Skocz do zawartości

JAKIEGO KUPIĆ ŚCIGA doradzcie :]


Rekomendowane odpowiedzi

Polecic Ci tylko moge zebys kupil sobie albo moto albo samochod. Jezeli nie masz stalych dochodow , a po twoim wieku moge domniemac ze nie masz to niestety nie bedzie cie stac na utrzymanie obu tych zabawek.

Wiem co mowie bo sam sie przejechalem na takim czyms. I stracisz tylko na tym , a pojazdy beda sobie staly w garazu.

 

Licz sie z tym ze za darmo sie nie jezdzi , a jezdzic bedziesz chcial. Chyba ze paliwo u ciebie za darmo daja to looz . Dolicz koszty napraw i czesci , moto niestety trzeba eksploatowac co roku a jak sprowadzisz to odlicz sobie od sporta jakiegos z 600zl za przeglad ogolny i serwis i to przy dobrych wiatrach jak sprowadzisz moto w dobrym stanie. Nie wspomne o OC , rejestracji i przegladach ! ! .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, choć nie rozumiem faktu iż każdy się "czepia" tego jak pisze.To nie jest forum polonistów tylko motocyklistów a to duża różnica.

Co Wy chodzicie wszędzie ze słownikiem co innego jakbum napisał "jórz" albo "ktury" ale nie jakieś innego rodzaju słowa.Weście dajcie spokuj bo aż człowiek boi sie coś napisać bo odrazu się będą czepiać że źle pisze.Przemilcze już kolejne wypowiedzi na ten temat gdyż brak mi słów.

 

No to przemilcz bo mi też brak słów.

Kuźwa chłopie, przez takich jak Ty ten kraj jest dnem.

Twoje rozumowanie kwalifikuje się na "tato wpie...dol mi pasem po dupie"

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem co ty umiesz na swojej MZ ETZ251 analfabeto, ze sie za 600 bierzesz. Moze za te 12 tysiecy kupisz sobie jeszcze dom, poza tym golfem i "ścigaczem"? Mają fantazje te niedouczone gnoje :-)

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają fantazje

:)

dokładnie cichosza o prawku?! aha może zrobi

pisał, że raz się do niego los usmiechnął, mam tylko cichą nadzieję, że nie ostatni

ps. co do golfaIII

tatus półroku temu kupił sprowadzonego, rocznik 95 + opłaty i przekroczył 12 paczek!!

proponuje Ci GS 500, a dlaczego:

-kase będziesz miał za harówe za granicą <czyli brak stałych dochodów

-znajomy pracował w te wakacje w rajchu, kupił FZR, a teraz chyba będzie ją sprzedawał <brak hajsu na klocki, napęd, ubezpieczenie, łańcuszek rozrządu, świece, filtry i oleje. Oczywiście powoli wymienia wszystko co jest potrzebne, ale ciekawych perspektyw nie widzi>

mniejsze<ale pewne moto>=mniejsze koszty utrzymania=więcej nawiniętych kilosów=więcej zlotów=większy fun

to moja wersja

ps2. no chyba, że jestes z tych:

-"mam w garażu 100 konny motor, chcesz zobaczyć ?"

- no jasne podjedź nim tu

- no dobra, ale w środe

-dlaczego w środe?

- wtedy będe miał paliwo, :(

 

pozdrawiam

tematodawco jeśli nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi, prosze zachowaj ją, mam nadzieje że za pare lat zrozumiesz że nie liczy się tylko pojemność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo taki stary a taki głupi wez mi nie ciśnij.

Tak jak mówi Vaxs i mój kumpel musze wybrać jedno albo motor albo samochód i po głębszych przemysleniach wybieram samochów ewentualnie kupie sobie jakąś 80tke lub 125 i bede smigal nad jeziorko.

DZIEKI wszystkim za wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo taki stary a taki głupi wez mi nie ciśnij.

Tak jak mówi Vaxs i mój kumpel musze wybrać jedno albo motor albo samochód i po głębszych przemysleniach wybieram samochów ewentualnie kupie sobie jakąś 80tke lub 125 i bede smigal nad jeziorko.

DZIEKI wszystkim za wypowiedzi...

 

dobrze robisz bo bez kitu utrzymanie by cie zjadło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...a ja powiem tak mianowicie po pierwsze ubiur ja zrobilem najgorszy blad wydajac ca;a kase na moto i tym samym zostalem bez ubranka :buttrock: a to najgorsze co moze sie zdazyc :banghead: raz ze zimno!!! dwa ze podczas wypadku a z reszta wiecie :mrgreen: jesli chcesz wydac 12tys. na moto to osobiscie polecam gsxf750. kolezanka kupila ostatnio wlasnie gsxf750 z 1999r za 11tys. naprawde zadbany i ladny sprzet z malym przebiegiem :mrgreen: a jesli planujesz wydac w granicy 8 tys. to w takim wypadku proponowalbym xj600n. tylko prawde mówiac przeraz mnie fakt ze masz 17lat.ja w twoim wieku tez chcialem dosiadac juz prawdziwego motocykla a moje marzenie to gsxr600.spelnilo sie moje marzenie ale z perspektywy czasu uswiadomilem sobie ze gsxr600+ ja w wieku 17 - 18 lat to nie byl najlepszy pomysl przynajmniej w moim przypadku.i jeszcze jedno troche mnie przerazilo tez to jak napisales ze w twoim przypadku ciezko bedzie sie pochamowac od odkrecania manety!!!dobra rada na poczatku to wogile jej nie odkrecaj poza polowe!!!!!.podejdz do motocykla z szacunkiem i z glowa!!!. to tyle odemnie pozdrawiam i zycze wymazonego sprzeta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugi jak sprzedasz wszystkie swoje dresy styknie Ci na er łanke + golfa 5 mówie poważnie ... silka ścigacz + golf + polska mowa ehhh chłopie to nie forum dla dresiarni i lanserków ;)

Po czym stwierdzas ze jestem dresem??Moze troche kultury a forum jest dla wszystkich, przeczytaj regulamin cieloku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym stwierdzas ze jestem dresem??Moze troche kultury a forum jest dla wszystkich, przeczytaj regulamin cieloku

W kwestii formalnej. "Dres" w tym przypadku to sposób myślenia, nie ubiór :mrgreen: Myślę, że o to chodziło Bolsowi. I dopóki nie bedziesz wiedział, co to szacunek i pokora dla jakiegokolwiek ściga, będziesz zawsze utożsamiany z przedstawicielem "jeżdżących inaczej".

P.S. I weź się chłopie za słownik ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bugi jak sprzedasz wszystkie swoje dresy styknie Ci na er łanke + golfa 5 mówie poważnie ... silka ścigacz + golf + polska mowa ehhh chłopie to nie forum dla dresiarni i lanserków :)

Po czym stwierdzas ze jestem dresem??Moze troche kultury a forum jest dla wszystkich' date=' przeczytaj regulamin cieloku[/quote']

Po całym Twoim wizerunku na tym forum i po tym co piszesz przecież śmierdzisz dresem na kilometr i nie obrażaj mnie od "cieloków" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...