Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Michał co Ty z rana takie ciężkie tematy o klubie. Ja muszę kawkę zaliczyć.

 

 

hmm kawke "zaliczyc" tego jeszcze nie widzialem :flesje:

 

 

Ok wiec ostatecznie do Fordonu jutro na 10. Wyjazd sprzed Tortoru o 9:30 - dosc wczesnie jak na sobote.

Nie wiem co jeszcze zalicze jutro ale raczej pojade na parade slubna niz do Ina na zakonczenie

 

jak co druga grupa wyjezdza z torunia gdzies po 12 w skaldzie ja i Eliza wiec sa dwa terminy dla spiochow i rannych marków :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie ktoś napisze co biedzie w sobotę i co w niedziele. Bo wszyscy się gdzieś ustawiają. To co zrozumiałam to w sobotę o 10.00 rano w Fordonie spotkanie na ten wypad do więzienia, potem zakończenie sezonu w Inowrocławiu następnie impreza urodzinowa. A niedziela? Co w niedziele ? Bo niedzielą jestem b. zainteresowana.

 

 

 

:lalag: Eliza ty się nie nastawiaj na niedzielę, bo promile z ciebie napewno nie wyparują :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał co Ty z rana takie ciężkie tematy o klubie. Ja muszę kawkę zaliczyć.

Chodzi o to aby omowic powazne sprawy zanim bedzie zbyt wysoki procent we krwi i niw w glowie nam bedzie cos ustalac - przejdziemy do bardziej wesolych zagadnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawkę zaliczyć hahahaha no tak zależy jak to zrozumieć. Tomku zaliczyć kawkę można no rożne sposoby np. zalewając kubek ciepłą wodą+2 łyżeczki cukru+śmietanka i już jesteś na pełnych obrotach. Polecam tym co wstają jak ja 5.30 rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawkę zaliczyć hahahaha no tak zależy jak to zrozumieć. Tomku zaliczyć kawkę można no rożne sposoby np. zalewając kubek ciepłą wodą+2 łyżeczki cukru+śmietanka i już jesteś na pełnych obrotach. Polecam tym co wstają jak ja 5.30 rano.

 

 

no tak o tym myslalem :icon_mrgreen: a ty o czym ze sie tłumaczysz??

oj sfintuszko :) ty jedna oj oj

Edytowane przez Ruleś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jakas licytacja? :clap: Pogoda jest do d...., przynajmniej na Skłodowskiej-Curie :biggrin: Jak by TRZEBA było, to można lecieć, dla przyjemności to przeciętnie, bardziej na przetrwanie...:lapad: Jeżeli pogoda sie polepszy do wieczora - to w końcu Broniewskiego BP czy Jet?

A jak sie pogorszy, to do jutra wszystkim! :crossy:

 

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A toś mnie znowu rozśmieszył. Właśnie siedziałam z panią dyrektor i omawiała takie tam pierdoły odnośnie planu działania i tak mnie zdołowała bo na niedziele będę zawalona pracą. Otwieram forum a tu co widzę, dowiaduję sie ze jestem jakaś zberezniczka i mam jakieś skojarzenia z kawką. A tak w ogóle to nigdy nie latałam na kawce sama a tym bardziej jako plecaczek (chociaż ostatnio przyplecakowałam, ale to inna historia). Jeżeli idzie zaś o kawkę do picia to zaliczam ją codziennie o 8.00 rano przy biurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak co druga grupa wyjezdza z torunia gdzies po 12 w skaldzie ja i Eliza wiec sa dwa terminy dla spiochow i rannych marków :)

A gdzie jedziecie o tej 12-tej? Udajecie sie może na ślub córy Romansa?

GPZ500S->XJ550->GSX600F->ZZR1100->GSF600N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...