Skocz do zawartości

Aprilia Rs


Yohnson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak patrzę na serwisówce to nic takiego nie widać, nie powiem ci jednak, czy na 100% tam jakiegoś ustrojstwa nie ma, bo kupiłem już odblokowany motor z silnikiem AM6.ale mogę ci opisac jak powinno być. jest główny korpus membrany, na który nałozone sa plastikowe klapki, na które zkaładasz jeszcze jedną cienką plastikowa blaszkę, i przykręcaszten metalowy lement, nakładany na blaszki plastikowe, i to wszystko(mam nadzieje że coś z tego zrozumialeś :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc rozpiszę się:D ;) mam Gaźnik dellorto21mm,dysza główna 94 gardziel18mm(niedługo będe miał 21) membranki karbonowe, cylinder 80cm3 niestety żeliwo:/ ale da się go jeszcze sporo przeszlifować:)(12Mpa ciśnienia) dyfuzor HM Racing, zapłon Ducatii, koło zamachowe Ducatii, cewka i Cdi Ducatii,wał korbowy tuningowany. tylko sprzęgło troche naddało:/ musiałem jeszcze kupić, z twardszymi sprężynami. http://rs50.republika.pl/download/RS50eng.pdf to jest lin do serwisówki, jak chcesz to ci schematy silnika prześle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapłon Ducatii, koło zamachowe Ducatii, cewka i Cdi Ducatii
No trudno zebyś miał inny;]W Am6 Zaplon Ducatki jest seryjnie 8)

 

a co to jest za cisnienie ? (gdzie wystepuje ?) . Tak pytam z ciekawosci.
-------------------ZGON------------------------
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat:

a co to jest za cisnienie ? (gdzie wystepuje ?) . Tak pytam z ciekawosci.

-------------------ZGON------------------------

 

O co ci chodzi ?

 

 

Chodzi o cisnienie w cylindrze na rozruszniku

 

Cisnienie sprezania? Wiesz ile to jest 12MPa ?

To jest tak samo jakbys wazyl np 100kg, a piszesz ze wazysz tone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...