Skocz do zawartości

jak umiescic impulsatory w Gpz 550 UniTrak - (z komputerem)


bolo4x4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytanie jak w temacie - dzwonilem do kilku ludzi kazdy mowi ze musza byc naprzeciw siebie ale oni maja doswadczenie tylko ze starymy gpz 550 tam gdzie byll regulator mechaniczny wyprzedzenia zaplonu a umnie jest sama plytka za wszystko odpowiada komputer -motor kupilem w czesciach i nie mam pojecia jak umiescic te impulsatory ps. aha nie ma tak miejsca aby umiesicc dwa impulsatory naprzciw siebie ( PONIZEJ umieszczam link do stronki gdzie mam zdjecia tych elementow jest tam miedzy innymi plytka z impulsatorami ktora dosatalaem od sprzedawcy ale troszke mnie oszukal bo ponoc to sa do gpz750 Cwaniaczek ;) hehe PROSZE O POMOC -moze ktos ma taki motur i nie oszczedzi podpowiedzi Tnx

 

http://s15.yousendit.com/d.aspx?id=133HGBB...8A3B8IDGT2BABNO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w swoim Z 750E '82 - też wymieniałem impulsatory a na fotkach widzę analogie :roll:

I nie będzie pasować bo masz silnik z modelu Z550 a nie GPZ550.

dokładnie, impulsatory powwiny być w kształcie podkowy /otwarta na dole/. zresztą zobacz jakie masz ślady w miejscach gdzie przykładasz impulsatory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz, jakiś czas temu przesiadłem się na VN'a - ALE ... mam gdzieś w garażu stary impulsator do Z750, jak go znajdę to wyślę fotki /jest po crash'u :? /

zobacz tu: http://buykawasaki.com/Default.asp? => owner info => parts diagram -wpis dane moto i poglądasz co trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale zeby bylo jeszcze snieszniej to bylem na buykawasaki.com wpisalem VIN motoru i znalazlem te czesci tzn plytke implsatora + impulsatory i rysunek boku silniki wygladaja identycznie jak umnie (ksztalt podstawy (( w wyglada nak trapez)) (bniby nawet wymiary ak na oko by sie zgadzaly a i tak spasowanic ich do bloku silnika nie moge chyba jedynym rozwiazaniem beidze jak zobacze jak jest to u kogos mocowane .... ps. moze silnik mam od jakiegos innego kawasaki ?? ew. podam wam poczatek numeru suilnika KZ550DE0Jxxxx

 

[ Dopisane: 26-02-2006, 18:39 ]

a czy ktos moglby powiedziec co oznaczaja znaki na blaszcze przerwyajacej zaplon??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...