Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie jedziecie o tej 12-tej? Udajecie sie może na ślub córy Romansa?

 

 

Tak generalnie chcemy tam dotrzec ,jeszcze dokladnie co i jak sie umowimy jutro jak sie spotkamy ale jak co to sie mozemy jakos umowic i wspolnie tam uderzyc.

Prawdopodobnie spotkamy sie w bydgoszczy z Michalem bo wsumie ja nei mam pojecia gdzie ma byc ten slub wiec jakis przewodnik po bydgoszczy sie przyda :)

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślub jest na 15-tą w USC na Sielanki.Tak mi napisał Romans. A może razem pojedziemy co?

Spotkamy sie gdzieś na trasie. Jak cos to będę dzwonił do Elizy.

 

No pewno, my jestesmy umowieni o 12 na tel wiec wtedy bedzie wiadomo co i jak, ale mam nadzieje ze gdzies sie przejedziemy zanim dotrzemydo usc .

 

to do jutra w takim razie.

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro mialem odebrac z serwisu w bydzi maszynke

ale kolo zadzwonil mowiac ze dopiero bedzie gotowa na poniedzialek :D

a tak sobie myslalem, ze jak juz bede w bydzi

podskocze na slub corki romansa

ech... :eek: :banghead: bawcie sie dobrze :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam ok 19 na jet na bp,kreciłam sie troche po okolicy i pojechałam w strone rubinkowa,później znow i nikogo nie widzialam,to gdzie ty sie schowałes,ja własnie wróciłam do domu,troche zmarzłam,ale nie było tak zle,

Nawet w okolicy nie było słychać zadnego moto buuu...:-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

punktualnie o 19tej postawilem biedrone przy wejsciu do Jeta..rozmawialem chwile z chlopakiem, ktory tam sprzedaje..pytalem sie o inne motorki bo myslalem, ze cos przegapilem..19.10 pojechalem na bp stalem przy wyjezdzie..nonem omen pod latarnia coby mnie bylo lepiej widac...czekalem do 19.25...pozniej wrocilem na Jet'a i postalem jeszcze 10 min. pozniej zwinalem sie do siebie...po drodze tankowalem na statoil na lubickiej..pusto, cicho - nikogo...

 

pzdrwm,

Alex

 

p.s. King na drugi raz musimy zgrac zegarki :lalag:)

Edytowane przez Alex_kr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawde musieliśmy sie minąć,zatrzymałam sie na BP i zegarek wskazywał 19:30 a wcześniej jeździłam tą główną trasą...a na Lubickiej to mi Gs padł!chyba reakcja po wymianie oleju,nie wiem jaka przyczyna,dławił sie pól h a poźniej jechał jak burza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakas licytacja? :D Pogoda jest do d...., przynajmniej na Skłodowskiej-Curie ;) Jak by TRZEBA było, to można lecieć, dla przyjemności to przeciętnie, bardziej na przetrwanie...:smile: Jeżeli pogoda sie polepszy do wieczora - to w końcu Broniewskiego BP czy Jet?

A jak sie pogorszy, to do jutra wszystkim! :lalag:

pozdrawiam

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze tak nie wyszlo w tamten piatek bo ja jadac z Bydzi przygladalem sie kazdej stacji od Gorska juz, ale do Torunia to dotarlem dopiero po 20 -tyle ze jechalem samochodem wiec tylko bym sie mogl spotkac...

A co do jazdy do w tygodniu wieczorem ok 19:30 zawsze jestem chetny na trasie Bydgoszcz - Toruń

Mam tez dobra wiadomosc dla uzytkownikow tej trasy- wreszcie zabrali sie za remont tej koszmarnej betonowej obwodnicy przez Solec !!!! No na razie przez pewnie 2 lata bedzie ruch wahadlowy, ale nic to,,, wytrzymamy bo z nadzieja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiedy umawiamy się na jakieś latanko? W sobotę zmarzłam strasznie. Powoli koniec sezonu wiec trzeba korzystać.

Hej Eliza nie źle szalałaś :P naprawde było super :smile: rano było cieżej :)

Ja wczoraj zdemontowałam zbiornik i nic nie da sie z nim zrobić,szukam nowego,wiec ja na latanie musze poczekac :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...