Skocz do zawartości

YAMAHA TZR50


kedzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To pul biedy Enduro :D Niezapominajmy o cisnieniu panującu wewnatrz ukladu wydechowego:Drowniez jest 2x mniejsze cisnienie co wplynie na plukanie cylindra ze spalin:D W konsekwencji mniejszą mocą :mrgreen: :mrgreen:

Eee tam kto by na to uwage zwracał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dorabianie mojego wydechu kosztowalo ok 50 zł a wydech od 600 znajdziesz już za jakies 150-200 zł oczywiscie używany

Wydech czyli co ? Bo wg mnie wydech to cały układ od samego kolektora po końcówke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki!! dla wyjaśnienia: chciałem znać te ceny bo kupujac motocykl każdy musi się też liczyć z kosztami jego tuningu wizualnego i cenami ekspuatacji... dzięki za wszystko!!jak ktoś miał by jeszcze ciekawe uwagi odnośnie TZR to proszę wszytko na pewno się przyda.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke nie w temacie ale sie podepne. NIektórzy pisali w tym temacie ze znaja jakies miejsca gdzie regeneruja tanio nikasyl, jak znacie takie miejsca gdzie mi to zrobia za 400 zł to zdradzcie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki!! dla wyjaśnienia: chciałem znać te ceny bo kupujac motocykl każdy musi się też liczyć z kosztami jego tuningu wizualnego i cenami ekspuatacji... dzięki za wszystko!!jak ktoś miał by jeszcze ciekawe uwagi odnośnie TZR to proszę wszytko na pewno się przyda.... :D

 

po cholere sie liczyć z kosztem tuningu wizualnego? przecież to nie jest obowiązek :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po cholere sie liczyć z kosztem tuningu wizualnego? przecież to nie jest obowiązek :/

 

słuchaj co ci do liczenia moich kosztów?? Chcę wiedzieć poprostu za ile kasy moge kupić motocykl żeby go potem stuningować fajnie,,,,,,,, i nie wku.....j mnie takimi tekstami........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!! nie rozumiecie ze ja nie chcę żadnego ścigacza 125ccm!! Umiecie Czytać?? pisze dokąłdnie YAMAHA TZR 50 nie chce rad typu kup seobie endurp albo kup 125 chce yamahe tzr i tyle!!! jeśli nie macie konkretnych rad to nie piszcie głupich postów i tyle!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj co ci do liczenia moich kosztów?? Chcę wiedzieć poprostu za ile kasy moge kupić motocykl żeby go potem stuningować fajnie' date=',,,,,,, i nie wku.....j mnie takimi tekstami........[/quote']

Nie badź taki cwany chłopie

Kolega sie pyta to mu grzecznie odpowiedz a nie zgrywasz mistrza.

Nie mozesz powiedzieć:

Wg. mnie tzr potrzebuje tuningu wizualnego aby mi się podobało ponieważ x nie pasuje do y

I wszyscy sa szczesliwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ci do tego!! Sam sobie grzecznie odpowiadaj!! A z tymi x-ami i Y-kami to dowaliłęś............. widać ze jesteś zwykłym dzieciakem!! i nei żucaj się tak....... jeśli nie masz nic ciekawego do pisania....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...