Skocz do zawartości

Rossi zdradza 2oo....??


lolek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A w 2006 roku Melandri skopie Walentemu dupę i będzie rok Hondy. Zobaczycie ) I Rossi zostanie' date=' żeby odyskać tytuł.[/quote']

no nie tylko Melandri ostrzy sobie zęby na tytuł trzeba będzie zwrócić uwagę na ducaty bo team przeszedł kolejne zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co bedzie to bedzie, ale z jednej strony szkoda, że "doktorek" chce odejsc od GP, ale bądź, co bądź zdobył praktycznie wszystkie puchary jakie miał do zgarniecia jeźdźąc w jednosladach, wiec idzie pozgraniać gdzie indziej :mrgreen:

 

Pozdrawiam

.:Młoda:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwierzę, jak on rzeczywiście przejdzie do F1, do czego jednak podchodziłbm z dystansem, bo i Valentino latka lecą, a tam rozwój trwa lata.

 

Na stronie www.max-biaggi.com są filmy z tego jak kolejny kierowca próbuje jazdy bolidem F1.

 

Na marginesie sezon 2006 to ostatnia okazja na wygranie całej historii klasy 990 cm przez Rossiego, ja myślę, że może mu się to udać!

 

Peterhansel wygrał Dakar 5 razy na motocyklu i dopiero uznał, że mu się znudziło i uczył następcę jednocześnie rozpoczynając starty innym pojazdem, nie pamiętam dokładnie ile razy startował, ale było tego chyba już blisko 15 razy, ale każdy przypadek jest indywidualny!

 

Pozdro

 

Łukasz

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
No coraz głośniej o tym że w następnym sezonie w stajni Ferrari Vale zastąpi Szumiego. Myślę' date=' że gdyby to nie było Ferrari to Vale by na F1 nie spojrzał.[/quote']

 

Niestety, Schumacher podobno tak nagrzał się pole position i drugim miejscem w wyścigu w Bahrajnie, że chce w ciągu tygodnia przedłużyć kontrakt z Ferrari przynajmniej na jeden sezon. Jeśli w niedzielę zaliczy dobry wyścig w Sepang to wydaje mi się to wielce prawdopodobne.

 

Kto wie co dalej - Massa ma kontrakt na jeden sezon i pewnie na tym się skończy, bo podobno Raikkonen już podpisał list intencyjny (Raikkonen za wszelką cenę chcę odejść z McLarena bo w 2007 przechodzi tam jego arcy-rywal Fernando Alonso).

 

Mamy więc trzech kandydatów i jedno miejsce, gdyż trzeba zakładać, iż Massa pokaże się z nadzwyczaj dobrej strony (w końcu w Bahrajnie był 2 na starcie i przez osiem okrązeń walczył jak równy z równym z Alonso). Kogo wybierze Ferrari: Rossi - który jest potężną bronia marketingową czy Raikkonen który z miejsca będzie walczył o mistrzowski tytuł? Byłoby to idealne połączenie, gdyby Schumi odszedł, ale jeśli zostanie, sprawy mogą się trochę skąplikować. Ciekawe co z tego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze sie juz boi i woli odejsc jako mistrz nie pokonany :?

Sadze raczej, ze wie kiedy zejsc ze sceny... Watpie zeby z powodu cykora przeszedl do F1 :?

Zreszta sadze, ze lepiej zebysmy pamietali go jako mistrza, niz mialoby dojsc do podobnej kompromitacji jaka zaserwowal nam Michalczewski, w co watpie... Napisalem to tylko dla przykladu :)

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lolek, troche pozno zajarzyles :)

Przeszedl do histori Moto GP,a teraz chce powalczyc w F1. Pamietacie ile razy Michael Jordan odchodzil od koszykowki do futbolu amerykanskiego?Tye samo razy wracal :bigrazz:

 

Może być pierwszym, który będzie mistrzem świata w obu "królewskich" klasach ;P.... a seri to nawet jeśli wypadałby średnio wyryłby się znacznie mocniej na kartach historii, a chyba o to chodzi... co do Michaela Jordana, to przeszedł na baseball a nie footbal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, pierwszym juz nie bedzie.... jakis typek zrobil taki myk w latach 60. chyba!

 

Jestem fanem Valentino i trzymam kciuki za sezon 2006, a co bedzie pozniej, zobaczymy. Ciekawi mnie postawa Pedrosy - ma talent chlopak na pewno, ale nie wyglada na faceta, ktoremu ta robota daje frajde, mroczniak z niego troche. Mysle, ze to z Pedrosa bedzie walczyl Valentino o tytul w tym roku.

 

Co do ewentualnego spotkania Rossiego z Kubica na torze F1 - stawiam na wdychanie spalin przez Polaka :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli Rossi rzeczywiscie zmieni 2 na 4oo, to prawdopodobienstwo zdobycia przez niego tytulu Mistrza Swiata F1 jest znikome. No chyba ze posmiga tam powyzej 5 sezonow i bedzie mial akurat szczescie. Fakt faktem, ze kasy zarobi troche wiecej niz w MotoGP :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje, to są w większości lata cieżkiej pracy, mimo doświadczenia motocyklowego i wyścigowego podejrzewam nie do nadrobienia. Pewnie skończyłoby się to roczną przygodą w stylu spotkania Michaela Jordana z baseballem, ale życie pokaże...

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...