Skocz do zawartości

Kombinezony skórzane - prośba o opinie, porady


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak legut7 pisze.

 

też popieram.

Jak ramoneska :?

ale to błyszczenie to najbardziej widac na czarnej skórze.

Kurde... widze ze musze obnizyc kryteria selekcji, bo jak tak dalej pojdzie to sezon przyjdzie a ja dalej bede mial jedynie niewygodne, niedopasowane texy slabej jakosci ;)

Coraz bardziej ciekawi mnie wiec ten kombi Vanucci Art VIII, tym bardziej ze model czarno-szaro-bialy chyba ladnie komponowalby sie z aktualnym motocyklem... Jesli ktos ma jakies opinie - bede wdzieczny, szukalem tutaj, w googlach, niestety bez ciekawych rezultatow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... widze ze musze obnizyc kryteria selekcji, bo jak tak dalej pojdzie to sezon przyjdzie a ja dalej bede mial jedynie niewygodne, niedopasowane texy slabej jakosci  

Coraz bardziej ciekawi mnie wiec ten kombi Vanucci Art VIII, tym bardziej ze model czarno-szaro-bialy chyba ladnie komponowalby sie z aktualnym motocyklem... Jesli ktos ma jakies opinie - bede wdzieczny, szukalem tutaj, w googlach, niestety bez ciekawych rezultatow..

 

 

jak masz 2 tysiaki to lepiej to wydac na dainesa,alpinestarsa itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanucci to cos z przekroju AMX takze lepiej lyknij cos pozadniejszego.

 

Tez sie z tym nie zgodze... Vanucci to bardzo dobra firma, widzialem i slyszalem opinie kolegow, ale fakt faktem jest ze do czolowych firm jak Dainese czy Alpinestars troszke jej brakuje, ale z pewnoscia jest duuzo lepsza niz AMX...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanucci to cos z przekroju AMX  

 

 

Bzdura.

oczywiscie ,ze bzdura .Vanucci to dobra firma za nie duze pieniadze .

 

[ Dopisane: 27-02-2006, 11:28 ]

a jak ktos nie ma na Alpinestars czy Dainessa nawet Vanucci czy FLMa to z czystym sumieniem polecam POLO bo mialem i bylem strasznie zadowolony tylko duzo schudlem i zeszlem 2 rozmiary nizej :oops: POLO jest duzo lepsze od słynnych AMX ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już pytałem gościa o Dainese Mako http://www.allegro.pl/item87012747_kombine...mako_nowy_.html Niestety rozmiar 56 ma tylko w kolorze czarno-biało-srebrnym

 

qrcze też przed chwilą dzwoniłem i nawet jest mój rozmiar i co ważniejsze pasuje mi kolorystyka(ten z niebieskim), zastanawiam się tylko jak wypada MAKO na tle konkurencji? może ktoś ma taki kombinezon i może się wypowiedzieć na jego temat bo już sam nie wiem czy brać czy szukać czegoś innego ale w cenie nie większej niż ten?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś takiego ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M134721

 

znam kolesia co taniej sprzeda

 

Gadalem dziś wieczorem z gosciem od tej aukcji i chyba nie był chętny na opuszczenie ceny. Tommi jak masz kogoś kto pchnie taniej to kombi i ma dostepny rozmiar 56 to daj cynk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a coś takiego ?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M134721

 

znam kolesia co taniej sprzeda

Z tego co sie orientuje to te kombinezony sa w dwoch rodzajach - 1-czesciowy i 2-czesciowy ( taki jak tutaj ). Znajomy mialby 2-czesciowy, czarny, w rozmiarze 52? Jesli tak to bardzo mozliwe ze wezme, nic lepszego chyba nie wynajde - tylko musze sie wybrac jeszcze i wymierzyc przed kupnem, zeby pozniej nie zalowac... W Intermotors maja Alpinestarsy, right?

I jeszcze jedno pytanie nowicjusza :oops:, mam buty SIDI - nie bedzie to sie zle komponowac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanie nowicjusza Embarassed, mam buty SIDI - nie bedzie to sie zle komponowac ?

 

Nie rozumiem? Ja tez mam i sa swietne :) :mrgreen: 8) :lol:

Kupuje sie takie rzeczy na ktore Cie stac i ktore sa dobre jakosciowo a nie zeby ladnie wygladalo to ze wszystko masz jednej firmy...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...