Skocz do zawartości

MOTOCYKLIŚCI Z TORUNIA I OKOLIC.WANTED!!!!!


Pablo78
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Co do Kruszficy to przeczytalem ze grupa z Włocławka wybiera sie w najblizsza niedziele ale szczegoly mozna ustalic z nimi.

 

no jesli by pogoda dopisala ( a wedlug pogodynki z tvn meteo ma dopisac ) to jesli by sie pare osob zebralo to chetnie bym sie wybral do tej kruszwicy !!

 

to moze pierw zobaczmy kto ma sobote wolna i jest chetny a potem sie jak cio dogadamy z wloclawkiem ze sie stykniemy na miejscu gdzies czy jakos tak !!

 

no halo kto sie pisze na odwiedzenie siedziby popiela ??

 

pozdro

Ruleś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jet jet jej chodzi o stacje na strym miejscy polmocbytu kolo energetyki !!! nie wiem czy to jest broniewskiego ale tam jest stacja jet

 

a to kto sie planuje zabrac z dziewczynami ??

Tak sobie kombinujemy z Goyą że może?

 

 

Tak sobie kombinujemy z Goyą że może?

A w ogóle to zapraszam do mojej wypożyczalni DVD w Toronto ul.Mickiewicza 101 róg Kochanowskiego www.dvd-yano.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie kombinujemy z Goyą że może?

A w ogóle to zapraszam do mojej wypożyczalni DVD w Toronto ul.Mickiewicza 101 róg Kochanowskiego www.dvd-yano.pl :)

 

no wszystko pieknei tylko ze wczoraj o 19 to tak pizgalo ze az mnie wlosy sie jeza na glowie na mysl o tym a ze dzis moze byc podobnie wiec watpliwosci w glowie mi sie mnoza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko pieknei tylko ze wczoraj o 19 to tak pizgalo ze az mnie wlosy sie jeza na glowie na mysl o tym a ze dzis moze byc podobnie wiec watpliwosci w glowie mi sie mnoza :)

Rano jak wsiadałem do blaszaka było 3 stopnie na plusie :) Jak chcesz o mnie poczytać i zobaczyć to idź na moją stronkę www.yanointruder.prv.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer właśnie czytam neta i co widzę tylu chętnych na latano było zwłaszcza kobitki. No ja śmigałam we wtorek. O 17.00 umówiłam się z chłopakami na MC donaldzie na Rubinkowie. Super było. Ruleś i wcale nie pizgało aż tak. Ale co tam. Faceci zawsze byli bardziej delikatni. ( Mam nadzieję ze się nie obrazisz Ruleś). Chenie powtórzę to spotkano na latano hahahah w większej grupie. Co sądzicie o czwartku oczywiście wieczorem. Ja ma 2 dzieci i muszę dogadać się z mężulkiem ( a wiecie jak to jest z facetami). Naszczęście mam swoje sposoby więc moze wstepnie zaplanujemy czwartek?

 

A zapomniałam w sobotę podobno jest zakończenie sezonu w Inowrocławiu. Ja pewnie nie polecę ale może wy zorganizujecie wspólny wypadzik.

 

 

Ps. Michał ale mnie ręce bolą (teraz jestem przekonana muszę mieć 600). Współczuję dziewczyną które plecakują. Jak wy dajecie rade?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17.00....O tej porze przjeżdżałam koło...ale nie widziałam nikogo. W ogóle nie spotkałam wczoraj żadnego motocyklisty na ulicach T. ani o tej porze, ani później wieczorem (bo nikt ze wstępnie deklarujących się nie pojawił), więc ten kawałek pojechałam po Michała sama :cool: I w mieście i poza miastem wieczorem jest sympatycznie bardzo, i nie zimno.

 

A w czwartek to można zrobić rundkę do B. na spotkanie do Janusza. Albo pokręcić się po mieście tutaj. Dzisiaj też.

 

 

pozdrawiam

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale numer właśnie czytam neta i co widzę tylu chętnych na latano było zwłaszcza kobitki. No ja śmigałam we wtorek. O 17.00 umówiłam się z chłopakami na MC donaldzie na Rubinkowie. Super było. Ruleś i wcale nie pizgało aż tak. Ale co tam. Faceci zawsze byli bardziej delikatni. ( Mam nadzieję ze się nie obrazisz Ruleś). Chenie powtórzę to spotkano na latano hahahah w większej grupie. Co sądzicie o czwartku oczywiście wieczorem. Ja ma 2 dzieci i muszę dogadać się z mężulkiem ( a wiecie jak to jest z facetami). Naszczęście mam swoje sposoby więc moze wstepnie zaplanujemy czwartek?

A zapomniałam w sobotę podobno jest zakończenie sezonu w Inowrocławiu. Ja pewnie nie polecę ale może wy zorganizujecie wspólny wypadzik.

Ps. Michał ale mnie ręce bolą (teraz jestem przekonana muszę mieć 600). Współczuję dziewczyną które plecakują. Jak wy dajecie rade?

 

no fakt nie bylo tak zimno ale niestety nie dalem rady posmigac ... no coz natsepnym razem :) hehe i faceci nie sa az tak delikatni bo my nie placzemy jak nam rzesy sie polamia czy cuś :cool:

 

kurde czwrtek tez odpada juz mam bilety do kina, ale caly czas mam nadzieje ze ktos sie na sobote znajdzie bo po dzisiejszym poranku obawiam sie ze ten weekend bedzie ostatnim na moto w tym roku - a zapowiadaja piekna pogode na weekend !!!!!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam Cię myślałam że skręcasz pod maka. Ale poleciałaś gdzieś dalej.

 

 

A jednak. Miło :crossy: Widocznie ślepnę na starość :flesje: Jechałam na chwilę do pracy, dlatego zazwyczaj mogę dopiero po 18.00-19.00 "polatać" dla przyjemności :clap: A tak to cały dzień z pracy jednej do drugiej i aż żal pogody w ciągu dnia.... :biggrin:

nie

 

M.G.S. - jesteśmy otwarci jak inkunabuł w gablocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie spieszylem sie do Górska a mysla ze 3 dziewczyny beda czekaly a tu tylko Madzia - wierny kompan ! Eliza dlaczego naz zdradzasz z jakimis chopami przy mac-u ?

W czwartek przyjedzcie do Fordonu - bedziemy sie uczyli piosenki na sobote, a swoja droga to dlaczego nie jechac z Bydgoszczy do Torunia przez Inowroclaw w sobote - jak beda chetni to jestem za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

no jesli by pogoda dopisala ( a wedlug pogodynki z tvn meteo ma dopisac ) to jesli by sie pare osob zebralo to chetnie bym sie wybral do tej kruszwicy !!

 

to moze pierw zobaczmy kto ma sobote wolna i jest chetny a potem sie jak cio dogadamy z wloclawkiem ze sie stykniemy na miejscu gdzies czy jakos tak !!

 

no halo kto sie pisze na odwiedzenie siedziby popiela ??

 

Ruleś nie myl dni !

W sobote obowiazkowo do Fordonu 10 rano i pozniej jak bedziemy w dobrym humorze to pojedziemy do Ina na zakonczenie sezonu.

Co do niedzieli to musimy sledzic temat w temacie Włocławek bo jak im nie wypali to nie mozemy planowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...