Skocz do zawartości

Yamaha R6 jako pierwszy moto, ale...


Rekomendowane odpowiedzi

ja Ci powiem tak mój sąsiad GHOOST RIDER ma na sprzedaż hayabuse 1300 tą z turbinka, na kole se lata z 300km/h bardzo dobry sprzęt dla początkującego, 600 Ci w zupełności odradzam jest za agresywna ;) wiec kupuj Haye wal na PW to Ci dam od niego nr telefonu :D:D:) :evil: oczywiście żartuje :D :D :P

pzdr Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamcia napisał:

 

 

nowakPo czym wnioskujesz że sa wolniejsze' date=' przeciez tylko plastik jest innego koloru a reszte ma takie same (chyba, ze sie myle to prosze mnie oświeć

 

 

czerwone sa szybsze !!! Nie mow ze nie wiedzialas?? Maja 5HP wiecej i co najmniej sa o 10KM/H szybsze ! [/quote']

 

yamcia- to nie wiedziałeś że w czeronych montują turbinki podciśnieniowe w gaźnikach co daje jakieś 12KM więcej????? :D :D :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jarodawca

 

Chyba masz na myśli nowaka. Skończe juz tą gadkę o kolorach.

 

A co do tematu. Powiem prosto z mostu. Jak ktoś ma 17 lat, zero pojęcia o jeździe w ruchu ulicznym po naszych polskich drogach (a jest to bardzo ważne, jakiś miała przejechane ze 100 tys. ok nawet samochodem, to już jest inna gadka), zero obycia i chce kupić R6 na pierwszy motocykl, to oznacza to brak wyobraźni. R6 nie jest motocyklam dla początkującego i mam gdzieś wasze argumenty, że sąsiad miał i się nie zabił :D .

Nie po to ktoś wymyślił motocykle klasy 125 czy potem 500ccm, by stały one na wystawie.

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tematu. Powiem prosto z mostu. Jak ktoś ma 17 lat' date=' zero pojęcia o jeździe w ruchu ulicznym po naszych polskich drogach (a jest to bardzo ważne, jakiś miała przejechane ze 100 tys. ok nawet samochodem, to już jest inna gadka), zero obycia i chce kupić R6 na pierwszy motocykl, to oznacza to brak wyobraźni. R6 nie jest motocyklam dla początkującego i mam gdzieś wasze argumenty, że sąsiad miał i się nie zabił :D .

Nie po to ktoś wymyślił motocykle klasy 125 czy potem 500ccm, by stały one na wystawie[/quote']

 

 

 

To, że mam 17 wiosen to nie oznacza, że nic nie wiem, co sie dzieje na naszych ulicach. Razem z moim bratem jego prywatnym samochodem, jak i firmowym(dostawczym) nawinęliśmy dosyć sporo kilometrów, a suma zer po jedynce będzie więcej niż 4, a po drugie nie każdy trzepie kase z rekawa, żeby co sezon kupowac nowe moto o nowej pojemności prawda? Cóź polskie realia robią swoję i nawet z 5 stów na miesiac nalezy sie cieszyć (<= to jest taki przykład)

 

W każdym razie dzieki wam wszystkim chłopakom forumowiczom, za rady, skarcenia (bo też takowe były) otuche. I wszystko inne, co pisze wyżej przez was. Pozdrowienia. i Zapraszam na tor do mojej miejscówki Poznania. Pozdrowienia

 

.:Mloda:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To' date=' że mam 17 wiosen to nie oznacza, że nic nie wiem, co sie dzieje na naszych ulicach[/quote']

 

Ile kilometrów zrobiłaś osobiście za kierownicą ?? Bo bycie pasażerem jakoś nie daje praktyki. Ja przeleciałem trochę samolotem (dobrą kanapkę dawali), ale za pilota się nie uważam :-).

 

A co do wyrzucania kasy - naprawdę uważasz, ze kupno r6 to taka oszczędność ?? GS500 masz za kilka tys. zł, a starsze roczniki prawie nie tracą na wartości. Ja swojego po raku czasu sprzedałem za taką samą cenę.

 

Dobrze by było, byś pokazała ten temat swojej mamie, która ma częściowo sponsorować to przedsięwzięcie. Ciekawe czy wie o wszystkich cechach tego motocykla :-) ???

 

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Razem z moim bratem jego prywatnym samochodem' date=' jak i firmowym(dostawczym) nawinęliśmy dosyć sporo kilometrów, a suma zer po jedynce będzie więcej niż 4, [/quote']

 

To ja już moge wsiadać na jakas buse lub zx12? Bo ja razem z ojcem i wujkiem tirem nawinolem tyle kilometrow hhohoh niemowiac o tym ile z ojcem osobowka...!!! A ja sie zastanawiałem czy gs500 bedzie dla mnie dobry a tu przeciez moge na haye wsiadac 8) :D

yamcia jak niemasz kasy to uzbieraj troche grosza kup sobie simka za 1000zl pojezdz troche w ruchu ulicznym i zobaczysz czy widzisz tam siebie na r6.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie To temat został zakończony niema sęsu go dalej trzymać i wpisywać się coś w stylu "Amen". Na pytanie Czy R6 na pierwsze moto??? Odpowiadać możemy różnie. Wedle mojego odczucia po bogatym w szczegóły kursie jazdy i paru kilometrach na moto małej pojemniości Yamaha nadaje się na pierwsze moto ale dla osób z głową na karku. yamcia niestety nieznam wydaje się być miłą dziewczyną:D Na temat jej zdolności nic nie mogę powiedzieć licze na to że jest dobrym uczniem, oraz wspaniałym materiałem na nowego kierowcy ściganta.

 

P.S.

 

Znając jej temperament rok po zakupie moto będzie się uczyła jeździć na jednym kole.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bardzo Proszę o wrzucenie tematu do oczyszczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Proszę o wrzucenie tematu do oczyszczalni

 

A niby po co ? Niech sobie inni poczytają, może się też zastanowią, padło kilka rozsądnych argumentów.

Uważam, ze kilka kilometrów na małym moto to zdecydowanie za mało. Kilka tys. to rozumiem :-)

 

pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamcia widzę że liczyłaś na odpowiedź: tak kupuj nie zabijesz się.

Jednakże tak nie jest i nie miej pretensji o to. Dla tak młodej osoby, która nie wiadomo jakie posiada predyspozycje do jazdy na motocyklu, bez jakiegokolwiek doświadczenia ( choćby kursowego) zakup takiego motocykla to istne szaleństwo...

 

Zresztą kobieta zmienną jest i idę o zakład że twoje preferencje ulegną zmianie. :D

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01kritersKobieta moze i zmienna jest, ale to raczej do tych nie należe i nie zmieniam zdania, co 5 minut, Sądzcie o mnie co chcecie kazdy ma takie predyspozycje zeby sadzic czloweka, o co sie chcekrzychu-985Nie napisałam tego tak jak ty to odczytałeś tylko mowiac to, a własciwie pisząc to chciałam powiedzieć, że jestem na bierząco na naszych polskich drogach i tyle, więc nie wiem po grzyba moje roczniki afere robią :D

 

Wiem, ze każdy z was sie gotuje czytajać taki temat, ale nie mozecie troszeczkę przystopować z nerwosciami? :mrgreen:

 

Pozdrawiam

 

.:Młoda:.

 

[ Dopisane: 12-02-2006, 19:03 ]

To' date=' że mam 17 wiosen to nie oznacza' date=' że nic nie wiem, co sie dzieje na naszych ulicach[/quote'']

 

Ile kilometrów zrobiłaś osobiście za kierownicą ?? Bo bycie pasażerem jakoś nie daje praktyki. Ja przeleciałem trochę samolotem (dobrą kanapkę dawali), ale za pilota się nie uważam :-).

 

A co do wyrzucania kasy - naprawdę uważasz, ze kupno r6 to taka oszczędność ?? GS500 masz za kilka tys. zł, a starsze roczniki prawie nie tracą na wartości. Ja swojego po raku czasu sprzedałem za taką samą cenę.

 

Dobrze by było, byś pokazała ten temat swojej mamie, która ma częściowo sponsorować to przedsięwzięcie. Ciekawe czy wie o wszystkich cechach tego motocykla :-) ???

 

Pawel

O moją mame sie nie martw, sama była ze mną w salonie Yamahy nie stala tam R6, lecz jej mocniejsza siostra R1, powiedziała, że fajne moto i że jej...Się podoba :mrgreen: Szalona mamuśka

 

Pozdrawiam

 

.:Mloda:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yamcia Ty tez się nie denerwuj.Najgorszym złem jakie moglibyśmy Ci wyrządzic to OBOJĘTNOŚĆ. Dlatego na spokojnie przyjmij komentarze ,które niekoniecznie zachęcają do kupna tego motocykla ,ze względu na Twoje dobro ,w trosce o Ciebie. Nikt tu na pewno nie zyczy Ci źle i nie chce Twojego zła.

 

Tak jak napisał kriters kobieta zmienną jest i zapewne też Ci się mogą gusta zmienić za pare lat.

A teraz najważniejsza uwaga...

Czy kiedykowiek jeżdziłaś tym motocyklem...domyślam się ,że NIE.

Jak zrobisz sobie prawko ,albo troche się podszkolisz w jeżdzie to poproś jakiegos dobrego kolege z R6 ,żeby dał Ci się przejechać i wtedy będziesz mogła stwierdzić czy to własnie jest TO.

 

Bo widzisz to jak z miłością...najpierw się zauraczasz a dopiero potem poznajesz.Motocykl jest wizualnie PIĘKNY....ale czy spodoba Ci się jazda na nim?NO niewaiadomo ...więc najpierw to sprawdź.Moja dobra rada.

Nie ma co się zachwycac ,i ekscytować bo potem może przyjść rozczarowanie, czego oczywiście Ci nie życzę.

POZDRAWIAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...