Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no nareszcie, już czekam i czekam. Nie ma co na NK wkleic :icon_razz: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Coś wkleiłem - ale ogólnie lipa bo mi się klisza naświetliła :rolleyes:

 

:icon_arrow: Teraz trendy jest Facebook.

NK jest passe :biggrin:

 

Pes. Bartosz skąd tyle w Tobie mizantropii ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z Bartkiem mamy wiele wspólnych tematów, w końcu mamy podobne stopnie naukowe - inteligencja polska, nie ma to tamto, co zresztą widać po Bartka wcześniejszej wypowiedzi :) cóż za puenta :icon_mrgreen:

wspaniały dobór słów :clap:

ps. gdzie jedziemy w wiikend?

 

 

Coś wkleiłem - ale ogólnie lipa bo mi się klisza naświetliła :rolleyes:

 

:icon_arrow: Teraz trendy jest Facebook.

NK jest passe :biggrin:

 

Pes. Bartosz skąd tyle w Tobie mizantropii ?

 

kij Wam w oko(albo co innego troche niżej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak za kawę także dziękuje..chwała że w takiej promocji była.. za ziemniaki z obiadu mam jeszcze 3 raty, a co z surówką?ja pier...

a co do fazera to myślę że w końcu odżyje ten motocykl, konie muszą się czasami wybiegać i to nie na dwójce! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tak za kawę także dziękuje..chwała że w takiej promocji była.. za ziemniaki z obiadu mam jeszcze 3 raty, a co z surówką?ja pier...

a co do fazera to myślę że w końcu odżyje ten motocykl, konie muszą się czasami wybiegać i to nie na dwójce! :)

 

Idź Pan w c*** Katy je***e :icon_razz: Fazeroskuter dostał epilepsji po wczorajszej gonitwie :biggrin:

 

* dziękuję Magdaleno - za loda :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Noo w końcu muszę wyciągnąć motonga z garażu i przewietrzyć kominy. Jakieś plany 2oo na jutro?

Kinia jak coś my z Sywia bedziemy w CT ok 15 z minutami,jak ktoś chętny to na Lukoilu się spotykamy.

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinia jak coś my z Sywia bedziemy w CT ok 15 z minutami,jak ktoś chętny to na Lukoilu się spotykamy.

 

 

ok, ja już wyjeżdżam pokręcić się po okolicy. Jak nic się nie urodzi w tym czasie to wpadne pod Luk. ;-)

 

 

No to siem pokręcilim. :biggrin: Dzięki dziouchy i chopaki.

 

 

p.s. Już wiem, od czego mnie łeb...Od siedzenia na Jetcie dłużej niż ustawa przewiduje %$&*#@. :icon_twisted: Zacznę się spóźniać. ;)

Edytowane przez Grass

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Grass to przecież był Malbork! :wink:

Fotki wstawie jak się ogarne! Dzięki wszystkim było miło!

Ps.Trzeba odpokutować tą pizze po 18 :icon_twisted:

Kobiety z natury są aniołami, ale kiedy połamie im się skrzydła przychodzi im latać na miotle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...