Skocz do zawartości

Co myślisz na temat popisów na motorowerze????


Muma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam! Motocykl: Aprilia Rs 50 - siwy jak tam ci triki na aprilii idą?? powiesz coś wiecej o tym motorku, ja mam zamiar kupić yamahe tzr to raczej pokrewne motorki wiec mozesz trochę rozwinąć temat tego moto>??< :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 konne rumaki żródlem podniecenia  :lol:  

Podoba mi sie  :lol:

Dobrze ze niewiedza nieboli ... Gdybyś choć troche zainteresował się sprawą jawa 50 standardowo dysponuje mocą 3,5 HP przy 6,5 tys obr/min. Załozony mam gaźnik 18mm, powiękrzone kanały, podkowa i inne duperele. Mi to wystarcza z powodzeniem i mogę robić z nią przeróżne rzeczy. A Ty masz rs, 9 koni pewnie nawet najprostrzego wheelie zrobić niepotrafisz. Cfaniaczek sie znalazł...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy_ napisał:

2 konne rumaki żródlem podniecenia  

Podoba mi sie  

Dobrze ze niewiedza nieboli ... Gdybyś choć troche zainteresował się sprawą jawa 50 standardowo dysponuje mocą 3,5 HP przy 6,5 tys obr/min. Załozony mam gaźnik 18mm, powiękrzone kanały, podkowa i inne duperele. Mi to wystarcza z powodzeniem i mogę robić z nią przeróżne rzeczy. A Ty masz rs, 9 koni pewnie nawet najprostrzego wheelie zrobić niepotrafisz. Cfaniaczek sie znalazł...

 

Kocham to! :mrgreen: Uwielbiam! :lol:

Oj można mieć z niektórych stunterów zlewy :lol:

Zeus,Ty jaj niemasz i wydaje mi sie, że masz kompleksy bo nawet na takich żartach sie nieznasz :mrgreen:

Bueheheheheheh :lol:

 

Ps.Coraz bardziej mi sie podobają tematy w dziale motorowery/skutery :lol:

Oj ludzie...zluzujcie poślady :buttrock: bo skurcze Was zlapią 8O :laughing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie ma co

Światgowa czołówka przesiada sie z cbr 600, gsx'r 600 i innychy sprzętów na jawki mustang. Jest to motocykl idealny do stuntu. Bardzo sztywan rama jak i wielka tylna zebatka pozwala na robienie niezlych popisów :lol:

Z3US

Jawka jest do pyrkania po bułke, czy nauki jazdy ale nie do jazdy na gumie. Poprostu jej szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam młodziesz.

Hehehe ten dział zaczyna się robić powiedzmy "fajny".

Post taki :buttrock: hehehehe

Zacznij od roweru jazde, stwierdzisz czy jest ok potem się przesiądz na wiekszą maszynę z powerem pod dupskiem, sam zobaczyc, yeeeee to jest kozackie!!Masz zajebisty wiek, bratu powiedz pierd.....się.

Też się w to bawiłem http://www.bikepics.com/members/morfi/01rs50/ i znudziło mi się na 50ccm i narazie spokój.Szkoda takich pojemności na warjacjie dlatego koniec narazie.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolcie ze sie wtrace , ale smiejecie sie z chlopaka a sami lepiej nie umiecie  Do jazdy na kole nadaje sie nawet motorynka jak to pokazal jeden z Forumowiczow ...

Motorynka jeździ na kole nawet jak tego nie chcemy :]

Ale marcinek jeździ z klasa na motorynce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...