Skocz do zawartości

zestaw napędowy


Rekomendowane odpowiedzi

za cały komplet zapłaciłem 260 zł łańcuch oringowy

mowisz o komplecie firmy VAZ??

DID dobra łancuchy robi, ale i tez sie ceni. Talona to raczej u nas w Polsce ciezko dostac.Mam tylko aluminiowa zebatke,powiem tyle ze wiecej aluminiowych nie bede kupowac, bo lubia sie delikatnie urywac zeby.

PS. ktore lancuchy sa trwalsze:X czy O-ring???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co fakt to fakt ale wez w reke aluminiowa i stalowa!! zobaczysz jaka różnica. Pewnie nikt takiej różnicy wagi nie odczuje ale jednak różnica jest olbrzymia

dla zawodnikow napewno jest duzo r oznica' date=' bo licza sie kazde gramy/kilogramy.Dla typowwego amatora niezrobi to zadnej roznicy.

 

 

tak cały komplet VAZ tyle ze z tylnią aluminiowa zębatką ale wyglada solidnie

to niedrogo.Chyba tez kupie ten zestaw tyle ze stalowa zebatke z tylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kolega z okolic Łodzi, bywasz czasami na lublinku ?

 

A no z okolic :D jeszcze ie miałem okazji polatania na lublinku bo moto mam od października dopiero ale na piatkowisko sie załapałem przed śniegami :D

 

tak cały komplet VAZ tyle ze z tylnią aluminiowa zębatką ale wyglada solidnie

to niedrogo.Chyba tez kupie ten zestaw tyle ze stalowa zebatke z tylu.

 

To poprostu sie musisz dgadać z kolesiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Co przez to rozumiec??  

 

A co myslicie o zebatkach Reikona ?

 

Tylko i wyłącznie to, że RK nie są - według mnie - idealnie stworzone do enduro... Przynajmniej do wyczynowego enduro.

 

A o Reikon nic nie powiem, bo nie miałem nigdy na motocyklu.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtańsze i według mnie trwałe rzeczy znajdziesz u larsonna tu masz linkahttp://www.sklep.larsson.com.pl/

Łańcuch RK można kupić, zębatkę tylną także.

Lecz zębatki zdawcze jakie oferuje Larsson to szmelc który wyciera się, gubi zęby i niszczy łańcuch.

Wszystko z Larssona, tylko nie zębatki zdawcze - niezależnie od maszyny, stylu jazdy czy smarowania.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najmocniejszy lancuch w modelu 520 O-Ring jest produkowany przez EK za 120 ogniw trzeba zaplacic 299zl, potwierdzone praktyka

nastepny jest DID O-Ring za 120 ogniw 279zl tez bardzo dobry lancuch

VAZ za 120 ogniw 199zl mamy to w sprzedazy ale opinie od zawodnikow sa marne odnosi sie to przede wszystkim do zebatek, ja bym bardziej proponowal te zestawy do motocykli turystycznych jak do sprzetu wyczynowego

Okinoi O-Ring cena 160zl za 116ogniw calkiem niezly lancuch sprawdzony w enduro

YBN w mniejszych motocyklach przy modelach 420, 428 sprawuje sie dobrze ceny smieszne 40zl za 140 ogniw za te modele bez oring

 

zebatki wedlug mnie REIKON a nastepnie PBR jezeli chodzi o zuzycie i wytrzymalosc, tyle ze REIKON jest drogi a PBR do przelkniecia z cena i calkiem niezla jakosc

jezeli chodzi o lancuchy bez O-Ring sa zakladane do motocykli wyczynowych gdzie zawodnikom zalezy na jak najmniejszych stratach mocy i malej masay , nie licza sie z czestymi wymianami i kosztami z tym zwiazanymi, te lancuchy napewno sie wiele szybciej zuzywaja szczegulnie w blocie czy piachu ale nie jest to istotne za sukcesy sie placi a to wynagradza dobra pozycja na mecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okinoi O-Ring 160zl brzmi nieźle tyle, że jak myślicie co lepiej:

VAZ + zębatki VAZ, czy łańcuch Okinoi i zębatki lepszej firmy?

Jak się pewnie domyślacie kombinuję żeby to tanio załatwic bo mam niestety "studencki" budżet

jeżdżę dr 600s w błocie piachu wodzie itp... wiec napęd trochę dostaje...

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...