Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do znikających postów....Fakt, na przykład wczoraj był trochę problem z dostępem do forum, ale nie wiem, jaka jest zależność, nie znam sie na tym. A skoro temat poruszony - przejrzenie wątku "motocykliści z Torunia i okolic. Wanted!" zostawiam sobie na długie nudne zimowe wieczory, jestem za krótko, żeby to ogarnąć teraz :banghead: , choć zanim w ogóle tu weszłam - wybiórczo zerknęłam "co i jak", żeby zwyczajnie poznać nieco.

Ale ad rem - małe "uporządkowanie" by się przydało - w tym wątku tematy się znajdą same zawsze do rozmowy (jak zauważył Tomek - jest on najstarszy, najdłuższy i się sprawdza). W ostatnich miesiącach trochę osób tu dołączyło - i jak pokazało życie - było wielkie ciśnienie na jazdę po mieście, więc pojawił się wątek "pokręcić sie po ulicach Torunia" - spełniał rolę, został wchłonięty, ok - bo w sumie założenie obu tematów takie samo - umawiania się, wypadów "na ostatnią chwilę", itp. Ale zawsze od tematu się odejdzie, to nieuniknione, cos się dopowie, coś się nasunie innego, a potem...czy bałagan? Nie wiem, każdy ma prawo mówić i pisać co chce (oczywiście najważniejsze 2oo :biggrin: ), bo nikt nie lubi, żeby mu coś narzucać, to normalne:) Wątki są jednoznaczne, owszem - jazdy, imprezy, "klub"....ale może by tak coś nowego? Założony przez driver'a CB500 wątek o trasach po okolicy bliższej lub dalszej chyba najlepiej spełniałby rolę miejsca, gdzie są propozycje każdego z nas, kto ma jakies doświadczenie czy obserwacje "wypadowe" - nawierzchnia, atrakcje, knajpy z dobrym/fatalnym żarciem, stacje benzynowe, itp. pierdółki. Okolice bliższe są raczej dobrze znane, ale teraz zaczyna się już powoli ten czas, gdzie warto planować nastepny sezon, jeżeli rzeczywiście będzie sie chciało zrobic parę wypadów dalszych i dłużych. Doświadczenie pokazuje, że czas leci, przychodzi wiosna/lato i czasami za póxno na zaplanowanie urlopu. Pytanie podstawowe oczywiście - czy nam się chce gdzieś razem wyjechać :bigrazz: Włocławek zaczął już planowanie wyjazdu na śląskie zamki w sezonie, niegłupie to ;) Zimę trzeba przecież czyms zapełnić, np. browarem w "klubie" Yano..... ;)

 

Generalnie chodzi o to, że kiedy w zbyt ogólnym wątku pojawi się kilkanaście roznych równoległych dyskusji i można się zwyczajnie pogubić, coś przeoczyć. Nie zazdroszczę roli moderatora.

 

 

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do znikniecia wczorajszych postow cytuje odpowiedz administratora:

 

 

"Takie rzeczy się zdarzają, średnio raz na kwartał.

Polega to na tym, że coś spieprzą przy konserwowaniu Forum, potem przez kilka godzin nic nie chodzi, albo chodzi kulawo, po czym dochodzą do wniosku, że nie wiedzą, co sprzeprzyli i prościej jest zrobić odzysk bazy sprzed 24 godzin."

 

 

co do łączenia tematow:

Tomek raz stwierdzil, temat motocyklisci......... jest najstarszy i tu sie zawsze umawialismy

i gadalismy o wszystkim i niczym a teraz umawiamy sie w temacie pokręcic..........

tematy podobne tematyką beda łączone, dlaczego:

mozna zalozyc nowy temat i ( jak ktos proponowal wykasowac go po tygodniu) w nim omowic pewna sprawe

temat później pójdzie to kosza lub zaczniemy w nim nawijac nie na temat (zacznie sie robic bajzel wiec i tak trafi do kosza)

 

wiec lepiej jak te posty zostana w jednym temacie (nawet jak bedą na 51348 stronie)

niz jak nie bedzie ich za tydzien w ogole, a w dlugie zimowe wieczory warto czasem poczytac i powspominac

 

 

temat gdzie kupic czesci zostal mam nadzieje wyczerpany wiec zostal zamkniety

wisi caly czas zeby nowi uzytkownicy zainteresowani kupnem jakiejs czesci mogli poczytac o tym

a nie zakladac taki sam temat i czytac odpowiedzi:

- to juz bylo czy cos w tym stylu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejrzenie wątku "motocykliści z Torunia i okolic. Wanted!" zostawiam sobie na długie nudne zimowe wieczory

Ja się zabrałem i poległem na drugiej stronie:D Stwierdziłem że czytnę ostatnie parę stron i to w sumie wystarczyło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zupełnie przypadkiem się dowiedziałem że w najbliższy weekend są organizowane targi motoryzacyjne, w "Central Parku" na Bydgoskim Przedmieściu, ja bym się wybrał, jako że weekend wolny się szykuje, a w klubie cicho :biggrin:

 

Link do tej zacnej imprezy

http://www.targitorunskie.pl/index.php?new...or_imp&status=0

 

 

właśnie się dowiedziałem że przynajmnie Honda motocykli nie wystawia :icon_mrgreen:

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zupełnie przypadkiem się dowiedziałem że w najbliższy weekend są organizowane targi motoryzacyjne, w "Central Parku" na Bydgoskim Przedmieściu, ja bym się wybrał, jako że weekend wolny się szykuje, a w klubie cicho :flesje:

 

Link do tej zacnej imprezy

http://www.targitorunskie.pl/index.php?new...or_imp&status=0

właśnie się dowiedziałem że przynajmnie Honda motocykli nie wystawia :buttrock:

ja też lece na targi.. bo firma czyli Renault się wystawia więc będe na pewno,tylko nie wiem o której godzinie i w niedziele..bo w sobote do pracy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już musiałam imprezę potraktować "służbowo-zawodowo" :buttrock: (czasami to odbiera chęć uczestnictwa). Jednak reklamują w miarę, coś ciekawego może być. W weekend będę w CTP :clap:

 

 

z góry do zobaczenia napotkanym ;)

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo ze czasu w weekend jak na lekarstwo postaram sie byc - jedyne targi w naszym regionie i to w dodatku w Toruniu to trzeba zobaczyc. Obawiam sie ze glownie beda katamarany a motocykli jak na lekarstwo ale moze beda jakies opony motocyklowe do kupienia.

 

 

Podajcie tylko w jakich godzinach to bedzie bo nie moge sie doszukac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak? Skoro trochę osób wykazuje chęć przybycia do Torunia do CTP i to raczej w niedzielę, to jak juz ktoś zauważył, może to być okazja do jakiegoś tam spotkania, czemu nie :notworthy: O której więc? Między 11.00-14.00? Będziemy się jakoś komunikować na miejscu? :icon_mrgreen:

 

Wstępnie do zobaczenia, pozdrawiam

 

 

 

 

P.s. Tak tylko na marginesie - to nie są targi stricte MOTOCYKLOWE, 2oo rzeczywiście będzie jak na lekarstwo (właściwie tylko Yamaha), ale i tak chyba warto się tam przejść/przejechać.

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...