Skocz do zawartości

MOJE MARZENIE


Gilar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3772896  MOZE U TEGO COS KUPISZ facet jest raczej normalny

 

Dzięki. Już miałęm na oku tego sprzedawcę, poza tym, mam rodzinę w opatówku i zdążyłem się nieco zorientować, niestety, chyba jego oferta jest poza moim zasięgiem.

 

Mam jeszcze jedno pytanko :]

 

WIem, że Virago 535 jest jednym z łatwiejszych w eksploatacji motycyklem, ale czy istnieją inne (dokładnie z przedziału wiekowego '80 - '90 ) porównywalnie "łatwiejsze" w eksploatacji? (łatwość dostępu do części, ich cena, możliwości modyfikacji itp... )

 

Obleciałem banki......dostanę najwyżej 6000 zł :/

Zawsze mógłbym wpierw uzbierać kase i dopiero coś kupić, ale jak znam życie, kasa wypłynie po drodze bleeee, z resztą, nie chcę czekać. Życie jest okrutne :/ hehe

 

Ad. pytania wyżej........podobają mi prócz wirówki : Honda shadow 750, Magna VF750 - jest fajna, 4,500 plus rejestracja '82; VT 700C, Kawa Vulcan VN750,Suzuki Savage....... Jest w czym wybierać, ale które z nich to bomby z racji na wiek i przebieg? Prosze o radę...........a pewnie Was katuję ;)

 

Dzięki wielkie,pozdrówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie to Chopper......oczywiście(jak na miarę początkującego motocyklisty bez motocykla) będzie to Virago 535.

 

a od kiedy choppery sa seryjne? nie choppera a choppero podobne a to juz roznica :)

 

ale nie rezygnuj z marzenia, z tego co pisales- to co chcialbys poczuc, przezyc.

 

one sa po to zeby je realizowac a nie zeby pozostaly tam w glowie- by byly jedynie przyjemnym obrazem..

 

3maj sie i zycze ci spelnienia tego.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli myślisz o hondzie, to podobno vt500 są nie do zdarcia.

W 700. i 750. z lat 80., jesli są mocno wyeksploatowane, podobno mogą wystąpić problemy z hydrauliczną regulacją luzów zaworowych (chyba tak to się nazywa).

Najlepiej spytaj Janka Nikla, on będzie wiedział i Ci wszystko dokladnie wyjasni.

Mówimy oczywiście o hondzie shadow.

Poszukaj użytkownika jannikiel i spytaj na pw.

 

Jeśli tak sie zaparłeś, to na pewno kupisz, jaeśli nie w tym roku, to w następnym, jakos wytrzymasz, jeśli w tym sie nie uda.

Im dłużej na cos czekasz, tym wieksza potem radocha (bez przesady, oczywiście).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku sprowadziłem z Holandii Hondę Shadow VT 600 z 87 r.

Całość transakcji ( z przywiezieniem i rejestracją włącznie ) wyniosła mnie ok. 7 kpln. Miała przejechane ok 20 kml. Przejeździłem sezon bez większych prac i przygotowań (standardowa wymiana płynów, filtrów itp. ). Po sezonie regularnie wprowadzam przeróbki i nie mogę się doczekać choć 10 stopni C.

Szukaj kontaktów z ludźmi pracującymi poza granicą RP. Tak też warto próbować. Za 6-8 kpln w Polsce kupisz przejeżdżoną maszynę i w finale wyniesie Cię dużo więcej ( naprawy, regeneracje, wymiany itp. ). Ja szukałem odpowiedniej ( pod względem kosztów i jakości ) ok 2-ch lat. Najgorszy wybór był niestety w Polsce. Kupa naciągaczy, czyścidrutów i prostowników ram. Odpowiedni model znalazłem dopiero w Holandii. Nie byłem zdecydowany na markę. Szukałem Choppera, nie Cruisera. Teraz mam radochę w każdym jego calu.

 

Szukaj Stary a znajdziesz. W mediach i na ulicy można znaleźć wszystko!

pozdro

 

[ Dopisane: 28-02-2006, 19:44 ]

Mam w Bielawie paru znajomków. Pracują w Lincoln Electric , starym Besterze. Fajne miastko.

 

pozdro

 

[ Dopisane: 28-02-2006, 20:00 ]

I jeszcze jedno, sposób w jaki znalazłem swoją "manię przeszłości")*, jest jednym z wielu. Przyjaciele handlujący używanym sprzętem, polecali mi różne modele komisowe i mam do nich zaufanie i wierzę w ich oceny techniczne. Poziom cenowy był niestety ponad moje założenia. Może ktoś z uczestników forum poleci Tobie jakiś komis w okolicy, a pewnie ich niemało.

Zawsze lepiej przez znajomków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc!

mariuszkalisz ma rację ten koleś z Opatówka jest spoko sam kupowalem u niego, a jak masz tam rodzinę to tym bardziej masz sprawdzonego sprzedawce!

co do kasy to mozna się z nim dogadać, jak teraz nic nie ma w ofercie to Ci moze przywiezc /wiem że dość często wybywa za granice naszego kraju/

co do marzenia to realizuj jak najszybciej i nie czekaj aż nadejdzie koniec sezonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!!!bo nie pochwialiłem się' date=' ale kupiłem virago 535!!!! [/quote']

 

no to pochwal się - dawaj foty /nawet się nie odezwałeś, że masz sprzęta :roll: /

 

PS

który rocznik? i gdzie kupiłeś u handlarza czy sam sprowadzałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Whiskey Boy ma 100 % rację, kup za granicy, kupa ludzi wyjkeżdza tam nawet na wakacje więc na giełdę mogą czasem skoczyć.

Ja kupiłem DragStara po względnym turningu 97 rocznik 7 800 km przebiegu jeszcze z blokada na gaźniku i zabuliłem z transportem i opłatami rejestracyjnymi 22 tyś. A co do alternatywy co do virago to polecam Vn 750, przerabiasz go o 180 stp. w ciągu jednego wieczoru i 3 piwek.

Bądz wytrwały i nie kupuj pochopnie bo udupisz na długo i powodzenia ze zbieraniem kasy na wachę [ skoro masz kredyt:( ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzenia

nie poddawaj się, ja na swoje virago czekałem 2lata, gdzie dookoła słyszałem, że nie , to niebezpieczne, deszcz ci na głowę pada i w ogóle ble. Powiem ci że miałem w końcu zawachanie i nawet chciałem kupić katamarana,ale...

przyjechał do mnie konik /4umowicz, napisał tutaj/ i dał mi się przejechać

i wiesz co, zdecydowałem wtedy że kupuje moto ii...

kupiłem Virago 535, i nawet dzisiaj śmigałem po Wrocku

więc trzymaj się marzenia i do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...