Skocz do zawartości

Yamaha R6 jako pierwszy moto, ale...


Rekomendowane odpowiedzi

po co go dlawic i tyle kasy wydawac na R6 ?? nie lepiej kupic cos slabszegi i starszego ?? chociaz czesci bedziesz miala tansze jak sie wypierniczysz, poza tym jak siedzisz na motocyklu to raczej nie widzisz jak wyglada z boku wiec jesli chcesz sobie tylko patrzec to zrob sobie model 1:1 z kartonu i postaw w pokoju

 

jak juz bedziesz jezdzic w 40% tak jak Tina ( ktora na swoim respolu wyglada zadziwaijaco ) to kup sobie R6 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym jak siedzisz na motocyklu to raczej nie widzisz jak wyglada z boku wiec jesli chcesz sobie tylko patrzec to zrob sobie model 1:1 z kartonu i postaw w pokoju

 

jak juz bedziesz jezdzic w 40% tak jak Tina ( ktora na swoim respolu wyglada zadziwaijaco ) to kup sobie R6 :evil:

Cytryna zabawne, co do kartonu i skali 1:1 :D , ale nie chodzi mi o oto, przeciez moge zdjac owiewki prawda, załozyć crasch pady i gdybym fikołka trzasnęła (tfu, tfu ) to bym nie traciła, aż tyle, przeciez nie bede jeździć żeby być najszybszym, raczej preferuje sportowa turystyke :P tak, wiem R6 nie jest do turystyki, lecz najlepiej na tor... ;)

 

Co do Tiny, z chęcia bym ją poznała, ale jak narazie jej nie widze na 4um..., a szkoda bo pewno równa z niej babka :icon_eek:

 

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kupujcie sobie r 1 na pierwszego sprzeta to jest najlepszy wybor !! Potem sie rozwalajcie i bedzie pieknie.

 

Dla przykladu jeden koles w moim miescie kupil sobie fajnutka cbr 600 oczywiscie na pierwszego sprzeta, nie majac wogole pojecia o motocyklach. Tak sobie miedzy kumplami gadalismy kiedy sie rozwali. I co ? No i nie minely dwa miesciace jak cebra rozwalona.

 

Gadanie ze sie nie bedzie szalec. Jak nigdy nie sie nie siedziało na motocyklu to takie gadanie mozna sobie wsadzic gdzies bo nie da sie tego przewidziec czy ktos z reguły spokojny i zrownowazony zaraz nie zacznie odkrecac. Nie mowiac juz o doswiadczeniu typu jazda w deszczu czy hamowanie w sytuacjach awaryjnych.

 

Patrzac na coraz wieksza ilosc takich wypadkow jak opisany przez mnie tylko nalezy czekac jak w polsce wprowadza stopniowe przesiadanie sie na coraz wieksze pojemnosci lub dlawienie wiekszych sprzetow do okreslonych mocy tak jak w niemczech bo narazie to prawo jazdy jest nienormalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie obiecuje sobie, że nie będe szaleć. I co?? codziennie kręce opór.... ciesze się że mój sprzęt ma niecałe 10 koników, bo jak by było 120 to bym chyba nie napisał(już) tego posta :biggrin: do czasu kiedy będzie mnie stać na taka maszyne napewno zmądrzeje :icon_mrgreen: zaloze się, że jak byś ostro odkręciła na dobrej 125, to bez pampersa by się nie obeszło :] Polecam zaczynać od motoroweru, poniewaz nabierzesz respektu do prędkości i w razie jakiejs gleby będzie taniej :icon_mrgreen:

 

pozdrawiam

 

"zycze szczęścia, chodź nie przewiduje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo Jak miło że wpadłeś na mojego posta, ciekawe czy znowu sie zakończy na PW :icon_mrgreen: :biggrin: z tego co mi wiadomo, to crashpady też mozna na nie owiewki dać :buttrock:

 

trajka66 tak sie składa, że już siedziałam na moto i nie jako plecak :rolleyes: i nie na parkingu, czy innym takim wolno stojącym miejscu. Jestem po 3 lekcjach :icon_mrgreen: więc powoli się przyzywyczajam do wszystkiego :buttrock:

 

Pozdrowionka z Mega bananem na twarzy

 

Młoda :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamcia, weź mi sens wytłumacz swojego rozumowania może?

chcesz kupic plastika bo super wygląda ale zdejmiesz owiewki żeby nie uszkodzić w razie W?

kupisz super silne moto żeby je zdławić?

 

no dokładnie - wieć wszysko rozumiesz :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam czlowieka ktory kupil na pierwsze moto Cbr 600 F4 i nie szaleje. Ma pelny szacunek do moturu. Jego rekord predkosci to 180 km/h po autostradzie. Normalnie jezdzi max 100 poza terenem zabudowanym

 

poprostu trzeba byc BARDZO opanowanym i tyle. Nie powiecie mi ze na takim moto trzeba jezdzic szybko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamcia, weź mi sens wytłumacz swojego rozumowania może?

chcesz kupic plastika bo super wygląda ale zdejmiesz owiewki żeby nie uszkodzić w razie W?

kupisz super silne moto żeby je zdławić?

Ano już wyjasniam mowisz i masz :icon_mrgreen: chociaż trudno wam wytlumaczyć..., dobra napisze prostymi słowami, zebyscie zrozumieli :icon_mrgreen:

R6 jest moim skromny marzeniem od przeszło dwóch lat,a zanim ja kupie to z pewnoscia minie m.in 2 lata, wiec raczej w główce pouklada sie jeszcze bardziej normalniej (a z tym to pewno macie wątpliwosci, patrząc nna mój wiek cóź... :biggrin: ) Ale to juz chyba raczej moja sprawa, co bede robic z owiewka prawda :rolleyes:

Tak zadławić, ale tylko po to, jak bym ją kupiła jako na pierwsze moto :icon_mrgreen:

 

Pozdrowienia z mega bananem na twarzy

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porownujesz jazde samochodem do jazdy na motocyklu? Powiem tyle, ze samochod wiecej 'wybacza' jesli popelnimy jakis blad w porownaniu do motocykla.

 

Widze, ze wiekszosc postow przynajmniej na tej stronie jest napisana przez niepelnoletnich, sorry ale wydaje mi sie ze nie macie wystarczajacego doswiadczenia z motocyklami (podobnie jak ja), aby dawac rady Yamci o er6.

 

Tak jak ktos juz wczesniej wspomnial najlepszym rozwiazaniem bedzie wlaczyc ograniczenie na moc, przymocowac crashpady i mozna jezdzic r6.

 

Jako, ze jezdze motocyklem ktory ma 70hp moge powiedziec, ze jego moc w zupelnosci mi wystarcza, zwlaszcza na takie drogi po ktorych sie wloczymy.

 

 

co to znaczy samochod wiecej wybacza, jedno wielkie pier*olenie... moj kumpel z klasy jezdzil od 12 roku zycia jawa 350, a po miesiacu od odebrania prawka zabil sie maluchem!!!! motocyklem latwiej uniknac czolowki i wielu innych zderzen, a 80% motocyklistow ginie nie ze swojej winy. wogole przestanmy jezdzic motocyklami bo to niebezpieczne i wogole zyjemy w kraju gdzie wszyscy zarabiaja po 10tys zl na miesiac i kazdy moze zmieniac motocykle jak rekawiczki, zabic sie mozna na romecie cezecie czy r6 i nie ma na to reguly, zginac mozna wracajac z dyskoteki, albo idac po mleko siedzmy w domu i nic nie robmy, albo nie bo jesczze sie dom na glowe zawali... chce niech ma, tylko jak bedzie wsiadac na nia to niech pomysli i zachowa rozsadek tyle wystarczy! mowicie zeby nie wsadzac wszystkich do jednego wora, a sami wsadzacie patrzycie na wiek i odrazu sie zabije. przytocze tutaj kolege z forum puszek chyba on takimi sprzetami jezdzi od 16 zycia i wcale nie zachowuje ostroznosci :biggrin: bo o ile mi sie wydaje w stuncie takowej nie ma. dzieci na zuzlu w wieku 14 lat dosiadaja normalne zawodowe maszyny i nikt sie nie czepia ciekaw czy taki rossi zaczynal od 50ccm przez gs 500 itp itd. sadze ze nie bo by w zyciu kariery nie zrobil, a moze yamcia ma dryg do motoryzacji?? nikt tego nie bierze pod uwage o ile wiem martyna wojciechowska z etz 150 przesiadla sie na jakas 600 a teraz myka r1 i zyje. niezrozumcie mnie zle, nie mowie ze to jest dobre rozwiazanie bo ja osobiscie bym nie wskoczyl na r6 odrazu, ale dziewczyna ma mazenia, a wy je odrazu obalacie, a jescze nawet nie kupila tej r6 napewno wczesniej pojezdzi cos innymi sprzetami, jak juz mowilem r6 tez sie da jezdzic spokojnie zalezy tylko od tego kto ile ma miksola w glowie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamcia zamiast kupować R6 i ściągać owiewki proponuję zakup chopera i zdjęcie chromu :biggrin:

 

napaliłaś się jak szczerbaty na suchary i klepiesz głupoty

poczekaj do wieku kiedy będziesz mogła zrobić prawko, pisałaś że zaczniesz pracę na torze więc będziesz miała kontakt z wieloma sprzętami - pytaj, oglądaj, oceniaj

z marzeń nie rezygnuj ale słuchaj rad doświadczonych motonitów, którzy nie piszą tego z zazdrości tylko z chęci podzielenia się swoją wiedzą - do tego służy forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamcia zamiast kupować R6 i ściągać owiewki proponuję zakup chopera i zdjęcie chromu :clap:

 

napaliłaś się jak szczerbaty na suchary i klepiesz głupoty

poczekaj do wieku kiedy będziesz mogła zrobić prawko, pisałaś że zaczniesz pracę na torze więc będziesz miała kontakt z wieloma sprzętami - pytaj, oglądaj, oceniaj

z marzeń nie rezygnuj ale słuchaj rad doświadczonych motonitów, którzy nie piszą tego z zazdrości tylko z chęci podzielenia się swoją wiedzą - do tego służy forum

Jak kreca Ciebie choperki to droga wolna mi ten sprzęt nie podchodzi hałasuje i nic wiećej, nawet tym jechać sie nie da według mnie :clap: No nie zaprzecze napaliłam sie na nią, tyle, że tak jak mówiłam zanim bedzie ona w moim posiadaniu miną m.in 2 lata :D

a poczekam sobie czemu by nie rok zleci szybko :) Owszem na torze będe pytać, ogladać oceniac i może jeździć przy okazji :clap: Z marzeń nie chce rezygnowac, a rad bardzo chetnie wysłucham chociaż czasami są takie jakby miało posypać sie lincz na moje dupsko :P

 

Pozdrawiam z mega bananaem na twarzy

Młoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...