Skocz do zawartości

KLX czy sie oplaaca ??


Rekomendowane odpowiedzi

Za taka cene nawet bym sie nie zastanawial !!!!!!!!!!!!!

 

To nie jest zbyt mądre moim zdaniem :!: Co z tego że cena jest atrakcyjna. Jeżeli jest to wałek który po paru jazdach zacznie się sypać można wydać majątek na remonty i co to nam da że kupiliśmy motocykl za dobrą kase :?: Ja nie przesądzam że ten KLX jest zły, ale radze dobrze go obejżeć i dopiero w tedy się zastanawiać czy go wziąć czy nie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za taka cene nawet bym sie nie zastanawial !!!!!!!!!!!!!

 

To nie jest zbyt mądre moim zdaniem :!: Co z tego że cena jest atrakcyjna. Jeżeli jest to wałek który po paru jazdach zacznie się sypać można wydać majątek na remonty i co to nam da że kupiliśmy motocykl za dobrą kase :?: Ja nie przesądzam że ten KLX jest zły' date=' ale radze dobrze go obejżeć i dopiero w tedy się zastanawiać czy go wziąć czy nie :!:[/quote']

 

ja mysle ze jak cena jest okazyjna to trzeba brac nie wiem jak ty ale jezeli ktos przejedzie ok 1000km po motor to go i tak wezmie a co do twego podejscia do sprawy to mysle ze powinienes kupic motor nowy z salonu bo przy uzywanym trzeba sie liczyc ze cos moze sie posypac zaraz po kupnie , ale jezeli moto ładnie cyka przy kupnie nie widac amatorszczyzny czyli sylikonow itd to moto bedzie ładnie chodzic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinienes kupic motor nowy z salonu

Ja pierd... :D Pomyśl chlopie nie kazdego stac na nówke z salonu przeciez jak by kolesia było stać to poszedł by do salonu wyłożyl 35 tys i miał by jakies nowe zajebiste enduro a nie pytał sie o używke za 4000 zł . :roll: Myśleć człowieku to nie boli gwarantuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierd... Banghead Pomyśl chlopie nie kazdego stac na nówke z salonu przeciez jak by kolesia było stać to poszedł by do salonu wyłożyl 35 tys i miał by jakies nowe zajebiste enduro a nie pytał sie o używke za 4000 zł . Rolling Eyes Myśleć człowieku to nie boli gwarantuje

 

Lepiej ty zacznij myśleć, jemu chodziło o to, że kupując uzywany sprzęt trzeba się liczyc z tym ze cos moze się zepsuc w najmniej oczekiwanym momencie, a jak ktos ma takie podejscie ze kazdy motocykl w atrakcyjnej cenie uważa za wałek to powinien sobie kupić nówke z salonu :D a jak na nowke nie stać to nie mozna tak wybrzydzać, według mnie cena za tego klx jest okazyjna i kupiłbym go nawet w ciemno, a nawet gdyby cos sie posypało to i tak razem z kosztami naprawy cena motocykla byłaby niższa niz w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej ty zacznij myśleć' date=' jemu chodziło o to, że kupując uzywany sprzęt trzeba się liczyc z tym ze cos moze się zepsuc w najmniej oczekiwanym momencie, a jak ktos ma takie podejscie ze kazdy motocykl w atrakcyjnej cenie uważa za wałek to powinien sobie kupić nówke z salonu Razz a jak na nowke nie stać to nie mozna tak wybrzydzać, według mnie cena za tego klx jest okazyjna i kupiłbym go nawet w ciemno, a nawet gdyby cos sie posypało to i tak razem z kosztami naprawy cena motocykla byłaby niższa niz w polsce

[/quote']

 

 

dzieki za sprostowanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze jak cena jest okazyjna to trzeba brac nie wiem jak ty ale jezeli ktos przejedzie ok 1000km po motor to go i tak wezmie

Moim zdaniem to nie jest prawda' date=' bo jeżeli motocykl okaże się kąpletną padaką to wróci spowrotem i z tego co zrozumiałem, to zainteresowany przy okazji chce zobaczyć ten motocykl :!:

 

a co do twego podejscia do sprawy to mysle ze powinienes kupic motor nowy z salonu bo przy uzywanym trzeba sie liczyc ze cos moze sie posypac zaraz po kupnie

 

Nie wiem czemu wyolbrzymiasz moje podejście :?: :!: Poprostu uważam że jeżeli motocykl okaże się padaką i trzeba będzie w niego wwalić majątek to lepiej go nie kupywać :!:

Sam niedawno kupiłem używany motocykl i licze się z tym, że w każdej chwili coś może się popsuć :!:

 

 

ale jezeli moto ładnie cyka przy kupnie nie widac amatorszczyzny czyli sylikonow itd to moto bedzie ładnie chodzic

 

Właśnie o tym mówie :!: Bardzo możliwe że motocykl jest OK, i w sumie chyba nie wprowadzam żadnego przełomu w dziedzinie kupna motocykli mówiąc o tym że przy kupnie lepiej porządnie obejżeć motocykl i zastanowić się czy warto :!: Jeżeli są jakieś niedociągnięcia to wytargować dobrą cene, kupić, przygotować do sezonu i cieszyć się jazdą :!: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak na nowke nie stać to nie mozna tak wybrzydzać

 

no wlasnie nastały takie czasy ze mozna powybrzydzac

 

a jak ktos ma takie podejscie ze kazdy motocykl w atrakcyjnej cenie uważa za wałek to powinien sobie kupić nówke z salonu

 

to dlaczego, najtansze i najlepsze motory serwisowane w niemczech z rachunkami na kwote 600E, majace 2 wlascicieli przez 25 lat (dziadka na wozku inwalidzkim, ktory na motor tylko patrzyl i kobiete) pojawiaja sie ciagle od nowa na allegro co 2 tyg przez pol roku skoro taka OKAZJA?

 

pomysl, jesli kupujesz motor w polsce o wartosci 1000 E, to ile musial ktos za niego dac w niemczech, przywiezc i jeszcze na tym zarabia...

nie ma cudów, a takie OKAZJE radze omijac z daleka, nikt nie jest glupi zeby sprzedawac motor ponizej wartosci, nawet "jesli wyjezdza za granice" lub "obiecał zonie ze wiecej nie wsiadzie"

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wiadomo niecmcy to kraj bogaty jezeli ktos chce sie pozbyc zbednego sprzeta to sie go pozbywa a u nas jest tak ze kazdy czy sprzet dobry czy zły to idzie za duze pieniadze ale takze zdazaja sie oferty w ktorych ktos pisze ze ma pieniadze i nie zalezy mu na cenie motocykla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...