Skocz do zawartości

Koledzy ! stało się. Jestem dumnym posiadaczem ZZR 1100


IrekS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozczarujesz sie... ten motocykl potrafi sprawic duuuuuzo frajdy...pilnuj tylko poziomu oleju...i daj sobie troche czasu na wjezdzenie sie i wyczucie...a zobaczysz ze bedzie to niesamowicie przyjemny i latwy do okilznania motocykl...uwaga na poczatku przy manewrowaniu przy malych predkosciach i na nieutwardzonej nawierzchni (jak Ci zacznie sie klasc, marne szanse ze go utzymasz...chyba ze jestes kawal byka)...i przy ostrzejszych winklach podczas ostrzejszej jazdy...trzeba sily zeby zlozyc go szybko w zakret...masa robi swoije... ja luzy zaworowe sprawdzalem po chyba 15 tys km... i tylko drobne korekty na chyba 4 zaworach byly potrzebne... no i odladaj kase na lancuch i tylna opone...bo szybko sie zuzywaja :)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady, dlaczego tak duzo mowicie o oleju, ma tendencje do ubutkow ?

Pozdro

Irek z Rawicza

 

[ Dopisane: 28-02-2006, 10:57 ]

A ciezki to faktycznie jest, przewazyl mnie , naszczescie w garazu, ale z poswieceniem oparlem sie plecami o sciane i ciezar kawy wzialem na klate, ale faktycznie nabralem do jego masy respektu. Nie wiem jak na trasie, nigdy nie jezdzilem tak duzym moto, ale zobaczymy, mam nadzieje ze bedzie ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silniki te podobnierz mają problem z trzecią panewką jak już wcześniej wspomniałem i dlatego trzeba pilnować maksymalnego poziomu oleju by do tego niedopuścić. Silnik najprawdopodobniej spala olej ale ile to nie wiem dlatego więc trzeba go kontrolować. Luzy zaworowe ustawiaj co 6 tyś. kilometrów a nie co 15 tyś. jak wspomniał cabaniero wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, wiedze że wszyscy słodzą i pisza jaki to wspaniały sprzęt. ja miałem okazje polatać tym i jak dla mnie krowa, wole blejda albo gsxra. pozatym ten model zygzaka co na nim jeździłem mial mój kumpel i cyrk był z synchronizacją gaźników!! jak raz mu się coś poj**ało, to już niemógł dojsc z tym do końca. w ogóle niebył z niej zadowolony i plół sobie w brode że niewybrał blejda i mówił tylko do mnie "młody niekupuj nigdy kawasaki, chyba że roczne", ehheeh :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i życze udanego sezonu :clap: Jeździłem zygzakiem kolegi wujka i jestem pod miłym wrażeniem. Fajne moto. Duże ale i z odpowiednią mocą. Pierwszy motor cztersuw na którym jechałem i jeszcze żyje :) Może dadzą takie do nauki jazdy??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Irek i jak Ci się jeździ? Ja odkupiłem zygzaka od Wujka i od tego czasu zrobiłem prawie 1000 km i jestem bardzo zadowolony. To jest to czego szukałem. Ciężkie, szybkie i do tego dobrze się trzyma a heble jak dla mnie wystarczające. Do jazdy turystycznej z lekkim zacięciem sportowym idealny. Pozdrawiam i do zobaczenia na trasie :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, bestia jeździ się zarypiaście, już za mną prawie drugi sezon i wszystko w porządku. Jak narazie to wiosną wymieniłem wszystkie płyny, filtry, przednią oponę, tylną też kupiłem , ale wymienię ją dopiero po sezonie. Tydzień temu byłem zmuszony wymienić łańcuch, oczywiście wymieniłem zębatki też. Udało mi się wszystko kupić za 459 zł, nieźle. Łańcuch D.I.D. X-Ring a zębatki JT Sprokets. Przejechałem jak narazie niecałe 10 000 km i jestem zadowolony (ogólnie teraz mam 56 000 km), będę ją trzymał na pewno jeszcze przez kilka sezonów. Pozdro i do zobaczyska na trasie.

Edytowane przez IrekS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...