Skocz do zawartości

Przewody wysokiego napięcia GSX600f


Rekomendowane odpowiedzi

WItam! Wie może ktoś gdzie można zakupić przez internet przewody zapłonowe do Suzuki GSX600f 92r? Bo moje troszkę są już za sztywne i utleniają się więc postanowiłem je wymienić tylko ciężko mi znaleść.Czy ewentualne nowe są gotowe czy też można kupić na metry i sobie dociąć ,bo przecież fajka jak i część przy cewce wchodzi w goły przewód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Miałem taki sam problem jakiś czas temu i niestety na metry nic nie znalazłem a oryginał wiadomo, dostępne ale cenowo bez rewelacji.

Do zx11 zaadoptowałem wiązke samochodową niestety żywotność pewnie

nie będzie taka jak oryginał, no cena też była inna.Na razie 2 sezony i ok.

Moto odkupił kolega i nie słyszę żeby szukał kabli. :D

Nic pewnego zaryzykować można. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak pisze Adam - Suzuki sprzedaje tylko przewody z cewkami. Ale nie oznacza to, ze przewodow nie da sie zdjac z cewki. Przynajmniej w mojej przewody siedza na takich plastikowych, 4-zatrzaskach. Wyjac nie jest latwo, ale da sie. Problem tylko z tym, ze trzeba gdzies wlasnie zakupic dobre i wytrzymale przewody (w GSXFie grzeja sie one dosc znacznie od temperatury silnika).

Potrzebujesz bezpłatnej pomocy prawnej? - Forum Prawnicze zaprasza - ]http://forumprawnicze.info/wykroczenia-i-prawo-drogowe-f10/]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem to przewody przynajmniej u mnie wyszły z cewki bez żadnych problemów.Na przewodach są założone plastiki z zatrzaskami które po odchyleniu dość ładnie wyszły z cewki razem z przewodami.A jeśli chodzi o grzanie to faktycznie temperatura to tam działa na nie dość mocno

 

[ Dopisane: 20-02-2006, 13:20 ]

WItam ponownie! Znalazłem już zestaw naprawczy.2 metry silikonowego przewodu + plastikowe końcówki,do modeli gsx, gsxr w cenie 52 zł.To namiary jeżeli by kogoś interesowały:http://motobot.pl/www/str/skl.php?gr=681133&ob=10096

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...