Skocz do zawartości

RAJD KATYŃSKI 2006 !!!


Skała
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spieszę donieść, że na stronie Międzynarodowego Motocyklowego Rajdu Katyńskiego www.rajdkatynski.net jest już zamieszczony plan trasy na 2006-ty rok. Rajd odbędzie się w terminie 26.08.2006-10.09.2006. To wspaniała i dobrze zorganizowana impreza motocyklowa. Poraz szósty zapalimy ognie pamięci i złożymy hołd polskim oficerom wymordowanym przez NKWD z rozkazu Stalina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łoł to już trzeba fjr z garażu wytargać i zacząć planowac sezon. mam nadzieje że czas pozwoli również w tym roku posiedzieć przy ognisku w Katyniu, Kamieńcu Podolskim i w tych wszystkich pieknych miejscach z porządną ekipą !! zapraszam również serdecznie wszystkich motocyklistów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

p.s. naprawde warto!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na drugim Rajdzie był Woschod 175 i Derbi 50 które ukończyły przejazd o własnych siłach.

Jeżeli pojedzie ekipa na Enfieldach, to MZ sobie poradzi.

Ja się zbieram już któryś raz, zawsze coś nie pozwala jechać. Może w tym roku się uda :)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w 2005 i rozmiawiałem z organizatorem, mówił że na Woschodatrzeba było czekać wciąż a Derbi jechalo krótszą trasę a nie tę 5 000. Po tych przeżyciach nie sądze żeby Wiktor się zgodził na MZ.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Maćku że śledzisz forum na bieżąco. Zgadzam się, że MZ-tka miałaby zbyt wiele do zrobienia na tej trasie. Musiałaby wyciskać z siebie ostatnie soki a na tak długiej trasie mogłoby to dla niej oznaczać śmierć. Niemniej jednak do rajdu pozostało trochę czasu. Można jeszcze MZ zamienić na jakąś suczkę 500 a wtedy bezproblemowo. Zapewniam, że warto. Po 2005 my z Maćkiem już w lutym zaglądamy na plany - to o czymś świadczy. W tym roku Maćku wzbogacimy się o kilka nowopoznanych miejsc (Wilno, Troki, Dyneburg, Ostaszków, Moskwa). Dalej to już będziemy sypać na pewniaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tylko żeby czas był bo w tym roku kończe studia i jeśli do tego czsu znajde oprace to będe błagał szefa o urlop !!! a po za tym to już się grzeje na ta imprezkę bo nie ma takiego drugiego wypadu i drugiej takiej ekipy :!: :!: :!: ja chce na katyński :!: :!: :!:

p.s. Skała znów podyskutujemy przy piwku o "różnicy kulturowej NKWD i gestapo" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Właśnie napisałem niechcący o Zlocie Gwiaździstym w nowym temacie, choć chciałem to zrobić oczywiście tutaj, przepraszam za zamieszanie.

 

Są już jakieś konkrety na ten temat? - słyszałem, że termin jest 23.04 - mam nadzieję, że cała ekipa z Katyńskiego się wybiera!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gala - nie przepraszaj ! W końcu to jeszcze jeden wątek z naszych ulubionych tematów co nie ? :) Nie pamietam daty gwiaździstego ale z postów Galar-a, który już trochę koordynuje grupę warszawską, wynika że niewątpliwie spotykamy się w Częstochowie 23-04 w niedzielę. A ja to nawet chętnie bym się kopnął dzień wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ja też myślę, że jak już to jechać dzień wcześniej bo w jeden dzień w tamtą stronę i spowrotem to mi się niechce jechać. Moglibyśmy się spotkać dzień wcześniej wieczorkiem i pogadać.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...