Skocz do zawartości

Przeciekajacy kranik !!!! pomocy


Bubu Goryl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam w moto kranik dorobiony i na dole zamiast takiego plstikowego koreczka jak jest w simsonach itp. mam dotoczony metalowy plaski,ale choc jest uszczelka to cieknie!,probowalem skladac na konopiach ale przesiąkają, po niedlugim czasie jest to samo,a czerwonym silikonem nie mam zamiaru uszczelniac bo to h**** daje,prosze kogos doswiadczonego o odp czy jest jakis klej czy jakis srodek do uszczelniania albo jakis klej,preparat (?)

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam hermetyk z 1983r,kolega skladal na nim silnik w oplu i trzyaml lepiej niz silikon jutro sprubuje hermetykiem i zobacze co bedzie a jakby ktos znal poprawana nazwe tego loctic czy jak to tam sie zwie niech napisze :D

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

itp. mam dotoczony metalowy plaski,ale choc jest uszczelka to cieknie!,probowalem skladac na konopiach ale przesiąkają, po niedlugim czasie jest to samo,a czerwonym silikonem nie mam zamiaru uszczelniac bo to h**** daje,prosze kogos doswiadczonego o odp czy jest jakis klej czy jakis srodek do uszczelniania albo jakis klej,preparat (?)

 

Po co kleje i inne smieci... Dac nowy oring, dokrecic i powinno trzymac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej będzie kupić nowy kranik.Widzialem po 2 dyszki kraniki.Wyjdzie na to samo lub lepiej.Bo pewnie ten klej kosztuje z 20 zlotych.

Niewiem,może sie myle.Ale bym zainwestowal w kranik,bez żadnych patentów,bo jak walnie to koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by kranik kosztowal 20zl to bym kupil ale on taki tani nie jest, dzwonilem do motoromy = ponad 200zl, i w mototecnice podobnie cenowo raz juz zamowilem,miesiac czekalem facet powiedzial ze nie ma to sie wk*****,i zrobilem ,caly kranik jest OK tylko potrzebuje jakis srodek na gwinty,zaraz zloze na hermetyku jutro wieczorem zobacze co i jak :)

www.jem-zdrowo.com.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak by kranik kosztowal 20zl to bym kupil ale on taki tani nie jest, dzwonilem do motoromy = ponad 200zl

 

... jak masz kase na motocykl to masz też na serwis i części (w tym kranik). Jak raz zamówilem i nie dostałeś, to było zamówić jeszcze raz i negocjować cenę za opóźnienie. Z własnego doświadczenia wiem, że takie eksperymenty na nic sie nie zdaja. Po wielu próbach i zepsutych nerwach w końcu i tak będziesz musial kupić nowy kranik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...