Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Firma? Firma każe sobie płacić, jak napisał Wiroś - pytaj na stacjach o przyczepkę, cena za wynajem naprawdę niewielka. Temat był tu parę razy poruszany i naprawdę sprawdziła się statoilowa przyczepka (a nikt na tej stacji nie pracuje, nie kryptoreklama) :)

 

 

A......Tomala!!! - NAJlepszego i tu, chociaż zaglądasz na forum gorzej niż rzadziej :icon_mrgreen: Uściski i szerokości:)

 

I dziękuję przy okazji za pamięć tym, co na forum i w innych formach składali życzenia :icon_biggrin: Buziaki i :flesje: , moi drodzy (i drogie, Kinia :wink: )

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz samochód z hakiem polecam tak jak Wiroś pisze przyczepke.

 

My z drugą połówką przywieźliśmy motocykl 2 tygodnie temu na przyczepie z firmy transportowej mieszczącej się na ul. Chrobrego, 40 zł za dobe + 5 zł za jeden pas( my wzięliśmy 3+ 1 własny)

i tak przejechalismy ponad 800 km bez żadnego problemu przy niezbyt dobrej pogodzie. Jedynym minusem było całe brudne moto, ale mieli tylko odkryte przyczepy :icon_evil:

Link do strony

 

Tak Tomku wszystkiego naj naj...!!! :flesje:

 

P.S

Magda stwierdzam, że częściej cię widuje wirtualnie nocno,niż w realu :wink: pozdrówki!

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........................... Jedynym minusem było całe brudne moto, ale mieli tylko odkryte przyczepy :icon_evil: ................................

tylko odkryte i żadne inne, trzeba widziec przez szybe lub w lusterku co sie z motocyklem dzieje na trasie

a umyc zawsze mozna. tym bardziej, ze nowy nabytek zawsze chetnie sie pucuje :biggrin:

Kinia no to pochwal sie co tam dla Camela przytargaliscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pamięć. Magda ja często zagladam na forum ale się nie udzielam :icon_mrgreen:

Wczoraj skonczyła mi się gwarancja :icon_razz:

 

 

Dzień dobry cześć i czołem, krotka pilka do Was drodzy mieszkańcy Torunia :) - Macie namiary na jakas firme z Trń zajmujaca sie transportem motocykli? Prawdopodobnie na dniach stane sie wlascicielem pewnego rumaka i musze go jakos do domu przytaszczyc bo o wlasnych silach chyba nie przyjedzie :P.

 

Przepraszam za ten maly OT (uzasadniony tym, ze tu najwiecej ludzi z Trń zaglada hehe ;)

 

Pozdrawiam

Mateusz

Jak jakiś fajny motór to ja mogę na kołach nim wrócić. :crossy:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część już może wie,a część może jeszcze nie ale i tak się pochwalę bo właśnie zostałam właścicielką "szybkiej i prendkiej" maszyny w w kolorze oczojebnej czerwieni :bigrazz: nowy nabytek zwie się suzuki GSX-R600K7 :crossy: :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część już może wie,a część może jeszcze nie ale i tak się pochwalę bo właśnie zostałam właścicielką "szybkiej i prendkiej" maszyny w w kolorze oczojebnej czerwieni :bigrazz: nowy nabytek zwie się suzuki GSX-R600K7 :crossy: :flesje:

 

 

Ciesze się razem z tobą.Gratki od Goyi i Yana.

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część już może wie,a część może jeszcze nie ale i tak się pochwalę bo właśnie zostałam właścicielką "szybkiej i prendkiej" maszyny w w kolorze oczojebnej czerwieni :bigrazz: nowy nabytek zwie się suzuki GSX-R600K7 :crossy: :flesje:

 

No Asik i tu gratulacje :lalag: :buttrock: w końcu czerwone najszybsze :icon_mrgreen: Do zoobaczenia :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część już może wie,a część może jeszcze nie ale i tak się pochwalę bo właśnie zostałam właścicielką "szybkiej i prendkiej" maszyny w w kolorze oczojebnej czerwieni :bigrazz: nowy nabytek zwie się suzuki GSX-R600K7 :crossy: :flesje:

 

Ni może być :icon_razz:

A dasz się jechnąć ???

Prosi.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni może być :icon_razz:

A dasz się jechnąć ???

Prosi.... :biggrin:

 

 

hehehehe oki dam ale nie obślinisz? :biggrin:

 

hehehehe oki dam ale nie obślinisz? :biggrin:

 

Sorry ale weszłam z profilu Miłosza ehhhhhh ale chyba wszyscy kojarzą już mojego przyszłego męza więc nic sie nie dzieje hehehe

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...