Skocz do zawartości

Przeróbka Simsona na S70 czy... cylinder S60 ~~""9


olek89
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z Was miał do czynienia z obydwoma przeróbkami i może się wypowiedzieć jaką przeróbkę zastosować? Chodzi mi o te cylindry co sprzedają w Kemocie. Cylinder S60 nazwałem "9KM" bo jakoś go musiałem nazwać :D Czy lepszy jest seryjny 70ccm czy "tuningowy" 60ccm. Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kartery to dam komuś kto sie na tym zna. Myślałem że ktoś z Was miał do czynienia z 70ccm albo tą tuningowaną 60-tką.

 

Ja miałem 70ccm ale pisałem o tym ze 4 razy i już za 5 tego nie zrobie. Proponuje przejżeć forum i użyć opcji szukaj bo takich tematów było wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POwiem tak..Cylindry 60cmm-Troche lepsze sprezanie,lepszy moment obrotowy,wieksza moc przy malych obrotach To zaleta

Minusy-Ciezszy tlok,Zamale kanaly(to samo co w 50cmm) po prostu niedopracowane sa te cylindry:P bo po za wiekszą pojemnoscia trzeba pobawic sie z kanalami:)Ale potem efekt jest naprawde mily :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cylinder 60ccm z Kemotu daje sporo mocy na wysokich obrotach i v-max 85km/h kolega ma go simsonie, fajnie sie zbiera i kreci w obroty ale on ma jeszcze binga gaznik chyba to cos tez dalo i najwiekasa dysze w gazniku. Moim zdaniem nie warto bo ten cylinder kosztuje 340zl czy jakos tak a to sporo jak simson caly kosztuje 1500zl a gdznik kolejne 200zl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cylinder kosztuje 340zl
I W tym o to momencie h.j wbijam:P Kupuje od kogos (albo gdy mam) Niemiecki cylinder 50cmm..Szlifuje go na 60cmm(Bez problemu) Kupuje tlok i pierscienie:P Powiekszam Kanaly,Wsadzam wal od s70, Zmieniam dysze w gazniku na 70-72 I Mam lepsze osiagi niz za ten cylinder 340 zl..pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

olek89 dysze kupil w sklepie z czeciami do Mz i Simsona ale mozna zapewne je kupic rowniez w sklepie internetowym np. www.e-simson.debno.net. ale chyba musi to byc dysza specjalna do Binga

a jak jej nie znajdziesz a bedziesz koniecznie potrzebowal to moge Ci ja kupic u mnie na miejscu i wyslac

DiboS60 ja tez uwazam ze przesada z tym cylindrem ale wkoncu to RZT power 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...