Skocz do zawartości

Weź udział w tworzeniu nowego V-maxa ;) ( Yamaha Vmax )


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Można zobaczyć projekt nowej Yamahy V-max, a potem wyrazić opinię na jego temat. Może uwzględnią zdanie publicznościi na temat niektórych pomysłów w trakcie tworzenia nowego modelu tego kultowego motocykla :D

http://www.next-vmax.com/index_n.html

Jak dla mnie na pierwszy rzut oka bomba...ale po chwilce dokładniejszego przyjrzenia się wcale tam aż tak bardzo się nie podoba.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :D

dla mnie to wygląda jak V-MAX na sterydach, a że poprzedni Maksiu miał muskulature już całkiem konkretną(jak dla mnie taką akurat) to ten jest już raczej troche przerośnięty :D

wedle mnie stary Maksio jest lepszy 8)

POZDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie. Może jak nosił bym maskę, a ojciec byłby nietoprzerzem to by mnie zachwycił.

Jak wejdze do produkcji, dadzą siodło dla plecaczka *(bo ten chyba nie ma).

Zadupek będzie bardziej "komercyjny" Wytną tą drugą chłodnicę (może to intercooler) to niech zostanie.

Reszta za rok czy dwa nie będzie taka awangardowa.

I przednia zawiecha jakaś cienka ?

MT-01 i tak ładniejszy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Yamahy bralem udzial w jakiejs ankiecie na temat nowego Maxa. Rozwaliło mnie pytanie ile ma mieć mocy. Zaczynało sie od 150 a kończyło chyba na 210. Było też pytanie o CTS.

Słyszałem, że mieli problem z mocą. Za dużo im wyszło.

Jeśli będzie brzmiał jak poprzedni to ja jestem jak najbardziej za. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

http://www.scigacz.pl/Yamaha,potwierdza,Vm...,2008,2866.html

 

no kurcze czekam z niecierpliwością na premierą choć cena zapewne mnie powali ale kto wie ?

 

Tez czekam juz z niecierpliwoscia....sprzedam dom, zone, dzieci, wezme jeszcze 3 etaty pelne i motocykl jak nic bede mial :biggrin:

 

Swoja droga z niecierpliwoscia czekam na jakies informacje z jazdy czy tez filmiki ukazujace Next-Maxa w akcji :crossy:

 

Pozdrawiam

Moje moto podróże

Jeździć póki ciepło!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...