Skocz do zawartości

Rossi zdradza 2oo....??


lolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W testach F1 w Walencji gdzie nasz Kubica był na ostatnim miejscu brał udział V. Rossi 8O

 

 

"W testach zaskakująco dobrze (9. czas) wypadł siedmiokrotny motocyklowy mistrz świata Valentino Rossi. Włoch już kilkakrotnie jeździł samochodem Ferrari, ale nigdy nie startował w sesji, w której będą uczestniczyć kierowcy innych zespołów. Rosną więc jego szanse na angaż we włoskiej drużynie. Rossi będzie mógł jednak podpisać kontrakt dopiero w 2007 roku, ponieważ w sezonie 2006 wystartuje w barwach Yamahy w motocyklowych MŚ. W Hiszpanii Włoch startował w bolidzie F2004 obok Niemca Michaela Schumachera i Brazylijczyka Felipe Massy. "

 

zdrada :) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lolek, troche pozno zajarzyles :)

 

Żadna zdrada, Rossi poprostu czuje ze to moze byc jego ostatni dobry sezon w motoGp i szuka alternatywy...

Przeszedl do histori Moto GP,a teraz chce powalczyc w F1. Pamietacie ile razy Michael Jordan odchodzil od koszykowki do futbolu amerykanskiego?Tye samo razy wracal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2oo są super, ale na nich świat się nie kończy

 

Żadna zdrada, Rossi poprostu czuje ze to moze byc jego ostatni dobry sezon w motoGp i szuka alternatywy...

 

Dokładnie tak może być jak w przypadku Stefan'a Peterhansel'a (przepraszam jeżeli napisałem z błędem).Wygrał PD na motocyklu a później za kierownicą samochodu.

Rossi wcale nie zdradza...można napisać ,że się w pewnym sensie rozwija.

Zdobyte wszystkie tytuły jakie były do zdobycia.Teraz najwyraźniej pora na katamaran.

Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rossi podczas testów rozbił Ferrari F-1 na mokrym torze aby potem w starszym egzemplarzy uzyskać bardzo dobre czasy.Schumacher go chwalił i stwierdził że Rossi ma duży potencjał i może być niezły. Pzdr.

 

ps. Ale będzie czad jak Rossi spotka się z ....Kubicą :twisted: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie ile razy Michael Jordan odchodzil od koszykowki do futbolu amerykanskiego?Tye samo razy wracal

 

A czy czasem nie odchodzil do baseball'a? :)

 

ja myślałem, że próbował swych sił w golfa, poważnie. może po prostu jest bardzo wszechstronny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, że przy poziomach kasy, które są kosmiczne i wystarczają na wszystko, różnice są mniej istotne, niż "zajawka" bohatera. Jak Vale nie ma już radochy z wygrywania z innymi w MotoGP, to pewnie i bez podwyżki poszedłby poszukać radochy na 4 kołach.

Może nie mam racji, ale tak mi się wydaje ...

 

A w 2006 roku Melandri skopie Walentemu dupę i będzie rok Hondy. Zobaczycie :D) I Rossi zostanie, żeby odyskać tytuł.

 

PZDR

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...