Skocz do zawartości

Wypadek - filmik z kamery na kasku


Groszek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

taa, faktycznie ciekawe jak to się dokładnie stało z tym autem. A co do faktu kamerek to ciekaw jestem jak wygląda obsługa czegoś takiego w praktyce. tzn jak z bateryjkami i ile nagrania tam włazi. Bo jeśli dużo to używanie czegoś takiego może nawet nie być szczególnie uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kamerka to niezły pomysł' date=' dziewczyna nieżle teraz wydoi katamaraniarza! Ktoś wie, ile takie cudo kosztuje i gdzie można to dostać?[/quote']

Był o tym temat na forum. Coś podobnego można kupić na allegro już za kilkadziesiąt złotych.

Gdyby pojechała w lewo' date=' a nie w prawo to by nic nie było.... [/quote']

no co ty. Przyjrzyj się jeszcze raz, uważnie, nie miała dziewczyna szans, dlatego umieściłem tu ten filmik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pojechała w lewo' date=' a nie w prawo to by nic nie było.... [/quote']

no co ty. Przyjrzyj się jeszcze raz' date=' uważnie, nie miała dziewczyna szans, dlatego umieściłem tu ten filmik.[/quote']

 

Przyjrzałem się....na moje oko, odbicie w lewo uratowałoby ją na 99%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby pojechała w lewo' date=' a nie w prawo to by nic nie było.... [/quote']

no co ty. Przyjrzyj się jeszcze raz' date=' uważnie, nie miała dziewczyna szans, dlatego umieściłem tu ten filmik.[/quote']

 

Przyjrzałem się....na moje oko, odbicie w lewo uratowałoby ją na 99%.

A może jakby skręciła bardziej w prawo to zmieściłaby się między jednym, a drugim katamaranem :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos sie wpatrzyl pozniej jak idzie w zwolnionym tempie to napewno zauważył ze przy (hamowaniu 8O jesli to mozna tak nazwac) dym lecial takze

z pod przedniego kola wiec napewno nie zaciągnol recznego ! mogl miec cos z chamulcami np.

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzałem się....na moje oko' date=' odbicie w lewo uratowałoby ją na 99%.[/quote']
A może jakby skręciła bardziej w prawo to zmieściłaby się między jednym' date=' a drugim katamaranem [/quote']

niestety w takiej chwili ciężko o "moc obliczeniową", uciekasz tam gdzie wydaje się byc najbezpieczniej. nadrobiła trochę uciekając w prawo (oszczędzajac zapewne prawa nogę) i hamując. w takiej sytuacji, poza wybiciem się w górę nogami, ciężko zrobić więcej.

ważne, że predkość była umiarkowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wyglada na brak hamowania obu lewych kół w samochodzie' date=' co przy awaryjnym hamowaniu musiało sie tak skończy.[/quote']

 

A mozesz mi wytlumaczyc, jak takie zjawisko moglo nastapic? Skoro uklad hamulcowy samochodu jest polaczony krzyzowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...