Skocz do zawartości

Brak zaworu wydechowego


Bubu Goryl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nic sie nie powinno stac

ja miałem przez cały sezon odłaczony zawór w dt 125 aż do samej sprzedaży i wszystko było ok

na niskich obrotach sie gorzej zbierała ale za to miala chyba troche wiecej powera na górze :buttrock: objawiało sie to tym, że szła na 3 biegu na koło :twisted: a z normalnie podłaczionym zaworem tylko na 2

 

jesli af-1 125 ma taką charakterystyke jak 50-ka to sobie odpusci ... miałem 50-ke i to to stało, jesli nie przekroczyłes 7 tys obrotów... nawet jak na 2T to bylo wnerwiające :(

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

objawiało sie to tym' date=' że szła na 3 biegu na koło Twisted Evil a z normalnie podłaczionym zaworem tylko na 2 [/quote']

Z dobrze wyregulowanym zaworem tez idzie z trójki :buttrock: .

 

W aprili zawor dziala chyba na troche innej zasadzie. ma tylko pozycje otwarty/zamkniety i dziala na zasadzie elektromagnesu. Jak jezdzilem RX"em OLA z forum to niesprawny zawor objawial sie tym iz motocykl przy powiedzmy 6000-7000obr/min na jakies 2-3 sekundy przestawal przyspieszac (przerywal ) i dopiero po tym czasie szedl dalej, ale to chyba zalezy od rodzaju usterki! Jak wyjmiesz caly mechanizm to tak jak pisal Robak: zero dołu. Nie polecam tego w scigaczu- lepiej zainwestowac w uzywany zawor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...