Skocz do zawartości

K-750 przednie zawieszenie. potrzebuje.. nawet z dniepra!


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zmnienilam topic bo z cylindrami juz nieaktualne-

 

rozkrecalam z chlopakiem przednie zawieszenie... syf bloto itd. wypadla sprezyna (przy nierozkreconym przodzie..) po woli rozkladamy amorty.. patrze a tam w 5 miejscach sprezyna polamana... 1tuleja lata jak zyd po pustym sklepie, 2... peknieta w pol! i jedna polowka w jednej ladze druga w drugiej.. co za palant to skladal? nie wiem chcial w pewny sposob zaoszczedzic? moze wrzuce zdjecia jak wyglada- Very Happy

 

teraz pytanie do was- ma ktos do sprzedania przod od kasi? lub od czego mozna dopasowac? chodzi mi glownie o sprezyny, bo tulejami nie bedzie problemu..

 

nie zalezy mi na orginale, mam juz skrzynie z dniepra :) to i przod (same sprezyny!) moga byc od niego.

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewi p prawy cylinder ma różnice w liczbie i kształcie żeberek, lewy jest smarowany przez kanał olejowy a prawy rozbryzgiem ,wszystko masz okej z tymi cylindrami

 

Nie ma żadnych różnic zarówno w kształcie żeberek jak w ich liczbie.

No chyba, że jako różnice podajesz lustrzane odbicie obu cylindrów lub też nieznacznie różne formy odlewów w zależności od okresu kiedy je produkowano.

Poza tym wszystko się zgadza :)

 

Wild -> pamietajcie o odpowiedniej uszczelce pod cylinder ten w którym masz dziurki :!: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...