Skocz do zawartości

Na co zwrocic uwage przy kupnie F4????


Rekomendowane odpowiedzi

kolor mało sportowy

Kolor właśnie dobry.

 

Po fotach to nie można oceniać, ale wygląda świeżo. Cena pewnie podskoczy jeszcze z tysiaka i jak się doda koszty transportu i rejestracji to mało to nie będzie... ale on the other hand jeśli ma być taka sztuka jak Kritersa to pewnie warto. Tylko, żeby potem jej nie wypierdolić, bo szkoda by było, choć F4 amorka nie wymaga :D

 

BTW Rozumiem, że Sniper ustawiony :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu ciężej ocenic niedociągniecia zakładów lakierniczych, pozostają dokładne oględziny przy zakupie :D

obecna cena ,jak na ten rocznik przyzwoita, za tyle sprzedają się gaźnikowe F4 z '99-'00.

powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko' date=' żeby potem jej nie wypie**olić[/quote']

 

Nie no jakaś aluzja , :D

 

Ale F4 faktycznie ciekawie . wyglada... pewnie jakby sie po nią pojechało ,to juz by sie z nią wróciło... z roznie to bywa ale szanse na minę są duzo mniejsze..

 

ps. A co do R6 nie jest z nią zle,wiec prosze mnie tu nie posądzac o jakiegos dewastatora, zreszta R6 sama wpadła ... każdego moto szkoda, mi na pewno było szkoda i specjalnie się nawet nie starałem.. po prostu trzeba się z tym liczyć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ogłoszenie: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=87654423 , troche jakos ta dupka wysoko;) Czekam na Wasze przydatne opinie. Pzdr

Moto po przejsciach-

 

nieoryginalne malowanie

brak wypelnienia wokół zegarow i nakładek na wloty powietrza z lewej strony zbiornika paliwa oraz brak wypenienia wokól owiewki z prawej

 

amory z przodu podejrzanie zabrudzone+nowe śruby

 

Jak dla mnie mina-miala jakis powazny crash.

 

[ Dopisane: 19-02-2006, 13:22 ]

Jesli masz niedaleko to mozesz ja sprawdzic osobiscie-jesli jedzie prosto i jest dobrze zrobiona to czemu nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ogłoszenie: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=87654423 , troche jakos ta dupka wysoko;) Czekam na Wasze przydatne opinie. Pzdr

Moto po przejsciach-

 

nieoryginalne malowanie

brak wypelnienia wokół zegarow i nakładek na wloty powietrza z lewej strony zbiornika paliwa oraz brak wypenienia wokól owiewki z prawej

 

amory z przodu podejrzanie zabrudzone+nowe śruby

 

Jak dla mnie mina-miala jakis powazny crash.

 

[ Dopisane: 19-02-2006, 13:22 ]

Jesli masz niedaleko to mozesz ja sprawdzic osobiscie-jesli jedzie prosto i jest dobrze zrobiona to czemu nie

 

No w sumie tak tylko musze zabrac mechanika;)) Bo jako zoltodziub to raczej sam nie sprawdze czegos po crashu;) Dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amory z przodu podejrzanie zabrudzone+nowe śruby

 

Jeśli mówisz o kolorze goleni teleskopów to nie brud:) Jest to wersja amerykańska która właśnie tym się wyróżnia (także pokrywy silnika są w tym kolorze). Ale w takim razie co tam robi uchwyt pasażera? Troszkę przeszła moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!  

Kolejne ogłoszenie: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=87654423 , troche jakos ta dupka wysoko;) Czekam na Wasze przydatne opinie. Pzdr

 

Hohohoho!!! No coments - o wiekszy zlom naprawde trudno :(

Nawet mi sie nie chce wytykac bykow, koledzy wczesniej juz sporo napisali. Proponuje nawet tam nie zagladac - szkoda Twojego czsu i kasy na mechanika :)

 

Pozdrawiam

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sezonu masz jeszcze sporo czasu więc na bieżąco oglądaj ogłoszenia i co najważniejsze NIE NAPALAJ się na pierwszy lepszy motocykl

 

p.s. czy masz odłożoną kwotę na odzież ? jeśli nie to najpierw podlicz ile Cię będą kosztowały i wtedy zobacz na jaki motocykl wystarczy

ja chciałem kupić nowszy rocznik CBR ale na kompletny strój wydałem 4700zł i zostało mi na F4 2000r. Nie będę moralizował,

bo decyzję i tak sam podejmiesz ale pamiętaj, że zdrowia później nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do sezonu masz jeszcze sporo czasu więc na bieżąco oglądaj ogłoszenia i co najważniejsze NIE NAPALAJ się na pierwszy lepszy motocykl

 

p.s. czy masz odłożoną kwotę na odzież ? jeśli nie to najpierw podlicz ile Cię będą kosztowały i wtedy zobacz na jaki motocykl wystarczy

ja chciałem kupić nowszy rocznik CBR ale na kompletny strój wydałem 4700zł i zostało mi na F4 2000r. Nie będę moralizował,  

bo decyzję i tak sam podejmiesz ale pamiętaj, że zdrowia później nie kupisz.

 

Na szczescie juz stroj mam;) Kupilem jako pierwszy;) No jeszcze buty ale na to kase juz mam odlozona. Ale racja ze zdrowie najwazniejsze. A co do napalania sie to wiem ze nie mozna sie napalac, ale czas goni a ja ciagle nie mam nic. Mam nadzieje ze zdarze do poczatku sezonu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szkoda, ze nie ma zdjec lewej strony... ale prawa bardzo ladna :) .

Przebieg rzeczywiscie dosc zaskakujacy, trzeba sie koniecznie przyjrzec temu okazowi :D

Internetowy sklep komputerowy http://mirwit.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...