Skocz do zawartości

czy trzeba mieć dużo kasy żeby utrzymać full crosa 125


Rekomendowane odpowiedzi

mi i tak by papiery nie były potrzebne skoro po drogach tym nie mam zamiary jezdzić koleś jeden mówił ze 250 to exploatacia ta sama wszystkiego co w 125 tylko tłok w 250 troszke żadziej jest to prrawda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wes pisz chociaz poprawnie nazwy motorow !!

Jak jestes taki poparawny to weź sie pisze przez ź,a motor to masz w pralce :P

marcin ze śląska-ja Ci proponuje kupic 125cc zmienisz sobie na 250cc jesli zabraknie Ci mocy (w co wątpie).Do 250 trzeba miec juz spore umiejętnosci i doswiadczenie.Wszystkiego trzeba spróbowac! Tylko stopniowo i z rozsądkiem bo kupic i sie polamac to kazdy umie.Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co chyba mnie przekonaliście na 125 bo 250 i tak exploatacia jest taka sama jak w 125 tylko tłok troche żadziej w 250 ale zato jest droszy niż w 125 więc mi to wychodzi na to samo a szkoda żebym się połamał .a do tego 125 np cr sa tańsze niż 250 więc zostaje przy 125 dzięki że mnie przekonaliście bo kto wie co by mi sie stało pozdrawiam :P :( :P :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jestes taki poparawny to weź sie pisze przez ź' date='a motor to masz w pralce [/quote']

nie jestem taki "poparawny" ale nazwy motorow wypadalo by chociaz pisac poprawnie.A motorek mam tez i w pralce i w garazu stoi.

marcin ze śląska

wiec zabieraj sie za szukanie setki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego tak czesto olej w silniku trzeba wymieniac...?

Można powiedzieć że się szybko"spala".

 

A Ty co ile Moto_boY wymieniasz olej??.Teraz akurat ja wymieniam po 12H.Ale powinno się wymieniać w tym przedziale czasowym co napisałem wyżej.Będziesz cześciej wyminaił olej to będziesz miał silnik czysty w środku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...