Skocz do zawartości

Wrocław-koniec balang - czas polatać !


Prot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Astarte mówi się, że faceta i motocykla się nie "udostępnia" :mrgreen:  ale zważywszy na sytuację (U Ciebie brak moto a u mnie brak prawka) możemy stworzyć zajefajny duet i pośmigać jakiegos pięknego dzionka 8) na moim ukochanym :)

Kiedy tylko będziesz miała ochotę na przejażdżkę dalszą niż wokół podwórka to daj mi znać... może nawet poprosimy Prota o towarzystwo na drugim moto :(

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłem o podawanie propozycji ciekawych tras jednodniowych.

Panie reflektujące na latanie w kwietniu proszone są o uaktywnienie swej tworczości pisarskiej dla bezpieczeństwa pod koniec kwietnia, mniej więcej na 18 stronie tego tematu. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Szklarskiej też bym sie chętnie przejechał , wkońcu to niedaleko (jakieś 140 km) ale co zrobić z tą , hmmm jak ona sie nazywa...hmmm , no z tą maturą , bo jakoś w tym roku ponoć będę zdawał (tylko nie wiem po co ) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prot - brawa za odwagę ale tereny Szklarskiej, Karpacza to jeszcze tereny nadające się na skuter....... śnieżny :)

Co z tego że śniegu prawie nie ma, topniejąca w dzień woda zalewa ulice a w nocy mrozik robi swoje - rano piękne lodowisko jak się patrzy 8) Jeśli utrzyma się taka pogoda jeszcze z tydzień, dwa to wygonię pająki z rur, ale raczej tylko po mojej mieścinie będę latał :roll: Niestety, rejon górzysty to nie to samo co aglomeracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Krasnal za informacje. No fakt - nie pomyślałem o tym, że to góry i śnieg do kwietnia ( :) ) może leżeć. Pomysleć zatem trzeba o pierwszym w sezonie wylocie raczej w inne strony, mniej górzyste. Ale doceń fakt, że chciałem dobrze dla Ciebie, Brody i innych Twoich ziomali.

P.S.

Stary Sierżancie drżysz już ? :( Jak tam warunki śniegowe u Ciebie w lasach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

ja tez sie pisze , termin pasuje mi kazdy moge latać codziennie :)

 

Sezon rozpocząłem w sobote, lekko mnie spizgało ale warto było :(

 

narazie jeszcze na GS ale idzie juz do żyda, Hornet bedzie gotowy za jakis tydzień :(

 

ale super pomyśł Prot z tymi niedzielnymi wyjazdami, tylko nie z samego rana :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Sierżancie drżysz już ? Very Happy Jak tam warunki śniegowe u Ciebie w lasach ?

Na leśnych i polnych drogach od 0,4 do 0,8 metra.Czekam na Was,podam kierunek i popatrzę jak się taplacie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pada snieg i zimno wiec jedyna rada, wznowic balangi !!

Michał ??? Ja kolegi nie poznaję 8O ! A mowiłem, że po pierwszym spotkaniu juz nic w Twoim życiu nie będzie takie jak do tej pory ? :mrgreen:

A wracając do latania. Jaki śnieg ??? Siedzę sobie na przedmieściach Lwowa tj. w Dębicy, słonko swieci, temperaturka ok 8 st. C. Wyjeżdżam rano spod hotelu, patrzę a tu koleś pomyka na sprzęcie !!! Stanąłem jak wryty, kopara opadła i tak sobie stałem w bezruchu minutę ... Nie wstyd Wam lalusie i pijaki ??? :twisted:

... w kwietniu .... w kwietniu-sretniu ... :)

Jednak zważywszy na to, że do Wrocka mam ok. 240 km nie jest już tak wesoło  (w BB jest jeszcze przynajmniej 0,5 metra śniegu, w mieście - tam nie ma wrocławskiego mikroklimatu, tylko górski).

Babci Gieni o tym opowiedz. Babcia Gienia jest stara, głucha, tępa i głupia to Ci uwierzy.

Właśnie z wiodącymi motocyklistami wrocławskimi mam zamiar uczestniczyć duchowo w zakupie nowej cebry dla jednego z nich - w sobotę w miejscowości ... Bielsko-Biała :twisted: Śnieg ... pół metra ... klimat górski ... Pozdrów babcie Gienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babci Gieni o tym opowiedz. Babcia Gienia jest stara, głucha, tępa i głupia to Ci uwierzy.  

Właśnie z wiodącymi motocyklistami wrocławskimi mam zamiar uczestniczyć duchowo w zakupie nowej cebry dla jednego z nich - w sobotę w miejscowości ...  Bielsko-Biała  :twisted: Śnieg ... pół metra ... klimat górski ... Pozdrów babcie Gienię.

Nie omieszkam pozdrowić :) ... a ty pozdrów swój zakurzony motocykl w garażu 8) Może w tym sezonie zrobi więcej kilometrów :twisted:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ??? Ja kolegi nie poznaję  ! A mowiłem, że po pierwszym spotkaniu juz nic w Twoim życiu nie będzie takie jak do tej pory ?

Kazdy z nas marzy aby moc juz zaczac jezdzic motocyklem, ale czasami musimy pogodzic sie z rzeczywistoscia.

 

Bardzo dobrym pomyslem na spotkanie weekendowe jest kulig dla motocyklistow, byc moze u nas cos uda sie zorganizowac, a na sankach mozna usiasc w takiej samej pozycji jak na motocyklu, jesli kolanami nie haczysz o ziemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aster ... no fakt .... jestes wolniejszy nawet od słynnego Krasnala. Weź się w końcu za siebie, bo czas mija nieubłaganie. Ani się nie obejrzysz a wejdziesz w średni wiek, a wtedy nie wypada jeździć 60 ... Jak tam prawko ? Mamy już ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...