Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej Eliza nie źle szalałaś :) naprawde było super :lalag: rano było cieżej :smile:

Ja wczoraj zdemontowałam zbiornik i nic nie da sie z nim zrobić,szukam nowego,wiec ja na latanie musze poczekac ;)

 

 

Kinga szkoda ze nie da sie uratowac baku ale glowa do gory wymienisz i najwyzej bedziesz pozniej spokojneij smigac :) a my nei bedziemy musieli pchac :P moto i narazac sie policji :lapad:

a tak apropos zobacz to calkiem niedaleko masz

http://moto.allegro.pl/item253020357_suzuk...esci_1992_.html

 

a malowac nei musisz hhehe bedziesz miec czarno czerwonego bike :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję że w weekend pojeździmy bezstresowo :-).

 

a idzie jeździc bezstresowo :icon_eek:

 

a czemu sie naraziliście policji??

 

w wekend jak bedzie chętni to ja tez sie pisze- tylko teraz którym?? hhhhmmmmmmmmmmmm...?

 

:icon_question: :icon_eek: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo awaria na skrzyżowaniu a tu drogówka za nami się pojawiła. Nie ma co rozpamiętywać. Każdemu mogło się przytrafić. Wszystko dobrze się skończyło. A Ty Bartek zrób odliczankę i jedź z nami.

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie nie ma co rozpamiętywać....ale wydaje mi sie że jeszcze do konca m-ca bedzie mozliwość jezdżenia tak jak dzisiaj,są jakieś konkretne plany na weekend??

 

 

 

 

Mniej picia, więcej jeżdżenia :icon_rolleyes: Ale nieco poważniej - co za problem w sobotę lub niedzielę, jeżeli pogoda, skoczyć nad morze przez...na przykład Mazury? :icon_rolleyes:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie ma na czym - jedz do Ina po ta Honde zanim ktos wykupi. Motocykl w dobrym stanie z sedziwym rocznikiem to nie byle co...

Prognozy na weekend - slyszalem ze ma byc chlodniej, dzien juz nie taki dlugi wiec jazda nad morze przez Mazury - to chyba zbyt optymistyczny wyczyn, no chyba ze obierze sie traske przez Iławe - ze to niby juz mazury i dojdzie do Fromborka - ze to niby morze...

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote name='Grass' date='15 październik 2007 - 16:42' post='1050301']

Mniej picia, więcej jeżdżenia :) Ale nieco poważniej - co za problem w sobotę lub niedzielę, jeżeli pogoda, skoczyć nad morze przez...na przykład Mazury? :buttrock:

Ale optymistyczne podejście -to mi sie podoba :biggrin: ale jeśli juz to może w inna strone np.Malbork? albo nie przejeżdżać tylko a zostać na Mazurach,tylko kto bysie pisał :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

quote name='Grass' date='15 październik 2007 - 16:42' post='1050301']

Mniej picia, więcej jeżdżenia :bigrazz: Ale nieco poważniej - co za problem w sobotę lub niedzielę, jeżeli pogoda, skoczyć nad morze przez...na przykład Mazury? :buttrock:

 

Ale optymistyczne podejście -to mi sie podoba :biggrin: ale jeśli juz to może w inna strone np.Malbork? albo nie przejeżdżać tylko a zostać na Mazurach,tylko kto bysie pisał :crossy:

 

 

O mi osobiscie opcja malbork sie bardzo podoba, tylko ze w sobote mam studia do 12 :crossy:

A bak juz masz nowy ?? bo z taka " dziurka " na jednym zbiorniku tam nei dojedziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...