Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do spawania to potwierdzam radę Wirosia. W dawnej bazie PTHW koło targowiska na ul. Chełmińskiej. Przejedż cały plac na wprost, znajdziesz szyld "spawanie zderzaków samochodowych" czy jakoś tak... Dobry znajomy potwierdza, że robią tam solidnie a motocyklowe owiewki też im nieobce (zresztą to plastik i to plastik). Póki masz streeta to do Cygana jedź poćwiczyć....:-P

:icon_mrgreen: Chciało się odblokowywać - no to masz :bigrazz:

A tak bez żartów; wszystko dobre co się dobrze kończy. Będziesz miał za co dziękować na Mszy inauguracyjnej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest jedna opcja jakbys chciał Tomku to sam zrobić, to mozesz zakupic żywice dwuskładnikową, kawałek maty szklanej , cienką tarczą szlifierską możesz porobić płytkie bruzdki poprzeczne do pęknięcia , w to miejsce przychodzą wszywki, kładziesz mate, zalewasz żywicą , i trwałe łącze otrzymujesz. niedrogo taka akcja wychodzi no ale trzeba poświęcic troche czasu ... pozdrawiam..współczuje

Zywica z mata czesto zawodza w klejeniu plastikow. Ja sklejalem i po pewnym czasie zywica popekala w miejscach klejenia. Jesli z mata to takze peka i robi sie ruchoma szczelina. Spawanie to metoda z wyboru, tyle ze pozostaja czarne slady spawow.

Mnie sie wydaje ze nie ma sensu po jazdej glebie czy stluczce malowac calego motocykla - nigdy nie wiadomo na jak dlugo bedzie jak nowy a kasa na lakierowanie idzie dosc duza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wyrazy współczucia.

Jestem cały i w sumie tylko troszke poobijany ale to nie pierwszy raz więc luz.Gorzej z Suzą bo choć prędkość była mała bo około 10 km/h to lewa strona zeszlifowana.Kilka pęknięć.

Wczoraj wieczorem wziąłem brata na przejażdżkę i przy okazji odprowadziliśmy kawałek Andiego.Zatankowałem do pełna bo chciałem wiedzieć ile mi Suza spaliła po oddławieniu i okazało się że niecałe 6 l na 100 km. No to spokojnie wracaliśmy sobie do domu a kto był u mnie to wie że trzeba pokonać spory kawał polnej drogi w nienajlepszym stanie.Droga ta została ostatnio przeorana przez wywrotki nawożące żwir. Stworzyły się przez to spore koleiny i ja wjechałem w jedną z nich a że była dosyć głęboka i twarda to zarzuciło motocyklem i gleba gotowa.Trwało to może ze 2 sekundy.Do tej pory nie wiem jak to się stało.Poprostu pech.

Zaraz idę ściągać owiewkę i jutro zawiozę ją do spawania.

Mam nadzieję że do zlotu w Toronto Suza będzie jak nowa.

Pozdro dla wszystkich.

 

 

 

Przed chwilką zdjąłem owiewkę.

Są trzy pęknięcia.Okazało się jednak że to nie wszystko bo pług pod silnk również jest uszkodzony.

Jestem dobrej myśli.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastiki poklejone.Teraz wszystko w rękach Marka który je pomaluje :icon_rolleyes: .

Jutro odbieram lakier. Jestem dobrej myśli.

Najlepsze z tej historii jest to że dzisiaj droga na której się wyłożyłem została wyrównana i jest poszerzona.

Poświęciłem się dla ogółu ;-).

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz w najblizszy weekend bedzie Pikpok w kujawsko-pomorskim proponuje zrobic male spotkanie w weekend wieczorem w Toruniu. Podobno ma byc deszczowo wiec mozna przyjechac dowolnym transportem - co Wy na to ?

No właśnie co z tym spotkaniem weekendowym?

Gdzie się spotykamy i o której i w ogóle kiedy?

:icon_mrgreen:

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze spotkajmy sie w sobotni wieczor na starowce tak jak wtedy z Bractwem Suzuki. Ten dzien ma byc deszczowy wiec itak na motocykle nie bedzie aury. Pasuje Wam 19 pod kopernikiem ?

 

ja niestety bede w olsztynie walczyc ze swoja maszyna... ale w przyszlym tygodniu sobota juz zarezerwowana:)

bawcie sie dobrze i nie zapomnijcie wypic mojego zdrowia :buttrock:

 

Tomek pilnuj dla mnie miejsca :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piatek a prognozy mowia, ze z jazdy na 2oo szanse male :) az sie nie chce wierzyc - wlasnie siedze we Wroclawiu - piekne slonce, 11 stopni Super !...Ciekawe jaka bedzie sobota.

Alex

 

 

 

:biggrin: Ja mam podobne wrazenie . Nawet przed właczeniem kompa myślaleme , aby się z Wami umówic w sobotę na jazdę ,ale w sytuacji drastycznej zmiany pogody nie śmię tego robić .

 

pozdr. - :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...