu.

Co zrobić że taki ładny jestem :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Grzesiu.

Co zrobić że taki ładny jestem :biggrin:

ale ja nigdzie nie napisałem że chodzi mi o Twoje zdjęcie.. napisałem tylko że otworzyłem pierwsze :P

ale widzę wyszło Twoje prawdziwe ja! po pierwsze ciągle myślisz, że mówi się tylko o Tobie, że jesteś atrakcja tego forum, a po drugie masz bardzo wysokie mniemanie o sobie już nie raz dyskutowaliśmy o tym z Bartkiem można by dodać do tej listy o wiele więcej ale nie chciałbym poruszać tych tematów publicznie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wszystkim udanej wycieczki !

napiszcie jakie plany na najblizsza sobote, sa az 4 imprezy w naszym rejonie !

Ja będę na tej piątej, nie w naszym rejonie

 

...moturów większych to my nie mamy ... :(

no to akurat MC ma większe :icon_razz: :bigrazz:

 

...................... ale nie chciałbym poruszać tych tematów publicznie :icon_razz:

oj nie daj się prosic :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nigdzie nie napisałem że chodzi mi o Twoje zdjęcie.. napisałem tylko że otworzyłem pierwsze :P

ale widzę wyszło Twoje prawdziwe ja! po pierwsze ciągle myślisz, że mówi się tylko o Tobie, że jesteś atrakcja tego forum, a po drugie masz bardzo wysokie mniemanie o sobie już nie raz dyskutowaliśmy o tym z Bartkiem można by dodać do tej listy o wiele więcej ale nie chciałbym poruszać tych tematów publicznie :icon_razz:

 

Grzesiu ojj powiedź powiedź :icon_mrgreen:

To Wy tak z Bartkiem o mnie rozmawiacie ? Wiedziałem że z Wami coś nie teges ... :biggrin:

 

* Ogarnę bałagan i zapodam jakieś foty ze swojej Smieny :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wy tak z Bartkiem o mnie rozmawiacie ? Wiedziałem że z Wami coś nie teges ... :biggrin:

 

My z Bartkiem mamy wiele wspólnych tematów, w końcu mamy podobne stopnie naukowe - inteligencja polska, nie ma to tamto, co zresztą widać po Bartka wcześniejszej wypowiedzi :) cóż za puenta :icon_mrgreen:

wspaniały dobór słów :clap:

ps. gdzie jedziemy w wiikend?

Edytowane przez Grg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...