Skocz do zawartości

Wrocław-koniec balang - czas polatać !


Prot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kaśka,Prot i reszta ekipy !!!!! Odmeldujcie powrót w całości do domku , bo mi powoli tętno się podnosi.

P.s. Kaśka - moja córka na widok mojego motoru powiedziała cyt. "brum,brum , ciocia ,Kasia !! "

Ładnie ,nawet osobistą córkę mi już zakręciło, he he he .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wrocławską i okoliczną młodzież i nie-młodzież :banghead:

W niedzielę znów zbiera się pozawrocławska ekipa na wyjazd do Starego Sierżanta na wioseczkę, może i my byśmy się tam przejechali fajna traska, lasy, grill, czyste powietrze, moze trzeba by było się odchamić troszku :icon_rolleyes:

Co Wy na to :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Imprezowicze ???? Cisza nastała ????? Tak czy owak ,czekam na Was .

Możecie wpaść nawet dzisiaj.Ale info o ilości sztuk dajcie do wieczorka ,coby mnie zawał nie trafił,jak jutro wpadnie 30 sprzęcików, he he he .

NIE TRĄBIĆ I BEZ PRZEGAZÓWEK !!!

To papatki do jutra.

PS.Potrzebuje 2 chętnych i silnych - inteligencja niekonieczna - bo muszę jeszcze przywieżć drewno z lasu na jutrzejszego grylla.Jak macie luzik do można przybyć . Nocleg sie znajdzie. he he he .

 

 

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 18 URODZIN DLA ASTARTE !!!!!! DUŻE CMOKI !!!!!

 

Ps.ps. Kobiety obchodzą TYLKO 18 urodziny - wtedy zatrzymuje się licznik , he he he .

Edytowane przez Stary Sierżant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte, dołączam się do życzeń Starego Sierżanta, przede wszystkim zakrętów bez piasku :icon_razz: :icon_razz: no i faceta z wielkim ptakiem co by miał Ci kto motocykl do garażu wprowadzać :crossy: :banghead: :)

 

Z tej okazji właśnie (po uprzedniej rozmowie telefonicznej z Astarte), zostało postanowione, że urodziny zostaną uczczone jutro grillem u Starego Sierżanta :crossy: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze czuję zapach podróży wydobywający się z kurtki...

 

...a było wspaniale. pięknie 'otworzyliśmy' swój pierwszy sezon, ja z dangelem, jazdą po mieście i wyprawą w stronę sobótki. odwiedzając kilku znajomych (pozdro konik), docieraliśmy swoje virażki i testowaliśmy ich możliwości. było na mieście kilka ciekawszych sytuacji (przypadających akurat dangelowi), ale ukonorowaniem podrózy był wyśmienity i syty obiad (to w innym emacie), i 'zlot' na stacji z nieformalnym klubem harleyowców z wrocławia... ręka prawie ciągle podniesiona do góry, tylu was dzisiaj mijaliśmy...

 

jazda z kimś jest przeżyciem niesamowitym, pozwala cieszyć się z jazdy podwójnie, potrójnie, poczwórnie... i tyle, ilu jedzie :)

 

mam nadzieję, że pojeździmy większą grupą?

 

pozdrawiam was motocykliści, hehe

http://img438.imageshack.us/img438/3375/co...fzdjcie10ed.jpg

nasze virażki pod 'oszołomem'

Edytowane przez bartic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 18 URODZIN DLA ASTARTE !!!!!! DUŻE CMOKI !!!!!

Ps.ps. Kobiety obchodzą TYLKO 18 urodziny - wtedy zatrzymuje się licznik , he he he .

Astarte, dołączam się do życzeń Starego Sierżanta, przede wszystkim zakrętów bez piasku crossy.gif lalag.gif no i faceta z wielkim ptakiem co by miał Ci kto motocykl do garażu wprowadzać wink.gif icon_razz.gif icon_mrgreen.gif
no Alinko ... daleko mi do Ciebie, więc wyłącznie wirtualne buziaki. Tak jak lubisz i tam gdzie lubisz.

 

Dziękuję wszystkim za życzenia :banghead:

Naprawdę masę ich dzisiaj otrzymałam i aż buźka się cieszy pomimo następnego roku w dowodzie :(

 

Czyli jutro bal u Sierżanta... kiełbasa z grilla i krwiożercze króliki - to co tygryski lubią najbardziej :) :icon_razz:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...