Skocz do zawartości

UWAGA! 21.04.06 Z KLUBU KAWALEROW WYPISZE SIE LISEK(1221)


lisek1221
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pajo jest średnim pomysłem, bo akurat w piątki jest tam zawsze kupa wiary i cięzko o miejsce do zaparkowania. Już predzej stacja Shell zaraz obok, albo w ogóle gdzieś w samym Poznaniu (jakby ktoś nie wiedział, jak trafić). Mnie to rypka, dostosuję się. Poza tym sam ślub jest o 16, więc trza się umówić wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajo jest średnim pomysłem, bo akurat w piątki jest tam zawsze kupa wiary i cięzko o miejsce do zaparkowania. Już predzej stacja Shell zaraz obok, albo w ogóle gdzieś w samym Poznaniu (jakby ktoś nie wiedział, jak trafić). Mnie to rypka, dostosuję się. Poza tym sam ślub jest o 16, więc trza się umówić wcześniej.

 

Ja tam też się dostosuje, to może ktoś żuci prpozycje gdzie się spotkać. A jak w Poznaniu to może

przy stadionie lecha tam miejsca napewno nie zabraknie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też się dostosuje, to może ktoś żuci prpozycje gdzie się spotkać. A jak w Poznaniu to może

przy stadionie lecha tam miejsca napewno nie zabraknie :icon_razz:

 

Tak jest, ze na każdym spotkaniu ktoś musi zacząć...

Wiec tak:

Spotykamy się kolo 15 na parkingu przed stadionem LECHA POZNAŃ, potem ruszamy w trasę.

Ślub jest na 16 wiec jak będziemy pod kościołem kolo 16.30 to będzie oka, chyba ze chcecie się LISKOM do kościoła wbijać...

...a LISKOM raz jeszcze gratuluje i życzę wszystkiego co najlepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sie bałem ze mnie nie będzie bo 22 zostaje chrzestnym ale na szczęście ślub jest 21 :icon_razz: jak by co ja będę z kumplem junakiem z koszem wiec mam nadzieje ze będzie ktoś kto postara sie utrzymać z nami jeśli chodzi o prędkość :banghead: (a ojca chyba namówię żeby wziął mojego gsx :flesje: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka sobie moje fotka pamiątkowa

obraz0406ww.th.jpg

 

pierwszy z prawej :P:):banghead: sprawca zamieszania o którym tu rozmawiamy

ta charakterystyczna czasza :cool:

w środku powszechnie znany i lubiany stały bywalec wszystkich tego typu imprez

obraz0480yt.th.jpg

Edytowane przez marco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...