Skocz do zawartości

opinie na temat suzuki VX 800 ( VX800 )


Gość Młody
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

masz racje' date=' rzeczywiscie VS800 ma 4 zawory na cylinder. VS800 ma 50KM, vx800 ma 61KM, a od 96 roku ma 60KM (ostrzejsze normy). sa tez wersje vx800 z moca chyba 50 KM jak intruz, ale to sa wersje na rynek amerykanski i kanadyjski. A odnosnie maraudera to zaslyszalem kiedys (niewiem na ile jest to prawda), ze zrobili mu za plytka miske olejowa i costam sie dzieje.[/quote']

 

Dokładnie tak jak mówisz, Marauder ma taką wadę fabryczną. Po prostu trzeba olej tam dolewać do końca, bo ten minimalny poziom jest źle zaznaczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem Darekcb500 czy to bylo do mnie , ale jeśli tak to wiem o tym doskonale . Latam nią 3 rok i sam wszystko robię przy swoim sprzęcie nawijająć przy tym coraz to więcej km ;) i nie koniecznie jak jest ciepło i słońce świeci . Zawsze daje mi to frajdę :twisted: :twisted: :twisted:

 

Pozdrawiam Guti :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy ktos ma jakieś filmiki z VX-em 800? Ew. mp3 (wav) z dzwiekiem silnika?

Prosiłbym też o szczegółowe dane techniczne tego mototcykla (przyspieszenie do 100, v-max, ew. o przysłanie mi instrukcji obsługi (serwisówki) na maila ([email protected])) jak również o opinie jego użytkowników.

 

Patrzac na allegro zobaczyłem ze to całkiem przyjemny motocykl, nadajacy sie bardzo dobrze do turystyki. Mam znajomego który ma Honde VT 500C i drugiego z BMW K1200LT. Czy VX 800 dotrzyma kroku tym motocyklom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tutaj troszke suchych danych http://www.chudzikj.republika.pl/VX800.htm .

 

Dzwiek moge opisac tylko z Intruza bo posiadam 800 i jest naprawde zacny jeszcze jak wejdzie w obroty, mi bynajmiej sie wydaje ze smiało dotrzymasz kroku tym motocyklą bo jezeli mowa o jezdzie do 160 to spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwisówkę mam gdzieś na cd , jak znajdę w gratach to jakoś Ci podrzucę . Dzwięk jest całkiem przyjemny dla ucha , tylko dobrze jak ma zrobione wydechy bo seryjne w większośći przypadków dziwnie dzwonią dądz jak kto woli gwiżdżą , jeśli chodzi o tyurystyczne walory to chyba je spełnia , hondzie VT 500 dotrzyma kroku , i jeśli nie bedziesz się scigal z BM-ką to też spoko. Ogolnie poczciwy Motocykl , bezawaryjny , tani w utrzymaniu jak na swoją wielkość (2 garnki, napęd wał) , są różne wersje mocy : W niemczech , niektóre nają chyba coś kolo 37 KM, USA-Canada 50KM , Europa 60KM. Latam VX ponad drugi sezon jak coś to pytaj , chętnie pomogę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z suchych danych technicznych wnioskuje że na przyspieche nawet z BM-ą idzie łeb w łeb, gorzej z V-MAX ale to nie jest motocykl do szybkiej jazdy.

Mam dopiero (co widać z profilu) 17 lat (i na razie troche mało kasy) ale już marzy mi sie turystyka mtocyklowa.

Czy po założeniu owiewki (szybki -nie wiem co sie zakłada do VX-ów) oraz kufrów (przynajmniej dwóch) i napchaniu ich bagażem nie spada znacznie dynamika moto? (Czy mozna spokojnie wyprzedzać puszki w trasie?)

Rozumiem ze 61KM jest to moc jaka powinien reperezentowac motocykl w stanie jak go fabryka stworzyła. Ale czy np. wersję 37 i 50KM da sie odblokować do pełnej mocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po założeniu małej szybki i dwa kufry dynamika znacznie nie spadnie , gorzej jest jak wypchasz te kufry rzeczami potrzebnymi do podróży i posadzisz na tył piekną pasażerkę to dynamika spadnie . . . Ale puszki można wyprzedzać (samemu bez bagażu i Pięknej pani na tyle) wersją 61 KM nie patrząć praktycznie jaka ta puszka :)

 

Jak jeżdzę swoim VX-em z dziewczyną to wyprzedzanie nie jest już takie

. . ."błyskawiczne" (z tym ze ja mam 183 cm i 85 kg a moja pasażerka 181cm i 65 kg i przypomonam , żę moja wersja ma 50 KM)

 

Blokada musi być na gażnikach : dysze itd. czyli da się odblokować .

 

Zdecydowanie moto za miękkie do szybkiej jady , a mam tył ustawiony na maksa twardość , i powyżej 140 km/h zaczyna bujać :?

 

Ogólnie sprzęt nie jest supermocny superszybki i w ogóle , ale daje radę , do spokojnej turystyki nadaję się w 100% do tego bezawaryjny i tani w eksploatacji 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

183 cm i 85 kg

identiko jak ja

Jak jeżdzę swoim VX-em z dziewczyną to wyprzedzanie nie jest już takie . . ."błyskawiczne"

Troche mnie zniecheciłeś tym zdaniem ale moto do tego stopnia mi sie podoba ze nie wiem czy nie wybrałbym go nawet zamiast FJ 1100 (która jest dużo szybsza ale niestety chłodzona powietrzem, naped na łańcuch i poza tym tak fajnie nie wyglada)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...