Skocz do zawartości

Rozszczelnienie silnika??? cz350


asdx21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cze, znowu mam problem , tym razem z cezetą 350. A minowicie : nie mogę za nic odpalić motora , zaczyna chwytać tylko wtedy gdy wleje mu paliwo przez otwory od świec , a kiedy paliwo to wypali - gaśnie. A potem jak znowu tej czynności nie powtórze to wcale nie zapli. Myślałem że mam źle ustawiony zapłon , ale ten jest ok na 100%. Myśle sobie że to gaźnik ale razcej nie , bo nie dawno go czyściłem i powinien być ok. Ale może być też to że jest zamałe sprężanie mieszanki ( jak kopię w nóźkę to można to tak lekko zrobić że może nawet go dziecko uruchomić) dlatego silnik nie potrafi zaciągnąc paliwa z gaźnika?. Albo jest za niska temperatura i coś nie tak z olejem w mieszance. Jak myślicie - co wg. Was może być nie tak. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat w starej TS'ce mial to samo....

przyczyny nie doszliśmy niestety i Jawszta z powodu kompletnego zajerzdzenia poszla do rozbiórki i teraz sluzy jako dawca Części do nowej TS'ki braciaka...

 

Pozdro!

BYŁO:

-kilka MZ--> Kawasaki ZXR 400-->VFR 750 streetfighter-->Honda Vfr 750 rc 36 I 92r.

JEST:

-Honda VFR 750 rc36 I 90r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na pych probowales odpalac? glowice dokrecone? swiec nie zalewa? ztego co piszesz chyba nie zalewa a gazniki sa ok? najlepiej by bylo zmierzyc kompresje... ale mozesz wykrecic swiece zatkac dziure palcem i kopnac jak ci nie przeleci cisnienie pod palcem to kiepsko...

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby zalewało świece nie szło by w ogóle odpalić , a co dopiero po nalaniu benzyny przez otwory od świec, pierscienie są ok, bo niedawno sprawdzałem i wymieniałem. mogę mieć wątpliowści co do cylindrów - mogą byc do szlifu, bo widać w nich taką górkę którą wyrobiły pierścienie (początek cylindra od góry , jak przejedzię się palcem początkowy wlot do cylindra od głowicy to wyczuć wypókłoś) to na pewno jest pretekst do szlifu. wie ktoś może kto zajmuje się takim czymś (szlifem cylindrów) i ile by mi to wyszło za dwa cylindry do cz350? a silnik i tak będę rozbierał i wymieniał kartey ( stąd pytanie na forum o temacie "Różnica - 632 a 634 ??? cz350" )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Widzę, że jesteś z Opola więc mogę Ci powiedzieć, że szlif możesz zrobić przy ulicy Armii Krajowej 6 (za PKS-em). To jest sklep z częściami a nazywa się MOTORPOL. Oddajesz im a oni gdzieś to wiozą (chyba Kędzierzy albo w Kluczbork, nieważne). Kiedy ja robiłem do ETZ to wzięli 35 zł więc pewnie zapłacisz około 70 zł. Jak chcesz się dowiedzieć dokładnie to podaję nr telefonu: (077) 456 46 63 kom. 0602 284 770.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło ,o rozje*** przedmuch , tylko o rozje*** wkładke labiryntową :lol: .M.in dlatergo oże Ci ssac duuużo lewego powietrza.Jednym słowem żle uszczelniony silnik( no może nie jednym) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...