Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A tym, co chcą sprzedać - trzeba zrobić dobry PR albo kolektywnie interes-komis założyć i się uda :wink:

 

Komis? Dlaczego nie? Jestem za (a nawet przeciw) :)

Ojciec T. ostatnio wykombinował trochę grosza, dla Torunia (teoretycznie), więc może odda nam kawałek placu pod komis. Przy ul. Żwirki i Wigury, to dobre miejsce by było :)

Czekam więc, na oferty chętnych :biggrin:

 

Lista:

1. Tomek xj550

2. Motoeliza

3. Lookas-Toruń

4. ???

 

P.S. Grass, pewnie że każde moto jest fajniutkie. Ale najlepsze są ...................... i koniec!!!

(w miejsce kropek należy wpisać posiadany obecnie motocykl) :) :) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co straszne mam nudy dzisiaj w pracy. Brzydka pogoda i w ogóle jakaś nostalgia się pojawia. Zapewne już nie polatam. Koniec sezonu. A tak fajnie było jeszcze w październiku. Wieczorami po pracy spotykałam się z chłopakami i robiliśmy sobie fajne traski z zakręcikami. A teraz , teraz to możemy w grudniu popatrzeć jak Św. Mikołaj śmignie w saniach. Ach no cóż. Nie wiem jak wam ale mi smutno. Zawsze jak wracałam z tych wieczornych wypadów i maszynka już stała zapakowana w śpiworek słyszałam jeszcze w oddali odgłosy jakiegoś sprzęcika którego właściciel zapewne dopiero wracał do domu albo wyruszała na nocne podboje. Dobra nie smęcę. Tak się pożaliłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

do naszych postow zakradla sie nutka melancholii za odchodzacym sezonem..zeby calkiem sie nie rozkleic zacytuje tresc kartki autentycznie napisanej na szkoleniu komputerowym:

 

"LOGOWANIE

Nacisnąć równocześnie: "CRTL", "ALT", "DELETE"

 

LOGIN: pietrzykowska

HASŁO: *******"

 

;)

prawda, ze mozna...

 

pzdrwm,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No porządny Komis to by się przydał.Pytałem Ojca Dyrektora o ten teren na komis ale on coś tam ściemniał że jakieś baseny będzie budował czy coś w tym stylu :icon_mrgreen: .

 

A tak poza tematem to jak sie nie mylę to nasz Drogi MODERATOR w krótce obchodzi urodziny.W związku z tym faktem dla Ciebie Mariuszu wszystkiego najnaj i Zebyś znalazł swojego DRAGSTARA :icon_mrgreen: .

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komis? Dlaczego nie? Jestem za (a nawet przeciw) :buttrock:

Ojciec T. ostatnio wykombinował trochę grosza, dla Torunia (teoretycznie), więc może odda nam kawałek placu pod komis. Przy ul. Żwirki i Wigury, to dobre miejsce by było :(

Czekam więc, na oferty chętnych :biggrin:

 

Lista:

1. Tomek xj550

2. Motoeliza

3. Lookas-Toruń

4. Bartez(zzr 600)

5. ?????? :biggrin:

P.S. Grass, pewnie że każde moto jest fajniutkie. Ale najlepsze są ...................... i koniec!!!

(w miejsce kropek należy wpisać posiadany obecnie motocykl) :icon_razz: :icon_razz: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, gratuluje wszystkim nowo zakupionych sprzętów, wygląda na to że sezon sie kończy,ja również niedawno dokupiłem sobie nowego sprzęta jeszcze nie zdążyłem sie nacieszyć , mam nadzieje że matka natura dam nam szanse jeszcze ruszyć moto w tym roku, pozdrawiam

 

P.S Tomek szukałem Twojego sprzęta na allegro ale jakos nie udało mi sie go wyszukac, mam nadzieje że uda Ci sie go puscic jeszcze przed sezonem, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komis? Dlaczego nie? Jestem za (a nawet przeciw) :buttrock:

Ojciec T. ostatnio wykombinował trochę grosza, dla Torunia (teoretycznie), więc może odda nam kawałek placu pod komis. Przy ul. Żwirki i Wigury, to dobre miejsce by było :biggrin:

Czekam więc, na oferty chętnych :(

 

Lista:

1. Tomek xj550

2. Motoeliza

3. Lookas-Toruń

4.bartez(zzr 600)

5.maj hazbend - xj600

 

P.S. Grass, pewnie że każde moto jest fajniutkie. Ale najlepsze są NIEBIESKIE:icon_razz: i koniec!!!

 

 

powitać

 

 

A jeżeli to prawda, co Tomek tam kłamie :icon_razz: , to najlepszego dla M. :icon_razz:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie moge tego czytac bo zaczynam miec depreche i mam ochote gsa sprzedac i kupic VFr 750 co mam zamiar nabyc dopiero za rok

 

 

 

Oj, Ty kobito.....Cieszyć się z tego, co się ma, wjeździć się w to, co się ma, nie patrzeć na innych i robić swoje, a nie głupie deprechy pseudokompleksowe łapać, zakaz takiego myślenia :icon_question:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, Ty kobito.....Cieszyć się z tego, co się ma, wjeździć się w to, co się ma, nie patrzeć na innych i robić swoje, a nie głupie deprechy pseudokompleksowe łapać, zakaz takiego myślenia :icon_question:

No to sprowadziłas mnie na glebe :eek: poprostu tak sobie pomyslałam ze moze szybciej zrealizowac plany odnosnie moto,ale coz trzeba przeprosic gs'ka i przygotowac go na cacy do sezonu :icon_exclaim:

Edytowane przez KingRider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dopiero polowa jesieni - ja mam nadzieje ze jeszcze w listopadzie ociepli sie chociaz na troche. Wczesna pora na sen zimowy, ale... przeciez mamy sporo planow na zime nie zwiazanych z lataniem - bedziemy klub szykowac - mam nadzieje, moze z Infanti kulig zorganizujemy no i planowane spotkanie na pierogach na moscie paulinskim ! A poza tym mam nadzieje ze imprez nie zabraknie !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, gratuluje wszystkim nowo zakupionych sprzętów, wygląda na to że sezon sie kończy,ja również niedawno dokupiłem sobie nowego sprzęta jeszcze nie zdążyłem sie nacieszyć , mam nadzieje że matka natura dam nam szanse jeszcze ruszyć moto w tym roku, pozdrawiam

 

P.S Tomek szukałem Twojego sprzęta na allegro ale jakos nie udało mi sie go wyszukac, mam nadzieje że uda Ci sie go puscic jeszcze przed sezonem, pozdrawiam

 

No witam Michale wreszcie się ujawniłeś :icon_question:

 

A Tomkowego sprzęta faktycznie ciężko znaleźć, może powinieneś wpisać więcej wariantów nazw w tytule np.:

GSX GSXF 600 f 600f GSX600F wtedy wyszukiwarka każdy wariant znajdzie, tak czy inaczej mi się udało:

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M582984

Edytowane przez Wiroś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) mamy sporo planow na zime nie zwiazanych z lataniem (...)

Piszcie tylko o tych wszystkich planach: daty, miejsca itd...,

żeby się stawić trzeba wiedzieć, no nie??

 

Ze swojej strony zapraszam na spotkanko motocyklowe

24-go listopada w jakimś pubie w Bydzi.

Konkretne konkrety :biggrin: gdzie, co i jak podam dziś w temacie:

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...ic=74783&st=240

 

P.S.

Jesli się wybieracie, napiszcie do mnie na pw,

muszę wiedzieć jaką dużą salę rezerwować :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...