Skocz do zawartości

Aprilia RS 125/ Honda NSR 125/ Yamaha TZR 125/ ???


Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zdecyduje się jednak na NSR, czytałem, że nadaje sie bardziej w dalsze podróże niż RSka i Mito, jest tansza i mam salon Hondy niedaleko domu.

 

Dzieki za odpowiedzi, w kwietniu - maju kupuję motor :P

 

Pozdrawiam i dzieki za pomoc w wyborze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aprilia RS RULEZZ :P ;) .Ale ja bym sie tez zastanowil nad MITO evo2 :crossy: jest to bardzo fany motocykl ma 7stopniowa skrzynie biegów i amor skretu.Ale NSR tez nie jest zła ale dlamnie zamała i zasłaba,wiec wybór nalezy do ciebie ;)..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy chwali to co ma:D Stachu, za 5,5 tys. Mito Evo2 nie kupi ;)

Ja mam NSR i sobie ją bardzo chwale, jeżeli miałbym ją zamienić to tylko na większą pojemność (tak też niedługo się stanie)

I za przeproszeniem nie pier***cie że jest taka mała - ja mam 186-7 cm. wzrostu i dobrze mi się jeździ, jest wygodna i nie wyglądam na niej jak na psie - RS jest trochę szersza ale to że NSR jest taka mała to jakiś mit jest ;)

RS ma te kilka koni więcej ale co da Ci te 15 km/h więcej w maxie skoro takie prędkości na 125 są już mało przyjemne.

W Fast Bike'u jest napisane że NSR ma najlepszy przyśpiech do 120 km/h poźniej troche gorzej od RS czy Mito ale mimo wszystko i tak jest zarąbiście.

Części praktycznie od ręki, ceny nie porażają, heble super, zawiecha też.

NSR ist the best :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówie ze NSR jest zła,bo to ładny motocykl szczegulnie przód,ale ja na NSR jestem zaduzy i nie wygodnie mi sie jeździło..dlamnie trzy najlepsze 125 to

1.Aprilia rs

2.Honda NSR

3.cagiva mito evo2

Mito nie kupisz do 5tys tzn ta nowa wersje ale nsr czy rs spokojnie wkupisz ;) ..pozdro

APRILIA RULEZZZ :P ;) heheheh :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory smigałem w lesie, gdzie przy 60-70km/h była frajda, bo tam wiecej zakretów, dziury, piachy, błota itp :P Wiec 130km/h na ulicy też pewnie jest niezłym wynikiem - mam nadzieje, że mi styknie.

 

Myśle, że osiagi NSRki starczą jak nie to bede tunningował, na 90% kupie NSRke, chyba, że trafi się tanio RSka ;)

 

Dzieki za odpowiedzi, jesli ktos ma cos do dodania to czekam ;)

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może ja tez sie wypowiem. Swojego czasu tez wypytywalam co jest lepsze, ale i tak wg mojego gustu króluje NSR! Przede wszystkim ma świetny wygląd, a parametry w tej klasie nie robią wielkiej róznicy. Tylko szkoda, że dopiero na wiosne chcesz kupowac sprzet, bo teraz są one tansze. Szukałes pewnie na allegro to zauwazyles nizsze ceny ;) Powodzenia w kupnie i miłego smigania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...