Skocz do zawartości

Cordova BACKFLIP!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie dzisiaj pomyślałem widząc tą fotke co czuje taki Pastara albo Jones robiąc takie tricki...czy oni znają coś takiego jak strach albo chociaż lęk? Wątpie.  :twisted:

 

Travis w jakims wywiadzie powiedzial " Na motocyklu czuje sie pewniej niz na wlasnych nogach" :twisted: :twisted: Co tu wiecej pisac :twisted: :twisted:

Gdyby czuli strach albo lek to by nikt backflipa nie wykrecil . A tacy co czuja lek wykrecaja No Bike Landing. PZDR

 

Ale dla mnie i tak Double Backflip jest the best i ciezka bedzie go pobic , zaraz za tym 360 Body Varial !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Widziałeś Three-Sixty w wykonaniu Nate’a Adamsa? Rany, tak mnie to przeraża, że nie potrafię tego wyrazić. Naprawdę się boję. Jest tyle sztuczek, w których to tylko kwestia paru centymetrów, a można się nieźle potłuc. Gdyby nie ten przeklęty strach, to byłaby to jedna wspaniała zabawa. Ale strach się przydaje, pomaga nam przeżyć, nie pozwala nam robić głupstw." - wywiad z Pastraną.

Tylko głupiec się nie boi, odważny jest ten, kto potrafi przezwyciężyc strach - nie wiem, kto to powiedział, ale to szczera prawda.

A trick revelaja po prostu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby czuli strach albo lek to by nikt backflipa nie wykrecil . A tacy co czuja lek wykrecaja No Bike Landing. PZDR
A mi sie wydaje że No bike landing wykonują ci którzy myślą że czytając o trickach opanowali je do perfekcji :lol: teraz mówicie że double backflipa nie cordova backflip nie brzebija, ale trzeba poczekać na film. Cięzko mi jest to sobie wyobrazić jak można tak zsynchronizować dwa tak trudne tricki. Także wypatruje już filmu.
Juz można kupić na DVD Red bull X fighter, reklamują na TVN
No właśnie zastanawiam sie czy kupić http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/442681
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jakie triki beda robic za 10lat
np. cordova frontflip i możecie się śmiać ale ja w to wierze. A tak to po cichu marze żeby zobaczyć jak ktoś robi shaolin backflip :P ale to chyba jeszcze trudniejsze niż combo cordova. Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam sobie filmik gdzie Nate Adam's (nie jestem czy to on pewien bo coś mi sie pasuje) pokazuje three-sixty. Jestem w szoku :P Ogólnie polecam bo to jest już przegięcie. Jakby co to można zobaczyć ten trick w filmie Crusty demons of dirt 10. Jest zdecydowanie lepszy od Nitro Circus II. Ja wole klimat filmów Metal Mulisha. Po prostu wiecej sie dzieje i są ostrzejsze jazdy. Pozdro i polecam. Aha link na emula do filmu ed2k://|file|Crusty%20Demons%20Of%20Dirt%2010%20-%20A%20Decade%20Of%20Dirt.avi|725576080|DEAFF1B803884C52362EFC09312F9775|h=VOMTATRIZSNS4Q7TLBODF7FQWYIQPWMO|/ kompa mam całą noc włączonego wiec ściągać śmiało. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Backflip jest trickiem samym w sobie trudnym i efektownym, a kombinacje i połączenia sprawiają, że jest na co popatrzeć :twisted: Dobrze, że Adam Jones odważył się zrobić Cordova backflip, ponieważ zmobilizuje to innych do wzięcia się ostro do roboty. Myśle, że Pastranie rośnie powoli godna konkurencja :twisted: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...