Skocz do zawartości

Ile idą wasze piździki???


kuba_195
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nietuningowany w żaden sposób simek S51 leci na prostej 70km/h, czyli całkiem przyzwoicie. Ogarek 205, którego wcześniej miałem dało się rozkulać na prostej max do jakichś 45km/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o intercooler ponieważ schładzając powietrze (jak będziesz trzymał adidasa na gaźniku to go schładza) więcej się go zmieści. Tylko fakt - przydało by się turbo... Więc ja nie wiem jak on to wstrzyknął do cylindra. Poza tym to bardzo wybuchowy sposób i nie ryzykował bym tego.

 

Niedługo moje Suzuki będzie miało porządną pojemność to się okaże jaka przejezdna i jaki vmax. Może lepszy od GT 80 ;). Tylko najpierw trzeba będzie dotrzeć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzuki rg 80....bez przeróbek...105 km/h ... ;)

 

Spoko nic nie mówie, ale jak się z tobą ścigałem na Valeo na 1/4mili to ciężko było nam przekroczyć 70-75 :P (mówie o realnej prędkości)

 

PS: teraz na wiosne mam nadzieje że to powtóżymy :P troszke u mnie się pozmieniało w mechanice :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam orginalną 80 żadnej przeróbki, do tego gaźnik 24mm, karbonowe membrany, jakiś inny moduł, tłumik gianelli(..), org zembatki, ta Tzr będzie niedługo na sprzedaż, jeżeli ktoś niewieży zapraszam na jazde próbną :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derbi Senda by tuning kit Malossi MHR Replica 80cc' date=' kit gaźnikowy Malossi 21mm, komin Metrakit Thower carbon=v-max 130km/h, :) ogromne przyspieszenie do 100 = 7,5 sek.[/quote']

 

A ile to ma KM ?? Pewnie lepiej chodzi chodzi od mz 251 8O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derbi Senda by tuning kit Malossi MHR Replica 80cc' date=' kit gaźnikowy Malossi 21mm' date=' komin Metrakit Thower carbon=v-max 130km/h, :) ogromne przyspieszenie do 100 = 7,5 sek.[/quote'']

 

A ile to ma KM ?? Pewnie lepiej chodzi chodzi od mz 251 8O

Na odejście napewno ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derbi Senda by tuning kit Malossi MHR Replica 80cc, kit gaźnikowy Malossi 21mm, komin Metrakit Thower carbon=v-max 130km/h, Smile ogromne przyspieszenie do 100 = 7,5 sek.
Nie był bym Sobą gdybym nie powiedział ze za Hu*a w to nie uwierze :) Bawie sie juz troche w 2T sendy tzrki silniki morini,minareli i inne gady tak samo jak w Heba,polini metrakity,rmsy i inne gady i panie Kolesie ze Skutercentrum przerobili Malaguti f15 jak sie nie myle;]Na tuning poszlo okolo 12tys zl i skut osiagnol predkosc 130kmh przy bd przyspieszeniu :( wiec prosze nie piernicz takich dupereli ze cisniesz nieoplywową sendą 130kmh bo juz wspominalem kolega ma Tzr80 2003 przywiezioną z toru z niemiec i leci nią niewiele ponad 130 :D No ale czasem to wyobraźnia wyprzedza moto :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...