Skocz do zawartości

Wrocław-koniec balang - czas polatać !


Prot
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedzimy z Kaśką w sypialni przy okaleczonym GS-ie, oglądamy prognozę pogody i wszystko wskazuje na to, że powoli ale nieubłaganie zbliża się wiosna.

Prosiłbym Was rozważenie propozycji pierwszego, wspólnego, jednodniowego wyjazdu na rozpoczęcie sezonu. Znamy się co prawda trochę, ale na motocyklach nie dane nam było razem polatać.

Prosiłbym o zamieszczanie tutaj chęci wspólnego wypadu, proponowanej trasy i innych istotnych ( :twisted:) szczegółów.

Mając na względzie fakt, że okolice Bogatyni przyznają się do nas , ze swojej strony proponowałbym (możliwość dołączenia) :

Traska nr 1 - Wrocław- Jelenia Góra-Szklarska Poręba-Jakuszyce-Karpacz--Wrocław. Dojazd do Jeleniej Góry do rozważenia - albo autostradką, żeby prawe nadgarstki rozruszać, albo przez Świdnicę.

Z krótkimi postojami rzecz jasna na kawę i sernik w miejscowościach wymienionych.

O terminie za wcześnie trochę mówić, ale mam na myśli którąś niedzielę.

Dziękuję za uwagę :D

Z tego co wiem ... PGR do warsztatu a Mario na giełdę !!! Ino chyżo !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ale gafę strzeliłem. Śląsk oczywiście też jest w okolicach Wrocławia. Zapomniałem, że z Gliwic to dzisiaj godzinka jazdy. Serdecznie zapraszam.

A GS ... Zaliczył pierwszą glebę salonową. Fiknął na dywan w czasie odkurzania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A potem przyszli źli ludzie (złomiarze) i odkręcili kierownicę, bo im na bronki zabrakło. Ale to nie problem - jest jeszcze chromowany czołg :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem' date=' że jeśli skręcicie to kawa będzie u mnie ????

Sernik i makowca przywieżcie ze sobą. A może chlebek ze smalcem ???????[/quote']

Rozumiem, że to zaproszenie :)

tak więc:

Traska nr 2 - Ładza, gmina Pokój, powiat namysłowski, woj. opolskie. Dojazd wg odrębnego opracowania ;) - lasy, lasy, lasy ...

Kawka u Starego Sierżanta i powrót.

 

P.S. No co jest z Wami ? Do tej pory, z wyjątkiem Mariana to tylko rekonwalescenci na wózkach inwalidzkich się zgłaszają. Bierzcie z nich przykład - nie mogą, ale serce do jazdy mają ! Szacun Mishel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podobnie jak Astarte pewnie dopiero w okolicach kwietnia zjade na moto do Wrocka i nie wiem czy to nie bedzie za pozno na rozpoczecie sezonu :| I jeszcze pare spraw serwisowych mnie czeka ale pierwsze lody przelamane (3 dni w garazu -1 st. C :D )

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze sie na trase jelenia - karpacz itd, to moja ulubiona trasa ktora robie w sezonie co 2 tydzien praktycznie, moja luba jest rdzennie z karpacza wiec jestem do dyspozycji, mam wolne miejsce dla chetnego / chetnej ale moze mnie znienawidzic po tym wypadzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwarta i gotowa  

Od kwietnia każdy weekend

 

Podobnie jak Astarte pewnie dopiero w okolicach kwietnia

Taaaa ... rozpoczęcie sezonu w środku sezonu ... żenada ... :)

Cała Polska już lata lub lada dzien będzie latać.

Polecam wszystkim prawdziwym motocyklistom wrocławskim wielce interesująca lekturę:

 

1. http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...0502&highlight=

2. http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.php?t=39914

3. http://forum.motocyklistow.pl/viewtopic.ph...9881&highlight=

 

... III liga :( ... trza się z Warszawką skumać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim prawdziwym motocyklistom wrocławskim wielce interesująca lekturę:

 

Ale jak śniegu było prawie po podroby , to nikt do mnie nie przyjechał.

Sam musiałem nieść pomoc moim sąsiadom, robiąc im zakupy w sklepie 9 km.od mojej wioseczki.( oczywiście na moto , bo samochody zamarzły ).Ale ile piwa dostałem w zamian za przysługę - nie mówiąc o paliwie (jeszcze mam 2 kanistry po 25 l ), to tylko moja wątroba może powiedzieć.

. III liga Banghead ... trza się z Warszawką skumać ...

Jeśli Wrocław to III liga,Warszawka I liga , to co ja jestem ???????????????

Chyba tylko Liga Mistrzów ( w oszołomstwie rzecz jasna). :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary Sierżancie to nie tak ... Ale nie chce mi sie gadać, bo ... nie ...

przerobię zaraz tytuł na " Wrocławianie - do sezonu jeszcze hohoho ... może bysmy w lipcu gdzies wyskoczyli ?"  :twisted:

Mądrala się znalazł... jakbym była rodowitą wrocławianką z garażem i motocyklem na miejscu to mogłabym już dziś rozpocząć sezon, gdyż ulice są już suche. Jednak zważywszy na to, że do Wrocka mam ok. 240 km nie jest już tak wesoło :| (w BB jest jeszcze przynajmniej 0,5 metra śniegu, w mieście - tam nie ma wrocławskiego mikroklimatu, tylko górski).

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astarte mówi się, że faceta i motocykla się nie "udostępnia" :mrgreen: ale zważywszy na sytuację (U Ciebie brak moto a u mnie brak prawka) możemy stworzyć zajefajny duet i pośmigać jakiegos pięknego dzionka 8) na moim ukochanym :)

Zapomniałam :!: jesteśmy jedynie ograniczone przez PGR-a, który zdemontował kierownicę a nowej jeszcze nie dostarczył :(

Ale pomimo wszystko propozycja jest nadal aktualna.

 

[ Dopisane: 19-02-2006, 18:54 ]

Prot a Ty sie tak nie irytuj, przeciez wiesz, że młodzież ma kompy we Wrocku a sama siedzi na feriach u rodzinki :mrgreen: .

Jak wrócą to jeszcze będziesz modły składał co by skończyli spamować.

A jeszcze chciałam dodać, żebyś w końcu do domu wrócił bo ktoś musi mi GS-ka na podwórko sprowadzić 8) :mrgreen: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...