Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wszystkiego naj i takie tam :icon_razz:

 

PS to jak bedzie z tymi kreglami i z piwem(w sumie kij tam z kręglami) Moze teraz w sobote- rozmiawiałem z jednym osobnikiem i byłby chętny :)

 

To jak? w sobote ok 17/18 w jakims miejscu(CT musi zaproponować gdzie, bo ja siem nieznam).

 

Pozdrowienia ze słonczecznego Kałdusa :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego naj i takie tam :icon_razz:

 

PS to jak bedzie z tymi kreglami i z piwem(w sumie kij tam z kręglami) Moze teraz w sobote- rozmiawiałem z jednym osobnikiem i byłby chętny :)

 

To jak? w sobote ok 17/18 w jakims miejscu(CT musi zaproponować gdzie, bo ja siem nieznam).

 

Pozdrowienia ze słonczecznego Kałdusa :notworthy:

W sobote ja mogę, ale dopiero po 22:00, gdzie?? hmmm, fajnie było w zeszłym roku na kręglach, pogadać idzie, dużo miejsca jak na większą ekipencje :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobote ja mogę, ale dopiero po 22:00, gdzie?? hmmm, fajnie było w zeszłym roku na kręglach, pogadać idzie, dużo miejsca jak na większą ekipencje :icon_mrgreen:

myśle ze impreza sie skończy duzo później niż 22 takze bez obaw :bigrazz:

 

wsumie mozna tam na kręglach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko - NAJLEPSZEGO Wam wszystkim, szerokości, radości, szczęścia, spełnienia marzeń wszelkich, etc...... :lalag: ;) Fajnych Świąt i chwili odpoczynku.

 

 

p.s. Co do najbliższej soboty - my odpadamy z Azbestem w przedbiegach, proza życia - prrraca:(

Klimatów "kręglowych" nie czuję, wsio rawno zresztą gdzie i przy czym, więc jeżeli teraz będzie spotkanie, to zobaczymy się przy następnym :flesje:

 

pozdrawiam

 

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również chciałbym życzyć wszystkiego naj naj. Pod choinkę nowych sprzętów i wszystkiego co dusza zapragnie. Znam jednego kolesia, co chciałby się w końcu z wioski wyrwać na jakieś rozrywki. Biedak mieszka pod Chełmnem ale on nawet na rowerze przyjedzie :biggrin: Tak mówił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...