Skocz do zawartości

Weź udział w tworzeniu nowego V-maxa ;) ( Yamaha Vmax )


Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, widziałem FireBladego na żywca i powiem Ci że potwierdził tylko moje negatywne wrazenie. Wiem,że podobno super sie prowadzi ale motocykl musi wygladac, dlatego tez je kupujemy i powszechna opinia że jest brzydki nie jest przypadkiem "powszechna" ale sorki bo o gustach się nie rozmawia a ja na dodatek jestem uprzedzony więc obiektywny nie jestem.

DESMOBSESSION DOC POLSKA

 

www.ducati-klub.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego V-maxa z allegro to w sumie tylko tablice bym gdzieś wywalił bo trochę psuje efekt linii motocykla.

 

Co do H-D to dzisiaj jegomość na przeciwko Zamku stanął obok mnie i nawet na mnie nie spojrzał za co go serdecznie pozdrawiam (około 22) :) - ja to uznaję za buractwo na równi z posiadanie dresu i R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://www.fasterandfaster.net/2008/06/200...-and-first.html

http://www.new-vmax.com/landing.jsp?lang=PL_PL

 

Imponujący wygląd i osiągi... 200 koników.... czapki z głów...

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...