Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Naspamowaliscie tyle przez kilka dni mojej nieobecnosci ze nie jestem w stanie cofnac sie do mojego ostatniego postu.

Gratuluje wszystkim ktorzy w weekend sie wybrali na przejazdzke.

Poniewaz w najblizszy weekend bedzie Pikpok w kujawsko-pomorskim proponuje zrobic male spotkanie w weekend wieczorem w Toruniu. Podobno ma byc deszczowo wiec mozna przyjechac dowolnym transportem - co Wy na to ?

Dodatkowo zapraszam wszystkich na czwartkowe spotkanie do Fordonu,

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanoo ...... :bigrazz:

 

Co do pomysłu Michała to jestem całkowicie za....

Oczywiście każdy z osobna powinien się określić, ja osobiście przeprowadzę konsultację z lukimasterem...i damy wstępną odpowiedź....

 

Pozdrawiam wszystkich....

Do miłego.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy i Koleżanki oto informacja dnia : ZALICZYŁEM GLEBĘ.

POMOCY!!! Kto wie ile kosztuje klejenie owiewek bo lewa strona seszlifowana?

Gdzie najlepiej dać pomalować i jaki może być koszt?

I kto mi powie dlaczego mam takiego pecha ;-)

Trochę się poobijałem ale żyję.

Pozdrawiam wszystkich.Uważajcie na siebie.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy i Koleżanki oto informacja dnia : ZALICZYŁEM GLEBĘ.

POMOCY!!! Kto wie ile kosztuje klejenie owiewek bo lewa strona seszlifowana?

Gdzie najlepiej dać pomalować i jaki może być koszt?

I kto mi powie dlaczego mam takiego pecha ;-)

Trochę się poobijałem ale żyję.

Pozdrawiam wszystkich.Uważajcie na siebie.

 

no nie żartuj sobie....

 

coś poważnego??

opowiadaj co sie stało i jak do tego doszło??

 

pozdrawiam i współczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne wspolczucia z powodu uszkodzonego motocykla. Napisz jak doszlo do gleby. Tak jak radzil Jarek Fazer - najlepiej odkrecic boczek i zaniesc go do plastikarza, zrobia solidnie i taniej niz w warsztatach motocyklowych. Ja wszystko spawalem w warsztacie na Chodkiewicza i jestem zadowolony - teraz przed sezonem nie ma kolejek wiec wszystko zdazysz naprawic. Co do malowania - jak chcesz moge pomalowac bo mam doswiadczenie :biggrin: albo u Tomka w Jaksicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przykra sprawa, ale Tomek nic się nie martw co się źle zaczyna to się dobrze kończy, co do spawania plastików to znam jedną nore, przy ulicy Chełmińskiej jadąc w stronę miasta zjeżdżasz w dół tuż przed rynkiem w prawo i jedziesz do garażu na samym końcu placu i tam spawają, kiedyś brali odemnie po 10 pln od zderzaka samochodowego, ale za boczek od Tenery wzieli 40, z tym że położyli ze 30 spawów, bo rozcieli wszystko co ktoś kropelką pokleił i zespawali to pożądnie, a lakiernika to sam bym w sumie poznał jakiegoś dobrego.

Powodzenia w układance

(p.s. ja też mam pół Tenerki w bagażniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest jedna opcja jakbys chciał Tomku to sam zrobić, to mozesz zakupic żywice dwuskładnikową, kawałek maty szklanej , cienką tarczą szlifierską możesz porobić płytkie bruzdki poprzeczne do pęknięcia , w to miejsce przychodzą wszywki, kładziesz mate, zalewasz żywicą , i trwałe łącze otrzymujesz. niedrogo taka akcja wychodzi no ale trzeba poświęcic troche czasu ... pozdrawiam..współczuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tomku wspolczuje.. ale po spawaniu i malowaniu motorek bedzie jak nowy. Najwazniejsze, ze Tobie nic. Ci od lepienia plastiku z Torunia to sa chlopaki, ktorzy maja firme graniczaca z targowiskiem przy Szosie Chelminskiej. Postaram sie odszukac numer telefonu i namiary i zapisze na forum..spawalem u nich kawalek swojego motorka..zrobili porzadnie.

Pozdrowienia,

Alex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...